Mistrzostwa Polski Juniorów

MTS Kwidzyn – MSPR Siódemka-Miedź Legnica

27:22

finał (8:12)

01.03.2015, 12:00 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Kwidzyn • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za śledzenie z nami tego turnieju. Serdecznie zapraszam na pozostałe relacje sportowe na portalu LAJFY.COM! (13:41:15)

Oficjalne wyniki:

1. MSPR Siódemka-Miedź Legnica
2. MTS Kwidzyn
3. MKS MOS SMS Junior Wrocław
4. MKS Padwa Zamość

MVP turnieju w Kwidzynie wybrany został Bartosz Skiba (MSPR Siódemka-Miedź Legnica)!

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju okazał się Kamil Nawrocki! (MTS Kwidzyn)!

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Adrian Stachurski (MSPR Siódemka-Miedź Legnica)!
Za chwilę nastąpi oficjalne potwierdzenie wyników, cztery zespoły ustawiły się na środku parkietu

Kapitalna druga połowa w wykonaniu gospodarzy przyniosła im stosunkowo wysokie zwycięstwo biorąc pod uwagę to co się działo przed przerwą. Ta wygrana to też awans do turnieju finałowego wraz ze swoim dzisiejszym rywalem. Formacją niewyróżniająca się po stronie miejscowych było rozegranie, u legniczan z pewnością skrzydła

MTS Kwidzyn i MSPR Siódemka-Miedź Legnica w finale mistrzostw Polski!

60

Koniec meczu. (27:22)

60

Strata MTS-u, nieudana akcja z kołem (27:22)

60

Timeout dla gospodarzy

60

Niecelny rzut z prawego skrzydła zawodnika Miedzi (27:22)

59

Dobra interwencja Stachurskiego po rzucie z lewego skrzydła (27:22)

59

Wszystko wskazuje na to, że za chwilę będzie mógł kontynuować grę (27:22)

59

Przerwa w grze, na parkiecie leży Kamil Nawrocki (27:22)

58

Niecelny rzut zawodnika Miedzi (27:22)

57

Potężnie z dystansu rzuca Majdziński, w górze była już gra pasywna! (27:22)

57

Świetna interwencja Żurawskiego! (26:22)

56

Przyblokowany rzut, z autu Miedź (26:22)

56

Bramka Arkadiusza Ossowskiego (26:22)

55

Z prawej flanki celnie rzuca Kehle (25:22)

55

Zablokowany rzut piłkarza Miedzi, z autu wznawiają legniczanie (25:21)

54

Celny rzut Kamila Nawrockiego (25:21)

54

54

Z lewego skrzydła trafia Majewski (24:21)

53

Dwie minuty dla Majdzińskiego (24:20)

53

Celny rzut Macieja Majdzińskiego (24:20)

52

Strata Miedzi, z autu gospodarze (23:20)

52

Broni Żurawski, lecz po chwili niedokładnie podaje do kontry (23:20)

52

Dulny popisuje się wkrętką z lewej flanki! (23:20)

51

W odpowiedzi rzut lewoskrzydłowego Miedzi obronił Żurawski (22:20)

51

Dobra interwencja Stachurskiego, obroniony rzut z prawego skrzydła (22:20)

50

Gra pasywna Miedzi, po chwili kara dwóch minut dla Mosiołka za nie pozostawienie piłki na miejscu – to jego drugie wykluczenie! (22:20)

50

Michał Antosik z urazem opuszcza plac gry, nie wiadomo czy będzie mógł grać dalej (22:20)

50

Chwila przerwy, leży na parkiecie jeden z legnickich szczypiornistów (22:20)

49

Timeout dla gości

49

Po kontrze trafia Nawrocki (22:20)

49

Nieudana akcja gospodarzy, rzut z lewego skrzydła z ostrego kąta w boczną siatkę (21:20)

48

Rzut nad poprzeczką gracza Miedzi (21:20)

47

Dulny z lewego skrzydła lobuje golkipera (21:20)

47

Broni Żurawski, piłka leciała w okienko! (20:20)

46

Dobra interwencja bramkarza Miedzi (20:20)

46

Mocny rzut z dystansu Mosiołka! (20:20)

45

W poprzeczkę rzuca Nawrocki, w górze byłą już gra pasywna (20:19)

45

Błąd w ataku legniczan (20:19)

44

Mocny rzut z drugiej linii Nawrockiego! (20:19)

44

Złapał piłkę Żurawski, przy piłce MTS (19:19)

43

Gol Majdzińskiego, remis! (19:19)

43

Obok słupka rzuca piłkarz z Legnicy (18:19)

42

Kontra MTS-u zakończona golem Janikowskiego. Upomnienie dla trenera Miedzi (18:19)

42

Błyskawicznie odpowiada Ossowski, dodatkowo są dwie minuty dla Dudy (17:19)

37

Żurawski dwukrotnie ratuje gospodarzy! (13:17)

37

Celnie z biodra Ossowski (13:17)

37

Ładny rzut z lewego rozegrania Mosiołka (12:17)

36

Nieudana akcja miejscowych (12:16)

36

Z koła celnie Skiba (12:16)

35

Kolejna interwencja Żurawskiego, po chwili bramkę dla gospodarzy zdobywa Majdziński (12:15)

33

Z prawej flanki od słupka trafia Antosik (10:15)

33

Ossowski znalazł lukę w obronie legniczan i pokonał bramkarza z czystej sytuacji (10:14)

32

Szczęśliwe trafienie Mosiołka, piłka wpada do bramki po kwidzyńskim bloku (9:14)

32

Niecelny rzut piłkarza Miedzi, w odpowiedzi to samo uczynił gracz gospodarzy (9:13)

31

Szybka odpowiedź Ossowskiego (9:13)

31

Rzut w słupek, dobitka do pustej Skiby (8:13)

31

Druga połowa rozpoczęta. (8:12)

Pierwsze 30 minut zdecydowanie dla Miedzi, która prowadziła już nawet siedmioma bramkami. Ostatecznie do przerwy mają cztery. O awans nie musza się martwić, ale z pewnością woleliby w finale ekipę z Wrocławia. Zapraszam po przerwie!

27

Zgubili piłkę legniczanie, podanie w aut (8:10)

26

Majdziński popisuje się skuteczną indywidualną akcją na środku (8:10)

26

Kolejna obrona Żurawskiego, przy piłce MTS (7:10)

25

Znów broni Żurawski, od autu Miedź (7:10)

25

Nawrocki zaskakuje bramkarza rzutem z biodra (7:10)

25

Dobra interwencja Żurawskiego (6:10)

24

Stracili piłkę miejscowi (6:10)

24

Żółtą kartkę otrzymuje Galik (MSPR Siódemka-Miedź Legnica). (6:10)

24

Dwie minuty kary dla Cegłowskiego (6:10)

23

Zagapili się po zablokowaniu rzutu miejscowi, skorzystał z tego Marcinkiewicz, który zebrał piłkę i pokonał golkipera MTS-u (6:10)

22

Kontra MTS-u zakończona golem Dulnego (6:9)

22

Dobre dogranie do będącego na kole Nawrockiego i ten z czystej pozycji pokonuje golkipera Miedzi (5:9)

21

Dwie minuty dla Mosiołka (4:9)

21

Nieudana akcja legniczan (4:9)

21

21

Celny rzut z lewego rozegrania Nawrockiego (4:9)

20

Faul w ataku zawodnika Miedzi (3:9)

20

Przełamany impas MTS-u, z lewej flanki trafia Dulny (3:9)

19

Stracili piłkę legniczanie (2:9)

19

Kompletnie nic nie wychodzi w ataku gospodarzom (2:9)

18

Dwie minuty dla Skiby (2:9)

17

Długa akcja Miedzi po której trafia z lewego skrzydła Majewski (2:9)

17

Żółtą kartkę otrzymuje Przysowa (MTS Kwidzyn). (2:8)

14

Strata MTS-u, po chwili dwie minuty dla Janikowskiego (2:6)

13

13

Łapie piłkę Żurawski! (2:6)

13

Furman przełamuje ręce Żurawskiego, po chwili MTS ponownie marnuje swoja akcję (2:6)

12

Faul w ataku zawodnika MTS-u (2:5)

11

Celnie rzuca Cegłowski (2:5)

10

Rzut karny dla Miedzi i upomnienie dla Ossowskiego (2:4)

10

Dobra interwencja Stachurskiego (2:4)

9

Kolejna obrona Żurawskiego! (2:4)

9

Trwa niemoc w ofensywie gospodarzy (2:4)

6

Żółtą kartkę otrzymuje Mosiołek (MSPR Siódemka-Miedź Legnica). (1:3)

4

Żółtą kartkę otrzymuje Janikowski (MTS Kwidzyn). (1:2)

3

Nieudana akcja gospodarzy (1:2)

3

Szybka odpowiedź z lewego skrzydła Antosika (1:2)

3

Świetny rzut z dystansu Majdzińskiego! (1:1)

3

Strata po stronie Miedzi (0:1)

2

Przyblokowany rzut obroniony przez Stachurskiego (0:1)

1

Pierwsza kontra i gol Furmana (0:1)

1

MMTS od środka, gra w czarno-czerwonych strojach, Miedź na biało-czarno (0:0)

1

Mecz się właśnie rozpoczął. (0:0)

MTS Kwidzyn: Michalczuk, Kutiak, Żurawski – Ossowski, Łapacz, Reguła, Janikowski, Grycman, Dulny, Majdziński, Nawrocki, Dąbrowski, Boryń, Przysowa, Piekarski, Rynk

MSPR Siódemka-Miedź Legnica: Stachurski, Teterycz – Kehle, Galik, Majewski, Kasowski, Cegłowski, Mosiołek, Duda, Górniak, Antosik, Furman, Marcinkiewicz, Dobrasiak, Skiba

Sędziowie: Marciniak, Radziszewski

Uściślenie poprzedniej informacji:

Wygrana MTS = 1. Miedź, 2. MTS
Wygrana MTS +8 = 1. MTS, 2. Miedź
Wygrana MTS +19 = 1. MTS, 2. MOS

W przypadku braku zwycięstwa MTS to rzecz jasna awansuje Miedź przed MOS-em
Po pierwszym dzisiejszym meczu sytuacja jest następująca: 4p – Miedź i MOS, 2p – MTS, 0p – Padwa. Z wiadomych względów bez szans na awans już ekipa z Zamościa, natomiast tylko i wyłącznie katastrofa mogłaby go odebrać legniczanom tj. bardzo wysoka porażka z gospodarzami. Swoją bardzo dobrą sytuację zawdzięczają wczorajszej pewnej wygranej nad MOS-em. Natomiast MTS do awansu potrzebuje po prostu wygranej. Bez względu na to iloma wygrają będą mieli awans kosztem najprawdopodobniej wrocławian. Emocje szykują nam się niesamowite!
Relacja z ostatniego meczu rozpocznie się o godzinie 12:00. Bądźcie z nami na portalu LAJFY.COM!

Wypowiedź trenera MTS-u Patryka Rombla po wczorajszym meczu z Padwą Zamość

- Z początku było widać, że siedzi w głowach porażka z MOS-em. Czułem, że tak będzie, widziałem po nich jak przeżyli tę porażkę. Z każdą minutą jednak pewność siebie wracała, zaczęła lepiej funkcjonować obrona, bramkarze też swoje zrobili. Konsekwentnie graliśmy w ataku i ten mecz ułożył się po naszej myśli. Mecz z Miedzią będzie najcięższym w tym turnieju, ale przystąpimy do niego z większą wiarą i pewnością siebie i będziemy walczyć o awans do Final Four
To jaki wynik będzie potrzebny do awansu także dużo zależy od rezultatu pierwszego pojedynku. Z drugiej strony istnieje również prawdopodobieństwo, że nawet wygrana może go nie dać. Brak aktualnych mistrzów w finale z pewnością byłby zaskoczeniem!
Pierwotnie miał być to mecz o pierwsze miejsce w grupie. Jest jednak i jest to mecz o awansu do finału, w którym przewaga jest po stronie miedzi, która dwa poprzednie mecze wygrała i wystarcza jej remis, choć może i nawet on nie być potrzebny wobec straty punktów przed MOS
Przed nami ostatni mecz turnieju w Kwidzynie. MTS Kwidzyn – MSPR Siódemka-Miedź Legnica!
Najświeższe informacje o drużynie z Kwidzyna na fan page MMTS Kwidzyn. Dołącz już dziś!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00.