30:27

finał (11:12)

10.03.2015, 18:00 • Hala Legionów, Kielce • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

58:45

Powalczyli Michał Jurecki z Mateuszem Piechowskim. Obaj zostali wyrzuceni na dwuminutową karę, a to oznacza, że na parkiecie już się nie pojawią. (29:26)

55:45

W Hali Legionów niezbyt miłe określenie dotyczące sędziów, a związane jest to z tym, że dwie minuty kary po lekkim zamieszaniu na parkiecie zobaczył Piotr Grabarczyk. Przerwa na żądanie szkoleniowca Vive. (28:25)

44:24

Ogromne zamieszanie na parkiecie. Zawodnicy ponownie skoczyli sobie do gardeł, ale największe zaskoczenie przyniosła decyzja sędziów. Piotrek Chrapkowski wyrzucony z parkietu za uderzenie rywala łokciem! (22:20)

43:30

2 minuty kary dla Zbigniewa Kwiatkowskiego. Zdecydowanie przesadził teraz w walce na kole. (21:20)

40:33

Długo rozgrywali akcję Nafciarze, aż w końcu rzut oddał Jurkiewicz. Piłka wyszła po bloku za linię końcową i... dwie minuty kary za celowe dotknięcie nogą piłki dla Tkaczyka. (18:17)

35:27

Rosiński bardzo ładnie starał się dograć do Aguinagalde. Hiszpan wywalczył pozycję, ale został nieprzepisowo przytrzymany przez Syprzaka. Kara dla gracza Wisły! Odpocznie 2 minuty! (14:15)

29:15

Na dodatek jeszcze Denis Buntić otrzymał dwie minuty kary. W pierwszej części gry już na parkiecie się nie pojawi. (11:12)

17:24

Zawrzało na parkiecie. Julen Aguinagalde został bardzo ostro potraktowany przez Piechowskiego na kole. Przez moment zawodnicy obu ekip skoczyli sobie do gardeł. Ostatecznie 2-minutowa kara dla Piechowskiego. (3:7)

13:45

Bardzo dobrą pracę na kole wykonał Syprzak, któremu udało się złapać piłkę i trafić do siatki. Na dodatek jeszcze 2 minuty kary dla Jureckiego. (2:5)

10:30

Bardzo dobrze środkiem zaryzykował między defensorami gospodarzy Tioumentsev. Udało mu się pokonać Sławka Szmala, a na dodatek wywalczył karę 2-minutową dla Bieleckiego! (1:4)

30:27

Vive Kielce: Szmal, Sego – Grabarczyk, Jurecki, Tkaczyk, Reichmann, Chrapkowski, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Buntić, Musa, Zorman, Rosiński, Cupić

Orlen Wisła Płock: Corrales, Morawski, Wichary – Nikčević, Daszek, Ghionea, Racoțea, Jurkiewicz, Tioumentsev, Zelenović, Montoro, Syprzak, Kwiatkowski, Piechowski