Francuska Ligue 1 Uber Eats

FC Metz – SC Bastia

3:1

finał (1:1)

20.09.2014, 20:00 • Stade Municipal Saint-Symphorien, Metz • Jarosław Kowalski (@JarKowalski13)

Dziękuje za uwagę i zapraszam na pozostałe sportowe emocje na portalu LAJFY.COM! (21:56:08)

Po dobrej drugiej połowie i przede wszystkim dobrej grze gospodarzy odnoszą oni zasłużone zwycięstwo i zdobywają cenne trzy oczka

90+6

Koniec meczu

90+5

Minął już doliczony czas gry, sędzia nie kończy, w ofensywie jeszcze Bastia

90+3

Choplin przy pomocy służb medycznych udaje się poza boisko i bardzo szybko na nie wraca

90+2

Jeszcze mamy krotką przerwę, jeden z graczy Metz nie wstaje z murawy

90+1

Uderzenie zza pola karnego Kashiego po ziemi, w sporej odległości mija bramkę gości

90

Cztery minuty doliczone przez arbitra

89

Nie idzie przyjezdnym, wszystkie długie podania są szybko przechwytywane rzez defensorów Metz

87

Tembe dał się złapać w pułapkę ofsajdową

86

Źle rozegrali korner goście, wyszli ze świetną kontrą gospodarze, piłka trafia w pole karne do Sarra, ten mija obrońcę, uderza, broni Areola, dobitka z bliskiej odległości Bussmanna niecelna!

85

Róg dla gości, centra, wybija piłkę jeden z defensorów, po chwili mamy kolejna wrzutkę w szesnastkę, futbolówka wybita przez obrońce poza linię końcową, następny korner

84

Zmiana w drużynie FC Metz: z boiska schodzi Falcon, na boisku pojawia się Andrada.

83

Zmiana w drużynie FC Metz: z boiska schodzi Malouda, na boisku pojawia się Kashi.

82

Rzut wolny dla miejscowych ma wysokości pola karnego rywali, próba bezpośredniego uderzenia, piłka przeleciała nad poprzeczką

81

Żółtą kartkę otrzymuje Romaric (SC Bastia).

81

Żółtą kartkę otrzymuje Modesto (SC Bastia).

80

Dobrze grają w defensywie także gospodarze, nic nie mogą sobie stworzyć gracze Bastii

79

Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Ougenda, na boisku pojawia się Tembe.

77

Gospodarze nadal utrzymują się przy piłce i atakują, najwyraźniej wciąż im mało! Krivets kropnął z linii pola karnego, był zupełnie niekryty, ale wprost w golkipera!

FALCON - 3:1

75

Gol dla Metz!

Kapitalna kontra! Szybkie podanie do Krivetsa, ten wolne pole do JUANA MANUELA FALCONA i ten dopełnia formalności!

74

Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Cahuzac, na boisku pojawia się Modesto.

73

Gracz Bastii poza boiskiem, gra wznowiona

72

Przerwa w grze, opatrywany jeden z graczy gości

70

Na uderzenie zza pola karne zdecydował si jeden z graczy Metz, lecz został zablokowany, po chwili jego kolega próbuje przewrotki, piłka w rękach bramkarza!

69

Zmiana w drużynie FC Metz: z boiska schodzi Lejeune, na boisku pojawia się Sarr.

67

Gospodarze utrzymują się przy piłce, trzeba przyznać, że dobrze graja po przerwie

MILAN - 2:1

65

Trochę zamieszania w szesnastce przyjezdnych, piłka przypadkowo odbija się od Krivetsa najbliżej niej po tym był GUIDO MILAN i z powietrza wpakował piłkę do bramki!

64

Rzut rożny dla miejscowych, centra w pole bramkowe wybita przez defensorów, ale przy piłce dalej Metz

62

Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi Maboulou, na boisku pojawia się Boudebouz.

61

Ogromna przewaga w posiadaniu piłki na korzyść gospodarzy, teraz mieliśmy ładną akcję prawą flanką, dośrodkowanie do Krivetsa, ten uderza głową tuż nad poprzeczką

60

Długie podanie w stronę wbiegającego w szesnastkę Krivetsa za mocne, od bramki wznawia Areola

58

Prosta strata gospodarzy na własnej połowie, przejął futbolówkę Ougenda, strzelił z dystansu – tylko boczna siatka, mógł z tego zrobić znacznie więcej

57

Nieudane rozegranie piłki z narożnika boiska

56

Znów mamy dużo walki o piłkę w środkowej strefie boiska, w końcu opanowali ją przyjezdni, kontratak i mamy rzut rożny

54

Nieudany atak lewą stroną Metz, fauluje rywala Choplin

53

Niezła kontra gospodarzy, próba wstrzelenia piłki w pole karne, lecz był tam defensor gości i wybił ją poza linię boczną, od autu miejscowi

52

Uderzenie z wolnego prosto w dobrze ustawiony mur, próba dobitki bardzo niecelna

51

Kontra gości i będzie ciekawie, rzut wolny około dwadzieścia metrów od bramki Metz

50

Fatalnie podaje teraz na lewej flance Bussmann, od autu wznawiają grę przyjezdni

48

Miejscowi usilnie teraz próbują się przedrzeć prawym skrzydłem, ale dobrze interweniuje tam defensywa gości

47

Miejscowi utrzymują się przy piłce w okolicach środkowej linii, faulowany po chwili Malouda

46

Druga połowa rozpoczęta

Pierwsze 45 minut nie było super emocjonującymi, ale przynajmniej doczekaliśmy się dwóch ładnych trafień. Oby po przerwie było ciekawiej

45

Pierwsza połowa skończona

AYITE - 1:1

43

Gol dla Bastii!

Świetna kontra gości, centra z prawej strony w pole karne do FLOYDA AYITE i ten kapitalnym uderzeniem z woleja posyła piłkę w długi róg!

42

Próba wyjścia z szybką koniec akcją gospodarze, ale na koniec za mocne podanie i wznawia grę Areola

41

Akcja lewą stroną powstrzymana, próba rozegrania piłki drugim skrzydłem, także bez powodzenia

39

Przyjezdni długo rozgrywają piłkę na własnej połowie, spokojne tempo meczu

37

Ayite wywalczył aut dla swojej drużyny na lewej stronie, na wysokości pola karnego, piłka trafia do Maboulou, ten strzela baardzo niecelnie

36

Znów gra przeniosła się do środkowej strefy boiska, od autu wznawiają grę gospodarze

34

Rzut rożny dla Bastii, dośrodkowanie wprost w ręce dobrze ustawionego golkipera Metz

33

Goście długo przetrzymują futbolówkę, próbują się przebić, ale bardzo mało z tego wynika

31

Uderzenie Cahuzaca niecelne, od bramki spokojnie wznawiają grę miejscowi

30

Pół godziny gry za nami. więcej z gry mieli gospodarze i zasłużenie prowadzą

28

Tempo spotkania teraz jest jeszcze wolniejsze niż na jego początku, przy piłce miejscowi

26

Jeszcze jeden strzał na bramkę gości, miał swoją szansę Falcon, ale czujny jest Areola

25

Uderzenie z dystansu Krivetsa mocno nieudane

24

Przechwycili futbolówkę przyjezdni, bardzo dużo podań w środkowej strefie i strata