30.09.2014, 12:40 • Lotus Court • Krzysztof

Jeszcze jeden wyrzucony return w aut. Andy zwycięża!

15-40

Return zatrzymuje się na siatce. Dwa meczbole!

2:5

Wygrywający backhand wzdłuż linii. Break i po przerwie Andy będzie podawał po awans do drugiej rundy.

15-40

Dwie małe piłki meczowe!

15-40

Jerzy wrzuca forehand w siatkę. Dwa break pointy!

1:2

Jest przełamanie. Janowicz przegrywa swoje podanie i będzie musiał gonić przeciwnika.

15-40

Dwa break pointy!

4:6

As serwisowy na zakończenie drugiej partii. Polak przegrał ją na własne życzenie.

15-40

Return wpakowany w siatkę. Dwie piłki setowe.

4:5

Polak wybrał się do siatki, lecz tam nie udało mu się przerzucić na drugą stronę stop woleja. Break i po przerwie Andy będzie podawał na seta.

40-A

Coś niesamowitego. Janowicz miał punkt na rakiecie, ale wywalił smecza za kort! To się zemści...

30-40

Jeszcze jeden podwójny... Break point.

A-40

Genialny wygrywający backhand wzdłuż linii. Break point!

7:6

Jest!!! Polak posłał najpierw bardzo dobry return, a następnym uderzeniem dokończył dzieła. Wygrywający forehand wzdłuż linii. Ależ zły jest Murray.

10-9

Genialnie zagrał teraz Janowicz! Najpierw przelobował przeciwnika, udał się do siatki i zakończył stop wolejem. Trzecia jego piłka setowa!

8-9

Przestrzelony backhand łodzianina. Drugi setbol Murray'a.

8-7

Return wyrzucony w korytarz deblowy. Druga setowa Polaka. Wściekły Andy rzucił rakietą o kort.

6-7

Nieczysto trafiony backhand poszybował daleko za kort. Setbol Szkota.

6-5

Genialny kończący cross backhandowy. Pierwsza piłka setowa, lecz przy podaniu rywala.

5-5

Janowicz nie wykorzystał znakomitej okazji. Pakuje slice z backhandu w siatkę. Mini break.

5-4

Kolejny punkt Jerzego! Świetny return otworzył mu drogę do punktu, a dopełnił dzieła wygrywającym forehandem przeciw nogom.

4-4

Piłka po zagraniu Andy'ego ląduje tuż za linią końcową. poprosił jeszcze o challenge, ale to potwierdziło rację arbitra. Straty Polaka odrobione!

1-3

Pech Andy'ego. Piłka po drugim serwisie trafia w taśmę i wychodzi w aut. Podwójny błąd serwisowy.

0-3

Kolejny lob Murray'a, a Jerzy wyrzuca kolejne zagranie daleko za kort. Janowicz traci dwa podania.

0-2

Efektowna wymiana zakończona udanym lobem. Mini break!

5:5

Janowicz ładuje forehand w siatkę i z 5-1 zrobiło się 5-5...

40-A

Polak fatalnie przestrzelił forehandem. Kolejna szansa na przełamanie.

15-40

Niesamowite, jak Janowicz roztrwonił przewagę. Dwa break pointy.

5:3

Janowicz władował forehand w siatkę i zamiast zwycięstwa w pierwszej partii, jest przełamanie. Szkoda tej akcji z nieudanym dropszotem.

15-40

Backhand wpakowany w siatkę. Dwie szanse na częściowe odrobienie strat.

5:1

Znakomity wygrywający backhand wzdłuż linii. Tylko gem dzieli go od zwycięstwa w pierwszej partii.

4:1

Genialny atak Polaka crossem forehandowym. Break! Janowicz po chwili przerwy będzie podawał na 5-1.