ROW 1964 Rybnik – Zagłębie Sosnowiec

2:2

finał (0:1)

30.09.2014, 18:00 • Stadion MOSiR, Rybnik • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Energetyk ROW Rybnik remisuje z Zagłębiem Sosnowiec 2:2. W tym meczu padły cztery bramki, ale oba zespoły nie pokazały porywającej gry. Energetyk nie doznaje porażki w czwartym kolejnym meczu, dla Zagłębie to trzecie spotkanie bez porażki.

90+3

Potężne uderzenie Muszalika, ale wprost w Matrackiego! Koniec meczu!

90+1

Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Mizgała, na boisku pojawia się Tylec.

87

Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Borovicanin, na boisku pojawia się Musiolik.

81

Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Dudek, na boisku pojawia się Zalewski.

78

Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Ryndak, na boisku pojawia się Budek.
Zmiana w drużynie Zagłębie Sosnowiec: z boiska schodzi Arak, na boisku pojawia się Tumicz.

72

Gol dla Energetyka!
Mocnym strzałem w lewy róg jedenastkę wykorzystuje MARIUSZ MUSZALIK. Matracki "wyczuł" kapitana gospodarzy, ale nie zdołał skutecznie interweniować!

70

Druga żółta i w efekcie czerwona kartka dla Sierczyńskiego.

70

Faulowany w polu karnym gości Mandrysz, Sierczyński fauluje Mandrysza, sędzia wskazuje na wapno!

70

Zmiana w drużynie Energetyk ROW Rybnik: z boiska schodzi Jarka, na boisku pojawia się Mandrysz.

66

Faulowany na linii pola karnego Muszalik, żółta kartka dla Sierczyńskiego i będzie znakomita szansa dla gospodarzy.

63

Gol dla Zagłębia!
Świetne, mierzone uderzenie z 16 metrów PRZEMYSŁAWA MIZGAŁA, Rybicki tylko "odprowadził" piłkę wzrokiem, a ta wpadła pod sam prawy słupek bramki gospodarzy!

56

Fauluje pod bramką rywali Radosław Kursa i za to przekroczenie przepisów ląduje w notesie sędziego.

47

Fenomenalne płaskie uderzenie SZYMONA SOBCZAKA z 25 metrów, bez szans na skuteczną obronę bramkarz Zagłębia, mamy bramkę wyrównującą już na początku drugiej połowy!

46

Świetnie na 11 metr piłkę wyłożył Fonfarze Jarka, ale pomocnik gospodarzy uderza obok bramki Matrackiego.

45

Zagłębie Sosnowiec prowadzi z Energetykiem ROW Rybnik 1:0. Obie drużyny jak na razie grają bardzo niedokładnie. Goście wykorzystali stały fragment gry i dzięki temu to oni są w lepszej sytuacji po pierwszych 45 minutach.

Kilkanaście minut przerwy i rozpocznie się druga połowa tego spotkania, zostańcie z nami!

40

Dobrą szansę na odpowiedź miał Jarka, ale napastnik Energetyka pudłuje z piątego metra, świetnie dogranie ze skrzydła Płonki!

38

Dochodząca piłka z rzutu wolnego pod bramkę gospodarzy, świetnie do uderzenia głową wyszedł JAKUB ARAK, który pięknym uderzeniem otwiera wynik dzisiejszego spotkania!

37

Tym razem ukarany kartką Wolniewicz, również za przewinienie w środku pola.

30

Szansa gości, z ostrego kąta na bramkę gospodarzy uderzał Matusiak, końcami palców broni Rybicki.