PlusLiga

Dafi Społem Kielce – Exact Systems Hemarpol

0:3

finał (23:25, 37:39, 22:25)

22.10.2014, 18:00 • Hala Widowisko-Sportowa, Chęciny • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

22:25

Zagrywka Bieńka prosto w taśmę. AZS Częstochowa wygrywa dzisiejsze spotkanie 3:0!

21:24

Na krótko ponownie zagrał AZS, a to dzisiaj przynosi świetne efekty! Mamy piłki meczowe dla gości!

14:16

Kolejny raz przesunięta krótka w zespole z Częstochowy. Na drugiej przerwie technicznej mamy 2-punktowe prowadzenie gości.

8:6

Kapitalnie na krótko zagrali gospodarze. Na pierwszej przerwie technicznej w trzecim secie mamy 2-punktowe prowadzenie Effectora.

37:39

To koniec wielkich emocji w tym secie. RAFAŁ SZYMURA kończy niewiarygodne rzeczy! Kapitalnie przyjmujący AZS'u Częstochowa przebił się przez potrójny blok przeciwnika!

15:16

Przesunięta krótka w zespole gości przynosi dzisiaj dużo punktów – ponownie rozegranie w taki sposób i na drugiej przerwie technicznej mamy jednopunktowe prowadzenie AZS'u.

6:8

Baaardzo mocno z przesuniętej krótkiej Udrys! Na pierwszej przerwie technicznej w drugim secie mamy 2-punktowe prowadzenie AZS'u Częstochowa.

23:25

Przestrzelił zagrywką Janusz – prosty i chyba niepotrzebny (?) błąd. Pierwszy set dla AZS'u Częstochowa.

13:16

Bardzo dobrze z lewego skrzydła Szymura i na drugiej przerwie technicznej prowadzenie gości zdecydowanie zmalało, ale dalej jest zadowalające – trzy punkty na korzyść AZS'u.

1:8

Bieniek zablokowany! Fatalny początek gospodarzy! Na pierwszej przerwie technicznej prowadzenie AZS'u aż 7-punktowe!

0:3

Dafi Społem Kielce: Jungiewicz, Sufa, Wacek, Kaczmarek, Maćkowiak, Janusz, Staszewski, Takvam, Buchowski, Pająk, Bieniek, Penchev, Krzysiek, Dzierżyński, Sobota

Exact Systems Hemarpol: Udrys, Marcyniak, Angel de Amo, Zygmunt, Napiórkowski, Szymura, Kaczyński, Janeczek, Macyra, Przybyła, Buczek, Khilko, Herman, Stańczak, Bąkiewicz