ROW 1964 Rybnik – Rozwój Katowice

2:1

finał (1:0)

28.11.2014, 17:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Energetyk ROW Rybnik wygrywa z Rozwojem Katowice 2:1! Niestety wielki hit na "szczycie" tabeli zawiódł. Gospodarze prowadzili grę przez większość czasu, w końcówce bramkę zdobyli gości, ale to nie wystarczyło by mogli wywieźć z Rybnika choćby jeden punkt.

86

Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Musiolik, na boisku pojawia się Mandrysz.

85

Gol dla Rozwoju!
Kombinacyjna akcja gości zakończona strzałem SEBASTIANA GIELZY z kilku metrów do bramki gospodarzy, szykuje nam się emocjonująca końcówka meczu!

76

Żółta kartka dla nieprzepisowo interweniującego Gojnego.

71

Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Grolik, na boisku pojawia się Jary.

70

Gol dla Energetyka!
Składna akcja gospodarzy zakończona strzałem z około 16 metrów SZYMONA SOBCZAKA pod lewy słupek bramki Rozwoju, po raz drugi w tym meczu kapituluje Soliński!

69

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Żak, na boisku pojawia się Mazurek.

68

Ładnie wszedł w pole karne Gojny, odegrał na 11 metr do Płonki, a ten przenosi piłkę nad bramką Solińskiego, mogła podobać się ta akcja gospodarzy!

62

Brzydki faul w środku pola Wawrzyniaka i sędzia Złotnicki wyciąga żółty kartonik.

61

Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Borovicanin, na boisku pojawia się Bałuszyński.

58

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Szkatuła, na boisku pojawia się Gielza.

46

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Świerczyński, na boisku pojawia się Wawrzyniak.

Po pierwszej połowie Energetyk ROW Rybnik prowadzi z Rozwojem Katowice 1:0! Po szybko strzelonym golu gospodarze próbowali pójść "za ciosem", ale brakowało im szczęścia. Rozwój jak na razie zawodzi, trener Brehmer musi coś zmienić, jeśli chce wywieźć z Rybnika choćby jeden punkt.

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga połowa meczu, zostańcie z nami!

34

Błąd w rozegraniu piłki graczy Rozwoju, pędził na bramkę Solińskiego Sobczak i faulem "ratował" się Szymiński.

29

Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla zawodnika gości, Adriana Świerczyńskiego.

11

Potężne uderzenie z rzutu wolnego Żaka i słupek ratuje gospodarzy przed utratą bramki!

3

Znakomite dośrodkowanie Muszalika w pole karne gości, świetnie klasycznym "szczupakiem" uderzył GRZEGORZ FONFARA i nie dał szans na skuteczną interwencję Solińskiemu!

Sędzia Złotnicki wyprowadza na murawę jedenastki obu drużyn!