finał (25:17, 21:25, 25:19, 20:25, 16:14)

29.11.2014, 18:00 • Ergo Arena, Gdańsk • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

16:14

Atak Michała Filipa autowy! Koniec meczu, LOTOS wygrywa 3:2!

15:14

Tym razem Murphy Troy atakuje skutecznie po ostrym skosie i czwarta piłka meczowa!

14:13

Nienajlepsze przyjęcie Krzyśka Wierzbowskiego i zaraz trzecia piłka meczowa, jednak wcześniej przerwa na życzenie Andrei Anastasiego!

14:11

Troy ponownie atakuje ze skrzydła i piłka meczowa!

13:11

O drugą przerwę techniczną w tym secie poprosił Jakub Bednaruk!

11:10

Ależ pomylił się Michał Filip, autowy atak ponad blokiem i tym razem o przerwę prosi Jakub Bednaruk!

9:10

Murphy Troy posyła piłkę minimalnie na aut i Andrea Anastasi prosi o czas!

8:7

Autowa zagrywka Politechniki i to LOTOS prowadzi przy zmianie stron.

19:24

Autowy atak ze skrzydła po prostej Troya i mamy piłkę setową dla warszawiaków.

16:20

Kolejny punktowy atak Murphy Troya i już tylko cztery oczka różnicy pomiędzy obiema drużynami. O przerwę prosi Jakub Bednaruk!

10:18

Przy okazji przerwa na żądanie Andrei Anastasiego.

9:16

Tym razem skuteczny atak ze środka Mateusza Sacharewicza i to goście prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

0:8

Blokowany Murphy Troy i Politechnika prowadzi na pierwszej przerwie technicznej aż 8:0!

25:19

Piłka rzucona i trzeci set pada łupem gospodarzy. LOTOS prowadzi 2:1.

24:18

Autowy atak ze środka siatki Mateusza Sacharewicza na pustej siatce. Piłka setowa dla gospodarzy.

19:13

Znów dobrze w obronie gdańszczanie, rozegranie do Schulza a ten obija blok rywali! O przerwę prosi Jakub Bednaruk!

16:11

Żółta kartka była w pierwszym secie, tym razem czerwona kartka dla Jakuba Bednaruka co łączy się ze strata punktu. Druga przerwa techniczna przy prowadzeniu LOTOSu Trefl Gdansk.

12:8

Dłuższa akcja z obu stron, a na koniec KAPITALNY atak Krzyśka Wierzbowskiego, który pojawił się w miejsce Sebastiana Schwarza. Atak był dosłownie kapitalny! Po prostej obrócił rękę tak, że blokujący nie mieli szans na dotknięcie piłki. Przerwa na życzenie trenera Bednaruka!

8:6

Myli się Michał Filip i atakuje ponad blokiem w aut. Przerwa techniczna przy prowadzeniu gdańszczan!

21:25

Świetnym atakiem na środku siatki popisuje się Lemański i to goście wygrywają drugą partię. Mamy remis w meczu!

21:24

Po przerwie ze skrzydła atakuje Schwarz, który znajduje dziurę w bloku. Tym razem przerwa na życzenie szkoleniowca ekipy gości.

20:24

Nie udało się gospodarzom wyprowadzić skutecznego ataku i piłka setowa dla gości! Wcześniej przerwa na życzenie Andrei Anastasiego.

18:20

Kolejny nieskończony atak Miki, kontra gości i zaskakuje, nie po raz pierwszy w tym meczu, z drugiej piłki Piotr Lipiński. Przerwa dla Andrei Anastasiego!

15:16

Po raz kolejny środkiem grają warszawianie, tym razem dobry atak Sacharewicza i to przyjezdni prowadzą na drugiej przerwie technicznej.

8:7

Przesunięta krótka na środek siatki do atakującego z drugiej linii Schwarza, który zdobywa ósmy punkt i to Trefl prowadzi na pierwszej przerwie technicznej.

25:17

Po raz kolejny świetnie w defensywie gdańszczanie, rozegranie do Troya, który potężnie atakuje po prostej i pierwszy set dla gospodarzy!

24:17

Mateusz Mika obija ręce bloku rywali i piłka setowa dla gdańszczan!

20:16

Kapitalny blok gdańszczan na lewej flance. Zablokowany Michał Filip i Jakub Bednaruk prosi o czas!

16:12

Świetna obrona Troya, a potem Gacka. W ostatecznym rozrachunku rozegranie piłki do Troya, który potężnie atakuje i to LOTOS prowadzi na drugiej przerwie technicznej!

10:9

Mika nie kończy ataku na lewej stronie siatki. Kontra Politechniki skuteczna. Anastasi prosi o czas, bo rywale zdobyli 5 punktów z rzędu.

10:4

Tym razem autowy atak wysoko nad blokiem Michała Filipa. O przerwę prosi Jakub Bednaruk.

8:4

Murphy Troy ponownie skutecznie na prawej stronie siatki i to gospodarze prowadzą na pierwszej przerwie technicznej.

3:2

Trefl Gdańsk: Grzyb, Gacek (l), Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak,Weirzbowski, Stolc, Mika

Projekt Warszawa: Olenderek (l), Strzeżek, Radomski, Lipiński, Depowski, Lemański, Świrydowicz, Bieńkowski, Filip, Śliwka, Szalpuk, Gregorowicz, Mikołajczak, Sacharewicz

Sędziowie: Marek Budzik, Andrzej Kuchna