0:2

finał (0:0)

23.08.2014, 17:00 • Wda Świecie • Janek

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na portalu – LAJFY.COM! (18:55:58)
Niespodziewane zakończenie spotkania, którego faworytem był zespół Wdy. Jarota grając z jednym graczem więcej zdołała wykorzystać dwie sytuacje i odniosła pierwsze ligowe zwycięstwo w bieżącym sezonie. Wda po raz pierwszy traci punkty. Obecnie zespół ze Świecia ma ich sześć, a Jarota trzy.

90+4

90+4

Ostatnie chwile meczu. Nic się nie dzieje.

90+2

Urbański uderzył zza pola karnego. Piłka daleko od bramki Jaroty.

90

Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej połowy spotkania.

89

Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Chromiński, na boisku pojawia się Durowicz.

87

Gol dla Jaroty!
Bramkę zdobył CIERNIEWSKI. Skokowski dośrodkował ze skrzydła w pole karne Wdy. Piłka odbiła się od obrońców i spadła na głowę Cierniewskiego, który z bliskiej odległości skierował ją do siatki gospodarzy.

86

Chabowski faulowany na połowie gości. Rzut wolny wykonał Urbański, a piłka po jego strzale minimalnie obok bramki gości.

84

Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Cieślak, na boisku pojawia się Namysłowski.

83

Bramkę zdobył DOMINIK CHROMIŃSKI. Uderzenie z narożnika pola karnego przeleciało nad bramkarzem Wdy i wpadło do siatki.

81

Stronka faulowany w środku pola. Rzut wolny dla graczy z Jarocina.

80

Zmiana w drużynie Wda Świecie: z boiska schodzi Czerwiński, na boisku pojawia się Stachiewicz.

78

Rzut rożny dla gospodarzy.

77

Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Grobelny, na boisku pojawia się Cierniewski.

75

Kwadrans do końca spotkania. Niewiele się dzieje, bo żadna z e stron nie potrafi zaatakować.

74

Zmiana w drużynie Wda Świecie: z boiska schodzi Kot, na boisku pojawia się Chabowski.

72

Kieliba wywrócił Brzezińskiego. Rzut wolny dla zawodników Wdy.

72

Na boisku mamy trochę zapasów i boksu.

70

Kiełpiński faulowany na własnej połowie.

69

Czerwona kartka dla Klimczewski (Wda Świecie). Zawodnik gospodarzy uderzył przeciwnika, a sędzie nie miał wątpliwości i wyrzucił gracza Wdy z boiska.

65

Kiełpiński faulowany na połowie Jaroty. Rzut wolny dla Wdy.

63

Żółtą kartkę otrzymuje Witucki (Wda Świecie).

62

Czabański dostał piłką w twarz. Na kilka sekund sędzia przerwał grę, żeby mieć pewność czy gracz Jaroty dojdzie do siebie.

61

Zmiana w drużynie Wda Świecie: z boiska schodzi Moranowski, na boisku pojawia się Witucki.

59

Urbański uderzył z wolnego, ale niecelnie. Piłka dla gości.

58

W polu karnym faulowany jeden z zawodników Wdy. Zdaniem arbitra nie było mowy o rzucie karnym. Arbiter podyktował rzut wolny dla gospodarzy. Piłka ustawiona około 25 metrów od bramki gości.

56

Uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Urbańskiego. Piłka trafiła w okolice okienka bramki Jaroty, ale Szady pokazał się w dobrej strony i pewnie złapał futbolówkę.

55

Wenerski faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Wdy.

54

"Kopią tę piłkę treningowo" – komentarz kibica, który obserwuje dzisiejsze spotkanie.

53

Żółtą kartkę otrzymuje Brzeziński (Wda Świecie).

51

Rzut wolny w środku pola.

50

Początek drugiej połowy bardzo podobny do pierwszej. Cytując klasyka – "Nic się nie dzieje".

48

Kieliba faulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla Jaroty.

47

Klimczewski z bliskiej odległości uderzył na bramkę Jaroty, ale niecelnie.

46

Ręką zagrywa jeden z graczy gości. Rzut wolny dla Wdy.

46

Bez zmian w składach.

46

Wracamy za mniej więcej 12 minut.
Pierwsza połowa senna i nieco nużąca. Miejmy nadzieje, że gracze obu drużyn ożywią się w drugiej odsłonie spotkania.

45

Pierwsza połowa skończona. Sędzia nie doliczył dodatkowego czasu gry do pierwszej połowy.

43

Piłka trafia do siatki Jaroty, ale sędzia odgwizdał faul na zawodniku gości – Czabańskim.

41

Nic się nie dzieje. Więcej emocji na trybunach, bo też kibice emocjonują się każdą akcją.

39

Goliński faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Jaroty.

37

Kocierzewski faulowany w okolicach własnego pola karnego. Wolny dla Wdy.

35

Ostatnie dziesięć minut do końca pierwszej połowy.

33

Żółtą kartkę otrzymuje Goliński (Jarota Jarocin).

32

Okres nudnej i trudnej dla kibica gry. Obustronne faule.

30

Uderzenie z dystansu w wykonaniu Antkowiaka trafia obok bramki.

28

Korner dla Jaroty.

26

Moranowski faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Wdy.

24

Czerwiński faulowany na wysokości 25 metra przed bramką Jaroty. Rzut wolny dla Wdy. Strzał Urbańskiego trafił obok bramki.

22

Gra wznowiona.

22

Przerwa w grze. Jeden z zawodników Jaroty leży na murawie.

21

Czerwiński faulowany w środku pola. Rzut wolny dla Wdy.

19

Chromiński wpadł w pole karne Wdy. Szybka próba odegrania piłki zakończyła się utratą futbolówki, którą przejął Zapała.

17

Kieliba faulowany w okolicach własnego pola karnego.

15

Kwadrans gry za nami. Nic się nie dzieje.

13

Niewiele się dzieje. Gra w środku pola.

11

Czerwiński uderzył z dystansu na bramkę Jaroty. Niecelnie.

9

Gracze Jaroty głośno krzyczeli w stronę sędziego, że zawodnik Wdy zagrał w polu karnym ręką. Arbiter pozostał niewzruszony na pretensje zawodników gości.

7

Chromiński dwa razy wycięty. Rzut wolny dla Jaroty.

6

Czerwiński uderzył zza pola karnego, a piłka wyszła ponownie na rzut rożny. Gospodarze pomału zdobywają przewagę.

6

5

I po piłce. Jeden z zawodników huknął i futbolówka poszła w las.

5

Kocierzewski faulowany blisko własnego pola karnego.

4

Faul w środku pola. Rzut wolny dla gości.

4

Wda będzie miała korner.

2

Chromiński faulowany w okolicach pola karnego gospodarzy.

2

Dzisiejsze spotkanie ogląda 100 widzów.

1

Gospodarze rozpoczęli spotkanie.

1

Wda Świecie: Zapała – Kiełpiński, Urbański, Kardas, Kocierzewski – Brzeziński, Wenerski, Czerwiński, Moranowski – Kot, Klimeczewski

Jarota Jarocin: Szady – Ludwiczak, Kieliba, Czabański, Stronka – Cieślak, Grobelny, Skokowski, Chromiński, Goliński – Antkowiak.
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00.
Z kolei Jarota Jarocin dotychczas nie zdobyła punktów (porażka z Centrą Ostów 0:2 oraz ze Spartą Brodnica 2:3)
Faworytem tego spotkania, którzy po dwóch kolejkach zdobyli sześć punktów (zwycięstwo z Unią Swarzędz 2:0 oraz zwycięstwo z Lechem Poznań 1:0)
Kolejne spotkanie rozegrają piłkarze Wdy Świecie. Tym razem na własnym boisku zmierzą się z Jarotą Jarocin.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.