2. Liga

Rozwój Katowice – Siarka Tarnobrzeg

3:1

finał (1:1)

22.11.2014, 13:00 • Stadion Rozwoju, Katowice • Info o zminach stanu (Jarosław Kowalski (@JarKowalski13))

Dziękuje za uwagę i zapraszam an kolejne sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (15:03:19)

Po ciekawym meczu Rozwój zwyciężają 3:1 i inkasuje kolejny komplet punktów na własnym stadionie

90+3

89

Zmiana w Rozwoju Katowice: z boiska schodzi Robert Tkocz, na boisku pojawia się Konrad Niedzielski

86

Zmiana w Rozwoju: z boiska schodzi Przemysław Szkatuła, na boisku pojawia się Tomasz Wawrzyniak

84

Dwie zmiany w Siarce: Rafał Parobczyk i Tomasz Ciecko w miejsce Tunkiewicza i Więcka

84

Gol dla Rozwoju!

PRZEMYSŁAW GAŁECKI prawdopodobnie przesądza już o losach spotkania!

79

Żółtą kartkę otrzymuje Persona (Siarka Tarnobrzeg).

74

Zmiana w Rozwoju Katowice: z boiska schodzi Mateusz Mazurek, na boisku pojawia się Bartosz Nowotnik

71

Podwójna zmiana w zespole z Tarnobrzega: Marcin Bochenek i Pavol Cicman w miejsce Konrada Stępnia i Dariusza Frankiewicza

67

Żółta kartka dla Truszkowskiego

60

Siarka przeważa z początku drugiej połowy, ale to gospodarze znów są na prowadzeniu za sprawą bramki MATEUSZA MAZURKA!

46

Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Bella, na boisku pojawia się Gielza.

46

Do przerwy remis. Nieco lepiej przez większość czasu prezentowali się miejscowi, ale końcówka należała do gości, którzy potrafili doprowadzić do wyrównania

45+2

43

Gol dla Siarki!

ROBERT TUNKIEWICZ tuż przed gwizdkiem sędziego oznajmiającym przerwę doprowadza do wyrównania!