22.12.2014, 17:00 • Hala Stulecia Sopot • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

25:17

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (18:50:40)

25:17

Dosyć pewne zwycięstwo zespołu z Sopotu, który w dwóch setach miał problemy z rywalem. Mimo to wygrał w stosunku 3:1 i zbliżył się do czołówki po sensacyjnej porażce Muszyny. Rywalki świetnie zagrały obronie, ale to Atomówki okazały się lepsze w ostatecznym rozrachunku.

25:17

MVP – Brittnee Cooper!

25:17

Przechodząca piłka i pewny atak na środku siatki Brittnee Cooper kończy to spotkanie!

24:17

Kiwka na środku siatki Anny Kaczmar i piłka meczowa dla PGE Atomu Trefla Sopot!

23:17

Zablokowana Kasia Zaroślińska na prawym skrzydle.

23:16

Chwilę później autowa zagrywka Zuzanny Efimienko!

23:15

Tym razem aut po zagrywce przyjezdnych!

22:15

Dłuższa akcja i w końcu obrona w aut Kaczmar!

22:14

Nieporozumienie w ataku Kaczmar i Efimienko i 14 punkt po stronie KSZO!

22:13

Tym razem skuteczny blok na skrzydle Kaczmar i Efimienko!

21:13

Drugi z rzędu as serwisowy Klaudii Kaczorowskiej!

20:13

As serwisowy Klaudii Kaczorowskiej!

19:13

Autowy atak ze środka obok bloku KSZO!

18:13

Nieporozumienie w rozegraniu w zespole gości i czas dla zespołu z Ostrowca Świętkrzyskiego!

17:13

Punktowa kiwka nad blokiem w linię Klaudii Kaczorowskiej!

16:13

Tym razem zablokowana Zaroślinska na skrzydle przez dwie rywalki.

16:12

Najpierw nieskończony atak Kaczorowskiej, ale po chwili po raz kolejny punktuje Zaroślińska i to Atomówki prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

15:12

Brojek przebija się przez podwójny blok sopocianek.

15:11

Po skomplikowanej akcji, skutecznym atakiem ze skrzydła kończy Zaroślińska.

14:11

Podwójne odbicie Kaczmar i punkt dla KSZO.

14:10

Przechodząca piłka i po chwili pewny atak Kasi Zaroślińskiej, która obija podwójny blok rywalek!

13:10

Po przerwie myli się w zagrywce siatkarka z Ostrowca.

12:10

Problemy w przyjęciu Kaczorowskiej z Zaroślińskiej i as rywalek! Przerwa na życzenie Lorenzo Micelliego.

12:9

Kolejny kapitalny blok KSZO, tym razem zablokowana Kasia Zaroślińska.

12:8

Po raz kolejny w tym secie na skrzydle zablokowana przez dwie rywalki Charlotte Leys.

12:7

Z trudnej piłki ze środka siatki atakuje, pewnie, Brittnee Cooper.

11:7

Zablokowana na skrzydle Charlotte Leys.

11:6

Atak po taśmie w aut Joanny Kuligowskiej! O przerwę prosi szkoleniowiec ekipy gości!

10:6

Czujna na siatce Brttnee Cooper zdobywa 10. punkt dla swojego zespołu!

9:6

Środek i druga linia! Pewny atak Kasi Zaroślińskiej!

8:6

Po przerwie prosto w siatkę zagrywa Klaudia Kaczorowska.

8:5

Charlotte Leys wygrywa walkę o piłkę na siatce i to podopieczne Lorenzo Micelliego prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

7:5

Kolejna autowa zagrywka w zespole gości!

6:5

Katarzyna Brojek obija ręce skaczących do bloku rywalek.

6:4

Punktowy blok na środku siatki Efimienko i Zaroślińskiej.

5:4

Przełożenie ręki przy ataku na skrzydle jednej z zawodniczek KSZO.

4:4

Katarzyna Brojek myli się w polu zagrywki i serwuje prosto w siatkę.

3:4

Nie przyjęła piłki Deja McClendon i to rywalki prowadzą jednym punktem.

3:3

Atak Barbary Bawoł ze skrzydła punktowy.

3:2

Kolejny raz walkę na siatce wygrywa Zuzanna Efimienko!

2:2

Tym razem pewny atak ze skrzydła po skosie Kasi Zaroślińskiej.

1:2

As serwisowy zawodniczki KSZO Ostrowiec!

1:1

Piłka zatańczyła na taśmie po ataku Zaroślińskiej i wyszła na aut!

1:0

Na początek punktowy atak ze środka i drugiej linii Charlotte Leys!

0:0

Czwarty set rozpoczęty.

23:25

Trzeci set skończony.

23:25

Atak po bloku Katarzyny Brojek i siatkarki z Ostrowca wygrywają tego trzeciego seta!

23:24

Autowa zagrywka Eweliny Tobiasz!

22:24

Dobry atak środkiem przyjezdnych i pierwsza piłka setowa dla nich!

22:23

As serwisowy Charlotte Leys! Kolejna przerwa na życzenie trenera KSZO!

21:23

Znakomity blok Zaroślińskiej i Cooper. O czas prosi szkoleniowiec gości!

20:23

W końcu pewny i punktowy atak Kasi Zaroślińskiej!

19:23

Zablokowana na środku siatki Cooper!

19:22

Problemy w przyjęciu i rozegraniu piłki po stronie ATOMu i punkt dla gości. Przerwa na życzenie Lorenzo Micelliego!

19:21

Dwa razy kapitalnie w obronie Atomówki, ale to Barbara Bawoł kończy punktem atak po uderzeniu ze skrzydła po prostej.

19:20

Tym razem lepsza wystawa Bełcik na środek do Cooper i kolejny punkt Amerykanki!

18:20

Dwa razy nie kończy ataku Cooper, potem kontra rywalek i pewny atak po skosie Brojek!

18:19

Przekroczenie linii trzeciego metra przy ataku na skrzydle, przez Katarzynę Zaroślińską. O przerwę prosi trener Lorenzo Miccelli.

18:18

Dotknięcie górnej taśmy przez siatkarki Sopotu, które skakały do bloku.

18:17

Środek druga linia i punktowa kiwka Zaroślińskiej!

17:17

A tymczasem autowy serwis McClendon.

17:16

Kolejna bardzo długa akcja, po której wiemy, że obie drużyny mają problemy z atakiem. Kończy Zaroślińska, która obija blok rywalek.

16:16

Dobrze w obronie Durajczyk, rozegranie Bełcik na skrzydło do Leys i mamy remis!

15:16

Tym razem myli się w polu zagrywki Kamila Ganszczyk.

14:16

Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Kamila Ganszczyk i przerwa techniczna przy prowadzeniu gości!

14:15

Kolejna bardzo długa akcja, którą kończy autowym atakiem po prostej Kasia Zaroślińska.

14:14

Najpierw McClendon nie kończy ataku, ale chwilę potem odgrywa się na rywalkach punktowym blokiem!

13:14

Ale chwilę potem minimalnie myli się w polu zagrywki i serwuje w aut.

13:13

Niezawodna dziś Brittnee Cooper znów dostaje piłkę od Bełcik na środku i pewnie atakuje.

12:13

Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Ewelina Tobiasz!

12:12

Kasia Zaroślińska zablokowana na lewym skrzydle przez dwie zawodniczki KSZO.

12:11

Joanna Kuligowska atakuje delikatnie po ostrym skosie.

12:10

Kolejna akcja środkiem Atomówek i pewny atak Brittnee Cooper.

11:10

Dłuższa akcja i w końcu Godfrey przebija się przez blok rywalek.

11:9

Tym razem autowy atak ze środka i drugiej linii Brojek.

10:9

Idealnie w linię ze skrzydła atakuje Kasia Zaroślińska!

9:9

Autowa zagrywka Zuzanny Efimienko.

9:8

Kiwka Izabeli Bełcik zaskakuje kompletnie rywalki, które są bezradne!

8:8

Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa Katarzyna Brojek.

8:7

Piłka rzucona po stronie ATOMu.

8:6

Pewny atak ze środka Kamili Ganszczyk.

8:5

As serwisowy Deji McClendon i to sopocianki prowadzą na pierwszej przerwie technicznej!

7:5

Kolejny punktowy blok na skrzydle Efimienko i Bełcik!

6:5

Najpierw nieudana kiwka zawodniczek KSZO, kontra ATOMu i pewny atak po skosie Zaroślińskiej.

5:5

Kolejny punktowy atak Deji McClendon!

4:5

Kasia Zaroślińska myli się w polu zagrywki i serwuje w aut.

4:4

Efimienko i Bełcik blokują rywalkę na skrzydle i znów mamy remis!

3:4

Dobry blok sopocianek, a dokładniej Zuzanny Efimienko, na środku siatki!

2:4

Tym razem punktowy atak McClendon, która pewnie obija blok przyjezdnych.

1:4

Efimienko obiega Bełcik i atakuje ze środka, ale blok rywalek.

1:3

Zablokowana na lewym skrzydle Kasia Zaroślińska.

1:2

Tym samym odpowiada Brittnee Cooper, która minimalnie się myli.

1:1

Autowa zagrywka po prostej Eweliny Tobiasz.

0:1

Na początek trzeciego seta skuteczny atak po skosie Kasi Brojek.

0:0

Trzeci set rozpoczęty.

26:24

Drugi set skończony.

26:24

Przechodząca piłka i na siatce walkę wygrywa Zuzanna Efimienko i to Atomówki wygrywają tego seta!

25:24

Kolejny blok Atomówek na prawym skrzydle i teraz piłka setowa dla sopocianek!

24:24

Podwójny blok sopocianek i gramy na przewagi!

23:24

Tym razem zepsuta zagrywka Łukasik, która serwisem obija taśmę. Setowa dla przyjezdnych!

23:23

I jest remis! Kolejny as serwisowy Justyny Łukasik!

22:23

As serwisowy Justyny Łukasik!

21:23

Kolejny punktowy atak ze skrzydła Deji McClendon!

20:23

Zablokowana McClendon na skrzydle przez dwie rywalki. Przerwa na życzenie Lorenzo Micelliego!

20:22

Joanna Kuligowska ze stoickim spokojem atakuje ze skrzydła obok bloku.

20:21

Przechodząca piłka po serwisie Bełcik i znów czujna na siatce McClendon punktuje!

19:21

Nie kończy Zaroślińska, ale gubią się w ataku rywalki.

18:21

Kolejny atak ze skrzydła KSZO i kolejny punkt.

18:20

Środek w ATOMie funkcjonuje idealnie, znów Cooper!

17:20

Kiwka Bawoł nad blokiem zaskakuje sopocianki.

17:19

Autowa zagrywka w zespole z Ostrowca Świętokrzyskiego.

16:19

Piłka po ataku Kuligowskiej trafia w sam narożnik boiska.

16:18

Nieskończony atak Zaroślińskiej, ale piłka wraca na stronę ATOMU. Kolejna kontra nieudana, próba ataku KSZO jednak pika uderzona za antenką!

15:18

Kolejna problemy przy zagrywce Zaroślińskiej. Piłka wraca na stronę sopocianek, ale zablokowana McClendon!

15:17

Przechodząca piłka po serwisie Zaroślińskiej, czujna na siatce McClendon uderza piłkę i o przerwę prosi trener gości!

14:17

Kolejny kapitalny atak Deji McClendon. Tym razem uderzenie potężnie po skosie.

13:17

Pomyłka przy serwisie Brittnee Cooper.

13:16

Deja McClendon obija ręce rywalek na skrzydle i zdobywa punkt!

12:16

Punkt bezpośrednio z zagrywki zdobywa zespół z Ostrowca! Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu zawodniczek gości.

12:15

Nie kończy ataku Deja McClendon. Kontra gości też nieudana, ale kapitalnie broni dziś KSZO. Kolejna akcja przyjezdnych i przebija się przez blok w jakiś sposób Kuligowska!

12:14

Autowa zagrywka Joanny Kuligowskiej.

11:14

Dwa razy nieudany atak Zaroślińskiej. Także kontra rywalek nieudana. I tak z obu stron, co rusz to błąd. Na sam koniec kiwka jednej z zawodniczek KSZO i 14. punkt dla przyjezdnych!

11:13

Znów problemy w przyjęciu Durajczyk. Sopocianki oddają piłkę za darmo i przez środek grają rywalki!

11:12

Trzeci punkt z rzędu ląduje na koncie gości. Tym razem atak nad blokiem w linię i przerwa na życzenie Lorenzo Micelliego.

11:11

Kolejne nieporozumienie u sopocianek i błąd rozegrania!

11:10

Zaskakujące przebicie piłki przez libero gości, Nowakowską, która punktuje!

11:9

Autowy atak Kuligowskiej ze skrzydła i przerwa na życzenie szkoleniowca gości!

10:9

Znów dobrze w obronie sopocianki, rozegranie do Zaroślińskiej a ta ponownie wyprowadza Atomówki na prowadzenie!

9:9

Nieudana kiwka Zaroślińskiej, po chwili piłka znów wraca na stronę ATOMu i tym razem Zaroślińska punktuje!

8:9

Kolejna kapitalna akcja środkiem. Bełcik do Cooper, a ta pewnie punktuje!

7:9

Tym razem nieudana kiwka Zaroślińskiej, kontra rywalek, ale skuteczny blok Atomówek!

6:9

Autowy atak po skosie Kasi Zaroślińskiej. Zbyt dużo siły włożyła w to uderzenie..

6:8

Kiwka na środku siatki Tobiasz i to przyjezdne prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

6:7

Środek, druga linia i atak Kaczorowskiej, jednak potrójny blok gości!

6:6

Tym razem w polu zagrywki mylą się siatkarki z Ostrowca!

5:6

Popsuta zagrywka w zespole z Sopotu!

5:5

Punkt bezpośrednio z zagrywki Klaudii Kaczorowskiej!

4:5

Dłuższa akcja zakończona punktowym blokiem sopocianek!

3:5

Aneta Duda wygrywa walkę na siatce z Atomówkami.

3:4

Pewny atak ze skrzydła Kasi Zaroślińskiej.

2:4

Chwila minęła i Cooper psuje zagrywkę serwując prosto w taśmę.

2:3

Szybka odpowiedź i pewny atak Cooper ze środka.

1:3

Tym razem as serwisowy Kuligowskiej!

1:2

Kolejny skuteczny atak Katarzyny Brojek, tym razem po skosie!

1:1

Blok – aut po ataku Katarzyny Brojek!

1:0

Na początek as serwisowy Charlotte Leys w sam narożnik boiska!

0:0

Drugi set rozpoczęty.

25:14

Pierwszy set skończony.

25:14

Na koniec as serwisowy po taśmie Kasi Zaroślińskiej i to Atomówki wygrywają pierwszego seta!

24:14

Podwójne odbicie rozgrywającej zespołu gości! Pierwsza piłka setowa!

23:14

Katarzyna Brojek obija blok Atomówek na lewym skrzydle.

23:13

Kolejny kapitalny atak ze środka Brttnee Cooper!

22:13

Nieskończony atak ze środka i drugiej linii Brojek. Kontra Atomówek i blok przyjezdnych!

22:12

Szybka przesunięta krótka na środek do Brittnee Cooper.

21:12

Dłuższa akcja zakończona pewnym atakiem Joanny Kuligowskiej.

21:11

A tym razem autowy serwis Barbary Bawoł.

20:11

Autowy atak ze skrzydła po prostej Kasi Zaroślińskiej.

20:10

Kolejny błąd przy ataku po sopockiej stronie, tym razem Klaudia Kaczorowska.

20:9

Dłuższa akcja złożona z dwóch kiwek. Najpierw ATOM a potem KSZO. Kontra tych drugich zakończona autowym atakiem.

19:9

Dużo kiwają dziś siatkarki KSZO, bezskutecznie. Po chwili kontra i atak Leys w aut!

19:8

Tym razem autowa zagrywka Ganszczyk.

18:8

Kamila Ganszczyk pewnie atakuje w pole ze skrzydła. Próbowała bronić Durajczyk, ale bezskutecznie.

18:7

Zablokowana Kuligowska na prawym skrzydle przez dwie siatkarki ATOMu.

17:7

Problemy w przyjęciu i 17. punkt dla zespołu z Sopotu!

16:7

Kasia Zaroślińska obija na skrzydle blok rywalek i to Atomówki prowadzą na drugiej przerwie technicznej!

15:7

Joanna Kuligowska mieści piłkę między siatką a blokiem i zdobywa punkt.

15:6

Ależ autowy atak ze skrzydła Katarzyny Brojek. Wysoko ponad blokiem.

14:6

Najpierw problemy w przyjęciu i oddanie piłki za darmo, a potem kapitalny blok sopocianek!

13:6

Po ostrym skosie Ewelina Tobiasz!

13:5

Tym razem udany atak ze skrzydła Kasi Zaroślińskiej.

12:5

Goście oddają piłkę za darmo, po chwili na skrzydle zablokowana Kasa Zaroślińska.

12:4

Kolejny as serwisowy Atomówek, tym razem Iza Bełcik!

11:4

Zaskakująca kiwka Iza Bełcik!

10:4

Bawoł ze skrzydła obija ręce skaczących do bloku sopocianek.

10:3

As serwisowy Zuzanny Efimienko! Przerwa na życzenie szkoleniowca gości!

9:3

Kolejna nieudana akcja gości, tym razem autowa kiwka Wójcik.

8:3

Po raz kolejny w obronie sopocianki, ale piłka przechodzi na drugą stronę, a Godfrey myli się ze środka! Przerwa techniczna przy prowadzeniu Atomówek!

7:3

Mylą się w ataku przyjezdne, sopocianki jednak oddają piłkę za darmo, a po chwili dobrze skaczą do bloku.

6:3

Kuligowska myli się w polu zagrywki i serwuje prosto w siatkę.

5:3

Dobry wyblok sopocianek, kontra, ale tak samo dobrze w obronie rywalki. Dłuższa akcja z obu stron, którą lepiej kończą zawodniczki z Ostrowca Świętokrzyskiego!

5:2

4:2

Klaudia Kaczorowska obija blok rywalek !

3:2

Nieudana kiwka Brojek, po chwili sopocianki oddają piłkę za darmo i kolejny atak Brojek, tym razem skuteczny.

3:1

As serwisowy Kasi Zaroślińskiej!

2:1

Za drugim razem, ale co najważniejsze skutecznie, atakuje po skosie Kasia Zaroślińska!

1:1

Chwila minęła i siatkarki z Sopotu mylą się przy zagrywce.

1:0

Na początek krótka przez środek i punkt zdobywa Cooper!

0:0

0:0

Czy i tym razem brązowe medalistki poprzedniego sezonu okażą się lepsze? Czy może w jakiś sposób zaskoczą rywalki z KSZO? Na te pytania odpowiedź poznamy już w poniedziałek, na transmisję live zapraszamy od godziny 17:00 w poniedziałek!

0:0

Tym razem na przeciw sopocianek staje zespół z Ostrowca Świętokrzyskiego. Przyjezdne plasują się obecnie na 8 pozycji w lidze, a ich gra odbiega od idealnej. Grają w kratkę. Raz wygrana, raz porażka. I tak od początku sezonu. Mimo to, drużyna ATOMu to chyba zbyt wysoka liga i raczej siatkarki KSZO nie mają szans na wygraną.

0:0

Mimo to zespół funkcjonuje idealnie. Zarówno pierwszy skład jak i rezerwowe w świetny sposób spełniają założenia taktyczne trenera Lorenzo Micelliego. Gra wygląda świetnie, tylko czasem przytrafiają się błędy. Tak samo atmosfera jest niezła. Zawodniczki świetnie się dogadują zarówno na boisku jak i poza nim, dlatego też można stwierdzić, że szansa na mistrzostwo kraju jest duża.

0:0

Sopocianki zaczynają grać na swoim najwyższym poziomie. 3 zwycięstwa w lidze oraz jedno w Pucharze CEV. Co najważniejsze te zwycięstwa nie były jakieś wymęczone, tylko bardzo pewne. Mimo to w Sopocie czują pewien niedosyt. Cały czas plasują się na trzeciej pozycji, a do liderującego zespołu z Polic tracą już tylko 5 punktów.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

3:1

Atom Trefl Sopot: Tokarska, McClendon, Leys, Błcik, Miros, Efimienko, Kaczmar, Łukasik, Cooper, Kaczorowska, Zaroślińska libero: Durajczyk

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski: Brojek, Ganszczyk, Grzelak, Wasilijewa, Bawoł, Stefańska, Wójcik, Kuligowska, Duda, Tobiasz, Godfrey Libero: Ścibisz i Nowakowska