2. Liga

Znicz Pruszków – Nadwiślan Góra

2:0

finał (2:0)

22.11.2014, 18:00 • Stadion Piłkarski MZOS Znicz, Pruszków • Info o zminach stanu (Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz))

Dziękuje serdecznie za śledzenie relacji ze zmiany stanu wyniku z tego spotkania. Żegnam się z państwem zapraszając na resztę relacji na portalu lajfy.com! (19:57:55)
W Pruszkowie nie ujrzymy już dzisiejszego wieczoru więcej bramek i gospodarze wygrywają to spotkanie po golach z pierwszej połowy meczu. Znicz wskakuje w tym momencie na 7 pozycje, natomiast Nadwiślan pozostaje na 11 pozycji.

90+4

90+1

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Nawrocki, na boisku pojawia się Muszyński.

90

Druga połowa potrwa dodatkowe 4 minuty.

84

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Maks, na boisku pojawia się Kraska.

80

Do końca spotkania pozostało około 10 minut regulaminowego czasu gry i zawodnicy Nadwiślana są już raczej bez szans na choćby jeden punkt w tym spotkaniu.

76

Furczyk (Nadwiślan Góra) jest kolejnym zawodnikiem, który otrzymuje żółtą kartke w tym meczu.

73

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Grudniewski, na boisku pojawia się Kubicki.

70

Zmiana w drużynie Znicz Pruszków: z boiska schodzi Januszewski, na boisku pojawia się Glanowski.

60

Balula (Nadwiślan Góra) jest kolejnym zawodnikiem gości, który zostaje ukarany "żółtkiem".

51

Kaszok (Nadwiślan Góra) ukarany żóttą kartką.

50

Tomczyk i Setlak ukarani po żółtej kartce

48

Rackiewicz (Znicz Pruszków) ukarany żółtą kartką i rzut wolny dla Nadwiślana.

46

Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Koman, na boisku pojawia się Kareta.

46

Po pierwszej połowie spotkanie pewnie prowadzą gospodarze 2-0 po bramkach Górskiego i Grudniewskiego. Ciekawe czy będzie stać w tym spotkaniu Nadwiślan Góra na złapanie "kontaktu" ze Zniczem Pruszków?