2. Liga

Stal Stalowa Wola – Siarka Tarnobrzeg

1:1

finał (0:1)

27.08.2014, 17:00 • Stadion Miejski, Aleja Niepodległości 2, Tarnobrzeg • Michal Bartyzel (@BartyzelMichal)

Było wszystko czego w derbach potrzeba, walka do ostatnich sekund spotkania oraz najważniejsze – bramki.

Za uwagę dziękuje Michał Bartyzel. Serdecznie zapraszam na kolejne relacje z drugoligowych boisk do serwisu Lajfy.com.

To wszystko z Tarnobrzega. (19:01:12)
Na murawie opatrywany już po meczu jest Damian Łanucha, widocznie jakiś poważniejszy uraz zawodnika Stali, który z boiska zejdzie przy pomocy kolegów z drużyny.
Wielkie Derby Podkarpacia na remis! Stal Stalowa Wola remisuje z Siarką Tarnobrzeg 1:1. Bramki w tym spotkaniu padały w podobny sposób, po zamieszaniu w polu karnym. Mecz walki i charakteru jak na derby przystało.

90+4

90+3

Ależ nerwowa końcówka. Figiel walczył z ostatnim obrońca Stali, ale sędzia uznaje że faulował. Siarka chce, ale nie umie skonstruować akcji bramkowej w końcówce meczu. Stal uciekła spod noża i uspokoiła grę.

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Sulkowski (Siarka Tarnobrzeg).

90+1

Rzut rożny dla Siarki.

90

Do regulaminowego czasu gry doliczone 4 minuty.

89

Gol dla Stali St. Wola!
Argasiński wrzuca w pole karne, w zamieszaniu główką do siatki piłkę pakuje MICHAŁ CZARNY. Zrehabilitował się za sytuacje w pierwszej połowie.

89

Rzut wolny dla Stali.

88

Kontra Siarki. Dogranie Bochenka dochodzi do Figiela, ale jego strzał bez żadnych problemów broni, dobrze spisujący się w dzisiejszym spotkaniu, Wietecha.

86

Sulkowski zdecydował się na indywidualną akcje. Jego strzał zablokowany. I piłka w posiadaniu Stali. Grę rozprowadza Argasiński.

85

Stal w natarciu. Siarka się broni całym zespołem.

84

Nieporozumienie Figiela i Tunkiewicza. Strata piłki. Stalowcy zaczną od autu na własnej połowie.

83

Najaktywniejszy w drużynie Stali zdecydowanie Łukasz Sekulski. Dwoi się i troi.

82

Faulowany Bochenek, Michał Czarny zdaniem sędziego pracował dość ochoczo łokciem.

81

Inna sprawa, że sędzia Gąsiorowski nie umie zapanować nad sytuacją na boisku.

81

Sekulski fauluje Nadolskiego. Brzydki mecz nam się zrobił.

80

Nerwowe ostatnie minuty. Miejmy nadzieję, że jednak futbol wróci do dobrego poziomu

1:1

finał (0:1)

Gole: 89. Czarny – 37. Paluch

Kartki:   65. Łanucha (SSW), 68. Mikołajczak (SSW), 82. Czarny (SSW) – 51. Więcek (SRK), 90+2. Sulkowski (SRK)

Stal Stalowa Wola: Wietecha (kpt.) – Bartkiewicz, Czarny, Bogacz, Kowalski, – Mikołajczak (71' Michałek), Argasiński, Pigan (76' Samołyk), Giel, Kantor (59' Łanucha) – Sekulski
Zmiany: Drzymała, Wrona, Michałek, Łanucha, Samołyk, Tur, Kałat

Siarka Tarnobrzeg: Melon – Stępień, Baran, Nadolski, Bochenek – Stefanik, Tunkiewicz – Więcek (74' Sulkowski), Truszkowski (79' Figiel), Chwastek (56' Parobczyk)– Paluch
Zmiany: Pogorzelec, Sulkowski, Waleńcik, Persona, Ciećko, Parobczyk, Figiel

Sędziowie: Konrad Gąsiorowski (główny), Grzegorz Jakuszko, Paweł Smyk (Biała Podlaska)