Willem II Tilburg – AZ Alkmaar

3:0

finał (2:0)

23.08.2014, 18:30 • Willem II Stadium, Tilburg • Miłosz Knapczyk

Koniec spotkania! Willem II Tilburg pokonuje 3:0 AZ Alkmaar. Dziękuję, że byliście z nami, na inne relacje zapraszamy na lajfy.com! (20:24:25)

90+3

90+3

Wrócili z piłką na swoją połowe, a nawet pole karne gospodarze.

90+2

Zwlekają długo z podawaniem sobie piłki zawodnicy Willemu II, oni już wiedzą, że ten mecz jest ich!

90+1

Trzy minuty doliczone do końca meczu. Rzut wolny dla gospodarzy po faulu na Vicento.

90

Niewiele czasu do końca spotkania.

89

Trener Jurgen Streppel już świętuje zwycięstwo wraz z kibicami Willemu II Tilburg!

87

Gol dla Willema!
Bramkę zdobywa CHARLTON VICENTO!
Goście na kolanach! Zgranie piłki przez Ondaana do Vicento, który niczym sprinter ruszył na bramkę rywala. Biegł ile tylko miał sił Gudelj, by go dogonić, ale zawodnik Willem pokonuje Estebana i podwyższa na 3:0!

85

Uderzenie głową Elma wprost w rękawice Lamprou. Ciężko sobie wyobrazić, by AZ Alkmaar odrobił tę stratę, kibice gospodarzy już czekają na 3 punkty!

84

Gouwleeuw faulowany przez Messaouda i mamy rzut wolny. Fatalnie jednak wykonali go zawodnicy AZ Alkmaar, którzy nie zagrozili nawet bramce Lamprou.

82

Niewiele zabrakło, a AZ Alkmaar przegrywał już trzema bramkami. Dobre dośrodkowanie z lewej strony na głowę Ondaana, który nieznacznie myli się i posyła futbolówkę obok słupka!

81

Schodzi Wuytens, wchodzi van der Struijk.

80

Zderzyli się w powietrzu Wuytens oraz Johansson. Rozcięty łuk brwiowy ma Wuytens i z ręcznikiem na twarzy opuszcza boisko.

79

Mamy przerwę w grze, leży na murawie dwóch zawodników.

77

Ruszyli z kontrą Ondaan oraz Vicento. Ten drugi dośrodkowywał zbyt głęboko. Ondaan i tak znajdował się na pozycji spalonej, którą odgwizdał arbiter tego spotkania.

76

Około kwadrans gry do końca spotkania.

75

Zmiana w drużynie Willem. Schodzi Heamhouts, wchodzi Ippel.

74

Daleki wykop Lamprou mógł zaskoczyć gości, którzy dopiero wracali na swoją połowę. Niecelny strzał Vicento.

71

No i obudzili się ze snu goście, którzy próbują i atakują bramkę Lamprou. Teraz uderzenie z woleja Ortiza obronione przez bramkarza Willem.