30.09.2014, 12:40 • Lotus Court • Krzysztof

2:6

Jeszcze jeden wyrzucony return w aut. Andy zwycięża!

2:5

Wygrywający backhand wzdłuż linii. Break i po przerwie Andy będzie podawał po awans do drugiej rundy.

2:4

Andy utrzymuje podanie i podwyższa prowadzenie.

2:3

Janowicz zmusił rywala do błędu. Wybronił się w tym gemie z trudnej sytuacji.

1:3

Asem serwisowym kończy gema Szkot.

1:2

Jest przełamanie. Janowicz przegrywa swoje podanie i będzie musiał gonić przeciwnika.

1:1

I jeszcze raz Janowicz uderzył w siatkę. Murray utrzymuje podanie.

1:0

As serwisowy na zakończenie gema otwarcia.

4:6

As serwisowy na zakończenie drugiej partii. Polak przegrał ją na własne życzenie.

4:5

Polak wybrał się do siatki, lecz tam nie udało mu się przerzucić na drugą stronę stop woleja. Break i po przerwie Andy będzie podawał na seta.

4:4

Andy wygrywa wymianę i w konsekwencji gema.

4:3

Efektowne zakończenie gema przez Janowicza.

3:3

Łodzianin wyrzuca w aut następne zagranie i przegrywa gema na sucho.

3:2

Jeszcze jeden przestrzelony return. Gem wygrany na sucho.

2:2

Za szeroki forehand łodzianina. Ostatecznie Andy utrzymuje podanie.

2:1

Fantastyczna akcja Polaka. W końcu zmusił rywala do błędu.

1:1

Świetny return łodzianina, lecz obronną ręką wyszedł z tego Murray.

1:0

Murray wrzuca piłkę w siatkę. Gem łodzianina.

7:6

Jest!!! Polak posłał najpierw bardzo dobry return, a następnym uderzeniem dokończył dzieła. Wygrywający forehand wzdłuż linii. Ależ zły jest Murray.

6:6

Autowy return. Tie break.

5:6

I jeszcze jedno przestrzelone uderzenie przez Janowicza. Ciężko uwierzyć w to, co zrobił nasz reprezentant.

5:5

Janowicz ładuje forehand w siatkę i z 5-1 zrobiło się 5-5...

5:4

Return zatrzymuje się na siatce. Po zmianie stron Janowicz będzie po raz drugi podawał na pierwszego seta.

5:3

Janowicz władował forehand w siatkę i zamiast zwycięstwa w pierwszej partii, jest przełamanie. Szkoda tej akcji z nieudanym dropszotem.

5:2

Wyrzucony za kort return z backhandu. Po przerwie Jerzy będzie podawał na seta.

5:1

Znakomity wygrywający backhand wzdłuż linii. Tylko gem dzieli go od zwycięstwa w pierwszej partii.

4:1

Genialny atak Polaka crossem forehandowym. Break! Janowicz po chwili przerwy będzie podawał na 5-1.