Kontinental Hockey League

Torpedo Niżny Nowogród – Awtomobilist Jekaterynburg

3:2

finał (1:1, 1:1, 1:0)

21.10.2014, 17:00 • Konovalenko Sports Palace, Niżny Nowogród, Rosja • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! (19:08:47)
Koniec spotkania! Torpedo Niżny Nowogród pokonuje na własnym lodzie Awtomobilist Jekaterynburg 3:2! W dzisiejszym starciu ponownie nie wystąpił Wojtek Wolski, który wciąż leczy kontuzję.

60:00

59:03

Goście grają bez bramkarza.

59:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:10

Awtomobilist w pełnym zestawieniu.

57:30

Kara Gołyszewa powoli upływa. Torpedo ponownie rozgrywa hokejowy zamek.

55:30

Torpedo bardzo spokojnie rozgrywa gumę. Gospodarze nie chcą popełnić żadnego błędu.

54:23

Torpedo spokojnie rozgrywa zamek pod bramką gości.

53:10

Gołyszew otrzymał karę 5+20 minut (kara meczu) za atak na głowę. Torpedo do 59. minuty starcia będzie grało w przewadze!

53:10

Ponownie uwolnienie po stronie Torpeda.

52:23

Guma po niecelnym strzale jednego z zawodników Jekaterynburgu opuściła obszar lodowiska.

51:30

Precyzyjne uderzenie Jegina. Pewnie broni Kasutin.

NOKELAINEN - 3:2

50:40

Gol dla Torpedo!
Bramkę zdobył PETTERI NOKELAINEN.

GOOOL! Wymiana ciosów jak na razie wygrana przez Torpedo! PETTERI NOKELAINEN po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu pokonuje Kovářa i daje jednobramkowe prowadzenie Niżnemu Nowogrodowi!