Fortuna 1 Liga

Chrobry Głogów – Flota Świnoujście

0:0

finał (0:0)

28.11.2014, 17:00 • Stadion Chrobry, Głogów • Info o zminach stanu (Tomek Kałka (@Tomek_Lajfy))

Ostatni gwizdek sędziego! Chrobry remisuje bezbramkowo z Flotą Świnoujście. Wydaje się, że to jak najbardziej sprawiedliwy wynik z przeciągu całego spotkania. (18:52:45)

90+3

90+1

Sędzia doliczył trzy dodatkowe minuty.

90+1

Szałek wchodzi na boisku w doliczonym czasie gry. Zmienił Danielaka.

90

Rozpoczął się czas doliczony. Wciąż bezbramkowy remis.

87

Reca ukarany kartką za faul blisko środkowej strefy boiska.

82

Ałdaś w miejsce Chrzanowskiego na ostatnie minuty w zespole Chrobrego.

79

Tomasz Kafarski przeprowadza drugą zmianę w swoim zespole. Retlewski w miejsce Korta.

75

Olszar miał szansę na wyjście sam na sam z Skrzyniarzem, ale znów bez efektu końcowego. Do zakończenia spotkania piętnaście minut.

71

Szczepaniak miał sytuację sam na sam z Brjakiem, ale fatalnie zepsuł akcję.

70

Dwadzieścia minut do zakończenia spotkania. Czy któraś z ekip zdobędzie bramkę na wagę zwycięstwa? Jak na razie nic na to nie wskazuje.

68

Tomasz Kafarski ma dość i wprowadza na boisku "świeżego" zawodnika. Reca w miejsce Bruda.

64

Od kilku minut przeważa Flota, ale nie potrafi udokumentować swojej przewagi.

60

Wciąż nie doczekaliśmy się bramek po godzinie meczu.

55

Jak dotąd więcej strzałów na bramkę oddali zawodnicy Ireneusza Mamrota, ale nie przekłada to się na zdobycze bramkowe.

50

Daniel Brud jest drugim zawodnikiem w tym meczu, który został ukarany żółtym kartonikiem.

46

Za nami pierwsza połowa. Obie drużyny miały swoje sytuacje na zdobycie bramki, ale za każdym razem albo były to próby nieudane, albo na wysokości zadania stali Brjak i Skrzyniarz. Wracamy za kwadrans.