Mistrzostwa Polski Juniorów

MTS Kwidzyn – MSPR Siódemka-Miedź Legnica

27:22

finał (8:12)

01.03.2015, 12:00 • Kompleks Widowiskowo-Sportowy Kwidzyńskiego Centrum Sportu i Rekreacji, Kwidzyn • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za śledzenie z nami tego turnieju. Serdecznie zapraszam na pozostałe relacje sportowe na portalu LAJFY.COM! (13:41:15)

Oficjalne wyniki:

1. MSPR Siódemka-Miedź Legnica
2. MTS Kwidzyn
3. MKS MOS SMS Junior Wrocław
4. MKS Padwa Zamość

MVP turnieju w Kwidzynie wybrany został Bartosz Skiba (MSPR Siódemka-Miedź Legnica)!

Najskuteczniejszym zawodnikiem turnieju okazał się Kamil Nawrocki! (MTS Kwidzyn)!

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Adrian Stachurski (MSPR Siódemka-Miedź Legnica)!
Za chwilę nastąpi oficjalne potwierdzenie wyników, cztery zespoły ustawiły się na środku parkietu

Kapitalna druga połowa w wykonaniu gospodarzy przyniosła im stosunkowo wysokie zwycięstwo biorąc pod uwagę to co się działo przed przerwą. Ta wygrana to też awans do turnieju finałowego wraz ze swoim dzisiejszym rywalem. Formacją niewyróżniająca się po stronie miejscowych było rozegranie, u legniczan z pewnością skrzydła

MTS Kwidzyn i MSPR Siódemka-Miedź Legnica w finale mistrzostw Polski!