PlusLiga

Dafi Społem Kielce – Exact Systems Hemarpol

0:3

finał (23:25, 37:39, 22:25)

22.10.2014, 18:00 • Hala Widowisko-Sportowa, Chęciny • Norbert Sinkiewicz (@NSinkiewicz)

0:0

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje w serwisie lajfy.com.

Żegna się z Państwem, Norbert Sinkiewicz. (20:25:28)

0:0

MVP spotkania został Miguel Angel de Amo, który naprawdę kapitalnie rozgrywał wszystkie akcje swojej drużyny. Myślę, że miał spory wpływ na taki, a nie inny przebieg tego pojedynku.

0:0

Effector Kielce dalej bez zwycięstwa w aktualnym sezonie Plus Ligi! AZS Częstochowa dzisiaj w Chęcinach okazał się lepszy i nie oddał przeciwnikowi nawet seta. Myślę, że ogromny wymiar na to spotkanie miała druga partia, która była naprawdę niewiarygodna. Przypomnę, że wtedy po ogromnej walce to goście wygrali 39:37 (!!!) z Effectorem Kielce.

22:25

Trzeci set skończony.

22:25

Zagrywka Bieńka prosto w taśmę. AZS Częstochowa wygrywa dzisiejsze spotkanie 3:0!

22:24

Krzysiek jeszcze przedłuża spotkanie dobrym atakiem z prawego skrzydła.

21:24

Na krótko ponownie zagrał AZS, a to dzisiaj przynosi świetne efekty! Mamy piłki meczowe dla gości!

21:23

Blok-aut AZS'u po mocnym ataku Krzyśka.

20:23

Po skosie rewelacyjnie odpowiedział Kaczyński.

20:22

Buchowski przebił się lewą stroną.

19:22

Szablonowa akcja przyjezdnych.

19:21

Nieuznany challenge gospodarzy! Punkt dla AZS'u.

19:20

Skuteczny blok gospodarzy! Czyżby Effector wracał do gry? O przerwę teraz prosi trener AZS'u.

18:20

Bomba po prostej w wydaniu Pencheva.

17:20

Kaczyński świetnie zaatakował po skosie. Przerwa dla Daszkiewicza. Czy tutaj jeszcze coś można zmienić?