Tottenham Hotspur – AEL Limassol

3:0

finał (1:0)

28.08.2014, 20:45 • White Hart Lane, Londyn • Sławomir Szczęch (@LajfyInfo)

Po jednostronnym widowisku Tottenham pokonuje AEL Limassol 3:0 i tym samym pieczętuje swój awans do fazy grupowej Ligi Europy. Goście właściwie nie istnieli w tym meczu i nie potrafili stworzyć ani jednej groźnej sytuacji. Łukasz Gikiewicz zagrał poprawnie, ale niewiele mógł zrobić, gdyż przez większość meczu był sam na połowie rywali.

MVP dla Paulinho za bramkę, asystę i świetną grę.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (22:44:41)

90+2

90+2

Długa wymiana podań wśród gospodarzy. Ostatnie sekundy meczu.

90+1

Tottenham stara się jeszcze dobić swoich rywali, ale Ci bardzo zacięcie bronią się przed własnym polem karnym.

90

Dwie minuty doliczone przez arbitra do czasu drugiej połowy.

89

Głębokie dośrodkowanie z narożnika. Piłkę piąstkuje Lloris. W dodatku golkiper gospodarzy był w tej sytuacji faulowany przez Tagbajumiego.

88

Barcellos zdecydował się na uderzenie z większej odległości. Piłka po rykoszecie wychodzi poza linię końcową. Corner dla Cypryjczyków.

87

Podobnie jak przed przerwą, w ostatnich minutach wyżej podchodzą goście. Niewiele jednak z tego wynika.

86

Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Veljković, na boisku pojawia się Chiricheş.

85

Kolejny rzut rożny Tottenhamu już mniej udany. Piłka bardzo szybko wpada w ręce Pulpo.

84

Paulinho dostał podanie na bliższy słupek z narożnika, podbił ją sobie i uderzył z przewrotki! Z trudem broni to golkiper gości!

83

Świetne uderzenie Daviesa z ponad 26 metrów! Futbolówkę poza linię końcową wybija Pulpo!

82

Townsend miał piłkę na prawej flance. Bardzo miękko wrzucił ją w pole karne, ale tam najwyżej skaczą defensorzy AELu.

81

Rzut wolny dla Cypryjczyków tuż przy linii bocznej na wysokości 30 metrów. Dośrodkowanie spada na głowę Cadú, ale jego strzał niecelny.

80

Zmiana w drużynie AEL Limassol: z boiska schodzi Sardinero, na boisku pojawia się Tagbajumi.

79

Townsend ograł Bebé i z 25 metrów potężnie uderzył. Z trudem na corner paruje to Pulpo!

79

Rzut rożny dla miejscowych. Dośrodkowanie Paulinho dalekie od doskonałości i teraz AEL próbuje konstruować swoją akcję.

78

Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Sandro, na boisku pojawia się Holtby.

77

"Setka" Tottenhamu! Lenno świetnie obsłużył Kane'a, ten wyszedł na pozycję sam na sam, ale tym razem przegrał ten pojedynek!