finał (25:17, 21:25, 25:19, 20:25, 16:14)

29.11.2014, 18:00 • Ergo Arena, Gdańsk • Piotr Grabowski (@@19pjotr93)

0:0

Dziękujemy bardzo za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live! (20:37:30)

0:0

Po bardzo wyrównanym meczu i wzlotach i upadkach obu drużyn to gospodarze wygrali ten pojedynek w stosunku 3:2. Dla gdańszczan był to czwarty mecz z rzędu, w którym rozegrali oni 5 setów. Trzy z nich rozstrzygnęli na swoją korzyść. Goście, którzy w poprzedniej kolejce dosyć łatwo ulegli Cerradowi Radom, tym razem postawili się mocniejszemu rywalowi.

16:14

16:14

Atak Michała Filipa autowy! Koniec meczu, LOTOS wygrywa 3:2!

15:14

Tym razem Murphy Troy atakuje skutecznie po ostrym skosie i czwarta piłka meczowa!

14:14

Blokowany Murphy Troy i gramy na przewagi! Ależ mecz!

14:13

Nienajlepsze przyjęcie Krzyśka Wierzbowskiego i zaraz trzecia piłka meczowa, jednak wcześniej przerwa na życzenie Andrei Anastasiego!

14:12

Blokowany Krzysiek Wierzbowski na prawej stronie, ale cały czas piłka meczowa dla gospodarzy.

14:11

Troy ponownie atakuje ze skrzydła i piłka meczowa!

13:11

O drugą przerwę techniczną w tym secie poprosił Jakub Bednaruk!

13:11

Murphy Troy po ostrym skosie atakuje omijając pewnie blok rywali.

12:11

Autowy atak Jakuba Radomskiego ze skrzydła! Zawodnicy ze stołecznej drużyny sprawdzają, czy nie było po palcach skaczących zawodników i jednak mieli rację! Piłka dotknęła rąk bloku!

12:10

Tym razem skutecznie blokowany Michał Filip na lewym skrzydle przez Bartka Gawryszewskiego. Za Filipa wchodzi Strzeżek.

11:10

Ależ pomylił się Michał Filip, autowy atak ponad blokiem i tym razem o przerwę prosi Jakub Bednaruk!

10:10

Po przerwie nie kończy ataku Mika, kontra rywali, ale kapitalny potrójny blok gdańszczan na Jakubie Radomskim.

9:10

Murphy Troy posyła piłkę minimalnie na aut i Andrea Anastasi prosi o czas!

9:9

Skuteczna odpowiedź ze środka – dobry atak Bartka Lemańskiego.

9:8

Nieudana kiwka Troya, po chwili na siatce walka Falaschi z Lipińskim, którą wygrywa rozgrywający z Gdańska!

3:2

Trefl Gdańsk: Grzyb, Gacek (l), Stępień, Falaschi, Schulz, Schwarz, Gawryszewski, Troy, Ratajczak,Weirzbowski, Stolc, Mika

Projekt Warszawa: Olenderek (l), Strzeżek, Radomski, Lipiński, Depowski, Lemański, Świrydowicz, Bieńkowski, Filip, Śliwka, Szalpuk, Gregorowicz, Mikołajczak, Sacharewicz

Sędziowie: Marek Budzik, Andrzej Kuchna