22.12.2014, 17:00 • Hala Stulecia Sopot • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

25:17

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (18:50:40)

25:17

Dosyć pewne zwycięstwo zespołu z Sopotu, który w dwóch setach miał problemy z rywalem. Mimo to wygrał w stosunku 3:1 i zbliżył się do czołówki po sensacyjnej porażce Muszyny. Rywalki świetnie zagrały obronie, ale to Atomówki okazały się lepsze w ostatecznym rozrachunku.

25:17

MVP – Brittnee Cooper!

25:17

Przechodząca piłka i pewny atak na środku siatki Brittnee Cooper kończy to spotkanie!

24:17

Kiwka na środku siatki Anny Kaczmar i piłka meczowa dla PGE Atomu Trefla Sopot!

23:17

Zablokowana Kasia Zaroślińska na prawym skrzydle.

23:16

Chwilę później autowa zagrywka Zuzanny Efimienko!

23:15

Tym razem aut po zagrywce przyjezdnych!

22:15

Dłuższa akcja i w końcu obrona w aut Kaczmar!

22:14

Nieporozumienie w ataku Kaczmar i Efimienko i 14 punkt po stronie KSZO!

22:13

Tym razem skuteczny blok na skrzydle Kaczmar i Efimienko!

21:13

Drugi z rzędu as serwisowy Klaudii Kaczorowskiej!

20:13

As serwisowy Klaudii Kaczorowskiej!

19:13

Autowy atak ze środka obok bloku KSZO!

18:13

Nieporozumienie w rozegraniu w zespole gości i czas dla zespołu z Ostrowca Świętkrzyskiego!

17:13

Punktowa kiwka nad blokiem w linię Klaudii Kaczorowskiej!

16:13

Tym razem zablokowana Zaroślinska na skrzydle przez dwie rywalki.

16:12

Najpierw nieskończony atak Kaczorowskiej, ale po chwili po raz kolejny punktuje Zaroślińska i to Atomówki prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

3:1

Atom Trefl Sopot: Tokarska, McClendon, Leys, Błcik, Miros, Efimienko, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska libero: Durajczyk

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Brojek, Ganszczyk, Grzelak, Wasilijewa, Bawoł, Stefańska, Wójcik, Kuligowska, Duda, Tobiasz, Godfrey Libero: Ścibisz i Nowakowska