SC Paderborn 07 – Hannover 96

2:0

finał (0:0)

20.09.2014, 15:30 • Benteler Arena, Paderborn

Po zdecydowanie ciekawszej drugiej połowie, Paderborn 07 pokonał Hannover 96 2:0. Gospodarze dziś prezentowali się znacznie lepiej i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje w serwisie lajfy.com. (17:34:05)

90+4

Moritz STOPPELKAMP - 2:0

90+3

Gol dla Paderborn!
Goście mieli jedną z ostatnich szans na wyrównanie... ale to Paderborn zdobył drugą bramkę! Bramkarz Hannoveru chciał wspomóc swoją drużynę włączając się w pole karne podczas stałego fragmentu, zostawił pustą bramkę, co wykorzystał MORITZ STOPPELKAMP – precyzyjnie uderzył z własnej połowy, a piłka wtoczyła się do bramki!

90

Trzy minuty doliczone przez arbitra.

90

Mogło być 1:1! Schulz znakomitym strzałem z główki zamknął dośrodkowanie, ale jeszcze lepiej w bramce spisał się Kruse, który uratował swoją drużynę przed stratą bramki!

89

Zmiana w drużynie SC Paderborn 07: z boiska schodzi Kachunga, na boisku pojawia się Vucinovic.

88

Krótko rozegrany stały fragment, po chwili przyjezdni przejęli futbolówkę.

87

Brückner wrzucił piłkę w pole karne, obrońca Hannoveru nie ryzykował i wysłał piłkę na rzut rożny.

86

Zbliżamy się do końca rywalizacji. Goście rzucili swoje siły do ataku, jednak pośpiech gubi ich w kolejnych akcjach.

84

Pander zbyt głęboko dograł w pole karne, wyszedł z bramki Kruse i złapał piłkę.

84

Wemmer sprokurował rzut wolny dla przyjezdnych. Kolejna szansa na wyrównanie.

82

Rzut rożny dla Hannoveru. Pander dośrodkowywał w pole karne, zaradzili niebezpieczeństwu defensorzy Paderbornu.

80

Kolejny raz w roli głównej Kachunga, jednak zabrakło precyzji w jego próbie.

79

Zmiana w drużynie SC Paderborn 07: z boiska schodzi Koc, na boisku pojawia się Bakalorz.

78

Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Bittencourt, na boisku pojawia się Karaman.

78

Szansa teraz po drugiej stronie! Świetne podanie otrzymał Stoppelkamp, z dość ostrego kąta uderzył, a piłka otarła się o poprzeczkę i wyszła na aut bramkowy!

77

Zmiana w drużynie Hannover 96: z boiska schodzi Joselu, na boisku pojawia się Briand.

76

Goście byli bliscy doprowadzenie do remisu! Z okolic 11 metra kończył akcje Artur Sobiech, ale fatalnie się pomylił!