70:65

finał (21:17, 36:27, 59:41)

29.11.2014, 17:30 • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (19:20:55)

Dobre trzy kwarty Polfarmexu i słabsza czwarta. Przyjezdni na nieco ponad minutę zbliżyli się do rywali już tylko na dwa punkty, ale końcówka należała do gospodarzy, którzy zdołali dowieźć prowadzenie do końca i ostatecznie wygra różnicą pięciu punktów. Najlepiej punktujący zostali Ci sami, Mitchel zakończył mecz dorobkiem 25 punktów, a Rosario 21

0:00

Koniec meczu. (70:65)

0:05

Majcherek na linii, był faulowany przy rzucie za trzy, skuteczność z wolnych 2/3 (70:65)

0:10

Drugi również (70:63)

0:10

Pierwszy rzut celny (69:63)

0:10

W kontrze faulowany Mitchel, tu chyba już nic się nie zmieni! (68:63)

0:25

Drugi w koszu! (68:63)

0:25

Nie trafia pierwszego rzutu Wołoszyn! (67:63)

0:25

Fatalny rzut za trzy Harrisa, piłka nie dotyka nawet obręczy, zza linii końcowej wznawiają gospodarze, ale nie pograli sobie zbyt długo, szybki faul Kikowskiego, na linii rzutów wolnych Wołoszyn (67:63)

0:30

Timeout dla gości

0:30

Skończył się czas na akcję gospodarzom (67:63)

1:15

Faulowany Wołoszyn, dwa rzuty osobiste (65:63)

1:35

Oba lądują w koszu! (65:63)

1:35

Trzecie przewinienie Malczyka, na linii Harris (65:61)

1:55

Niecelna próba za trzy zawodnika gospodarzy, spokojnie rozgrywają piłkę przyjezdni (65:61)

70:65

Polfarmex Kutno: Jakóbczyk, Jarecki, Grochowski, Malczyk, Auda, Wołoszyn, Mitchel, Dłuski, Batka, Bartosz, Johnson, Pabian

King Wilki Morskie Szczecin: Rodario, Bojko, Flieger, Kikowski, Majcherek, Nowacki, Pytyś, Kowalenko, Mazur, Gregory, Harris