Polski Cukier Toruń – Stelmet BC Zielona Góra

62:71

finał (12:24, 28:39, 49:59)

21.12.2014, 18:00 • Hala Sportowo-Widowiskowa w Toruniu • Adrian Trawicki

Dziękuję bardzo za uwagę i życzę wszystkim zdrowych i spokojnych świąt! Po przerwie świątecznej zapraszam na kolejne mecze TBL w lajfy.com. (19:49:01)
Warte uwagi:
Double – double Denisona (14 zbiórek, 11 punktów) i Troutmana (13 zbiórek, 11 punktów)
17 strat Polskiego Cukru
56 % skuteczności za trzy Stelmetu
8 asyst Łukasza Koszarka
Liderzy punktowi:
Polski Cukier – Zyskowski 15 pkt., Corbett 12 pkt, Denison 11 pkt.
Stelmet – Koszarek 19 pkt., Troutman 11 pkt., Hosley 10 pkt.
Nie udało się sprawić niespodzianki Toruniowi. Polski Cukier zalicza szóstą porażkę z rzędu. Dobry zryw na początku trzeciej kwarty to było za mało na wicemistrza kraju. Stelmet szybko odpowiedział trójkami i już do końca meczu kontrolował spokojnie przebieg.

40:00

Koniec meczu. (62:71)

40:00

Na pocieszenie jeszcze LaMarshall Corbett. (62:71)

39:37

Kucharek pudłuje po raz kolejny, ale zbiórka Cela. Kolejna próba wyprowadzenia akcji zakończona stratą Hosleya. (60:71)

38:58

Zyskowski wykorzystuje dwa rzuty. (60:71)

38:57

Kucharek odważnie, ale nie trafia. W kontrze faulowany Zyskowski. (58:71)

38:30

Sulima wykorzystuje jeden wolny. (58:71)

38:28

Czwarty faul Hrycaniuka. Dwa rzuty Krzysztof Sulima. (57:71)

38:10

I tak też się stało. (57:71)

38:08

Szansa na akcję 2+1 dla Zyskowskiego. (56:71)

38:00

Hrycaniuk następne punktu dla gości. To już 17 oczek przewagi na 2 minuty przed końcem. Ciężka sytuacja dla gospodarzy. O czas poprosił Milija Bogicević. (54:71)

37:28

Zyskowski myli się zza linii 6,75 metrów. Za to przeciwnie Łukasz Koszarek. (54:69)

37:00

Agresywna obrona Torunia na połowie przeciwnika pokonana przez Koszarka, który też sam zakończył akcję rzutem za trzy. (54:66)

36:30

Franklin jeden na jeden z Koszarkiem i udaje mu się umieścić piłkę w środek obręczy. (54:63)

36:13

LaMarshall Corbett wreszcie się przełamuje i zdobywa pierwsze punkty dla Torunia w tej kwarcie. (52:63)