Real Sociedad – Elche CF

3:0

finał (2:0)

28.11.2014, 20:45 • Estadio Anoeta, San Sebastian • Wiktor Bukowski

Koniec! Real Sociedad pewnie zgarnia 3 punkty w 13. kolejce Primera Division po pokonaniu Elche 3:0! Nieszczęśliwy mecz dla Przemysława Tytonia, który w zasadzie nie popełniał błędów, a na jego konto i tak wpadły 3 bramki – wszystkie strzelone przez Carlosa Velę, który zostaje bohaterem dzisiejszego spotkania! (22:39:14)

90+2

90+2

Spokojna końcówka, Real utrzymuje się w posiadaniu i nie pozwala sobie odebrać futbolówki.

90+1

Będą jeszcze dodatkowe 2 minuty w tym spotkaniu!

90

Także tym razem piłka nie wpada do siatki Zubikaraia, który nie popełnił dzisiaj ani jednego błędu! Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry!

88

Próbują jeszcze ostatkiem sił przyjezdni. Jonathas wpisuje się tylko w statystyki, ponieważ jego uderzenie nawet nie wpadło w światło bramki.

87

Carlos Vela żegnany brawami na stojąco! W jego miejsce wbiega Chory Castro, który jest zdrowy i w pełni sił!

85

Dobre uderzenie z rzutu wolnego Rubena Pardo, który chciał zaskoczyć Tytonia! Polak nie daje sobie wpuścić czwartej bramki i odbija piłkę nad siebie!

84

Tak jest i teraz. Stały fragment gry kilka metrów od szesnastki polskiego bramkarza! 5 piłkarzy Elche w murze + dwóch Realu!

83

Po takiej grze zanosi się chyba na kolejnego gola dla Realu Sociedad. Coraz bliżej bramki Tytonia są miejscowi, którzy w dodatku nagminnie są faulowani.

82

Przy linii bocznej ucierpiał jeden z piłkarzy Realu, który został uderzony łokciem przez Cismę. Kolejna kartka w tym meczu.

80

Zostało 10 minut gry, ale w tym czasie nie ma prawa się wydarzyć jakiś piłkarski cud. Elche w dalszym ciągu ma problem z wyprowadzeniem akcji, czy chociażby kontrataku.

79

Bardzo spokojnie wymieniają podania gospodarze, którzy są już pewni sukcesu w dzisiejszym meczu i 3 punktów, które odbiją ich od strefy spadkowej.

77

Świetne podanie po stronie Realu Sociedad! Finnbogason dosłownie na równi z obrońcami przejął podanie, ale musiał wycofać akcję po złym przyjęciu! Zamyka ją strzałem Granero, który sporo się myli!

76

Zmiana w drużynie Elche CF: z boiska schodzi Mosquera, na boisku pojawia się José Ángel.

75

Został już tylko kwadrans! Właśnie teraz Víctor Rodriguez postanawia sfaulować przeciwnika wyprowadzającego kontrę – kartka!

73

Więcej pokazują w tych minutach piłkarze Elche, którzy chcą zdobyć chociażby gola honorowego! Czy tak się stanie? Jedno jest pewne – Tytoń nie zaliczy tego spotkania do udanych.

72

Chyba zabraknie walki w ostatnich minutach dzisiejszego meczu. Z każdym kopnięciem akcje tracą na tempie, zaczyna brakować zaangażowania i wkładu w grę.