1:0

koniec po rz. karnych (6:5) (0:0)

27.08.2014, 20:45 • Stadion Vasil Levski , Sofia • Jarek

To już koniec emocji na dzisiaj! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (23:36:57)

Ludogorec Razgrad melduje się w Lidze Mistrzów! Gospodarze mieli ogromne szczęście, gola dającego dogrywkę zdobyli dopiero w 91. minucie. Gdy wydawało się, że po czerwonej kartce dla golkipera, Stojanova, nie mają szans w rzutach karnych, fantastycznym talentem bramkarskim popisał się Moti

Ogromna radość kibiców Ludogorca! Moti bohaterem Razgradu i całej Bułgarii!

I BRONI MOTI! Coś nieprawdopodobnego!
Do piłki podchodzi Rapa...

Ryzykowne uderzenie Espinho, Arlauskis wyczuł intencje, ale ostatecznie mamy gola! 6:5 dla Bułgarów!

Ale Prepelita się nie myli!
Jeśli Moti obroni, Ludogorec awansuje...

Dyakov pewnie, tuż przy słupku! 5:4 dla Bułgarów!

I jest gol! 4:4 po regulaminowej serii rzutów karnych!
Varela...

Marcelinho strzela w środek bramki, ale Arlauskis rzucił się w bok, a więc mamy gola!

Popa na dwa tempa, ale sędzia zalicza gola! Znowu remis!

Caicara podchodzi do piłki... i strzela nie do obrony, 3:2!