Kontinental Hockey League

Torpedo Niżny Nowogród – Awtomobilist Jekaterynburg

3:2

finał (1:1, 1:1, 1:0)

21.10.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace, Niżny Nowogród, Rosja • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

59:03

Goście grają bez bramkarza.

53:10

Gołyszew otrzymał karę 5+20 minut (kara meczu) za atak na głowę. Torpedo do 59. minuty starcia będzie grało w przewadze!

NOKELAINEN - 3:2

50:40

Gol dla Torpedo!
Bramkę zdobył PETTERI NOKELAINEN.

GOOOL! Wymiana ciosów jak na razie wygrana przez Torpedo! PETTERI NOKELAINEN po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu pokonuje Kovářa i daje jednobramkowe prowadzenie Niżnemu Nowogrodowi!

42:30

Ależ teraz kapitalnie wyciągnął strzał Jegina Kasutin!

39:19

Żurawjow z dwoma minutami kary za zahaczanie. Torpedo po raz kolejny w przewadze.

36:08

Rybakow z karą mniejszą za spowodowanie upadku przeciwnika. Gospodarze w przewadze.

MICHNOW - 2:2

33:53

Gol dla Jekaterynburga!
Bramkę zdobył ALEKSIEJ MICHNOW.

GOOL! Ponownie szybka odpowiedź gości! ALEKSIEJ MICHNOW ładnym strzałem doprowadza do remisu. 2:2!

NOKELAINEN - 2:1

32:18

GOOOL! Indywidualna kontra PETTERIEGO NOKELAINENA podczas gry w osłabieniu i jest druga bramka dla Torpeda! Gospodarze prowadzą 2:1.

31:10

Salminen z dwoma minutami kary za spowodowanie upadku przeciwnika.

27:35

Lejemejew! Niewiele brakło z zawodnik Jekaterynburga wyprowadziłby swój zespół na prowadzenie!

27:28

Galuzin otrzymał karę mniejszą za przeszkadzanie.

13:13

Mamy pierwsze wykluczenie w dzisiejszym spotkaniu. Dwie minuty dla Filatowa za rzucenie na bandę. Goście w przewadze.

JEMELIN - 1:1

9:00

Bramkę zdobył SIERGIEJ JEMELIN.

GOOL! I jest bramka wyrównująca gości! SIERGIEJ JEMELIN wykorzystał dobre podanie Petružálka i pokonał Kasutina. 1:1.

IMMONEN - 1:0

5:24

Bramkę zdobył JARKKO IMMONEN.

GOOOL! Szybkie otwarcie w wykonaniu Torpeda! Hietanen świetnie podał do JARKO IMMONENA, który precyzyjnym strzałem pokonuje Kovářa. 1:0!

3:2

Składy i statystyki: 6. Immonen (Hietanen), 33. Nokelainen, 51. Nokelainen (Kulomin) – 9. Jemelin (Petružálek), 34. Michnow

Torpedo Niżny Nowogród: Kasutin – Babczuk, Hietanen, Osipow, Chomicki, Bernacki, Malewicz – Galuzin, Salminen, Immonen, Drugow, Nokelainen, Dwureczenski, Demagin, Krasnosłobodcew, Kazionow, Potapow, Kulomin, Jamkin, Filatow.

Awtomobilist Jekaterynburg: Kovář – Viklund, Lepistö, Metliuk, Triamkin, Antonow, Postnikow, Jegin – Brule, Simakow, Petružálek – Michnow, Krysanow, Bumagin – Lewandowski, Rybakow, Lejemejew – Gołyszew, Garajew, Jemelin.

Sędziowie: Bukin, Siergiejew – Szeljanin, Szichanow