Mecze towarzyskie

AZ Hawierzów – Polska U20

3:2

finał (1:0, 1:2, 1:0)

01.08.2014, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov, Czechy • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

52:35

Iskrzy na lodzie. Jiránek otrzymał dwie minuty kary za uderzenie. Jaśkiewicz zaś otrzymał karę 5 + 20 minut za rzucenie na bandę od tyłu.

49:58

Mráz dwie minuty kary za spowodowanie upadku przeciwnika. Polska w przewadze.

46:32

Skrodziuk otrzymał karę mniejszą za uderzanie. AZ zagra w przewadze.

37:08

Kurovský oraz Krawczyk otrzymali dwuminutowe wykluczenia za nadmierną ostrość w grze.

35:39

Teraz karę za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem otrzymał Krzemień. AZ w przewadze.

33:00

Šlahař otrzymał dwuminutowe wykluczenie za niebezpieczną grę wysoko uniesionym kijem.

28:44

Dolny otrzymał karę mniejszą za trzymanie przeciwnika. Havířov w przewadze.

25:06

Jonáš otrzymał dwie minuty kary za spowodowanie upadku przeciwnika. Polska w przewadze.

21:00

Jiránek z dwoma minutami kary za trzymanie przeciwnika. Polska w przewadze.

12:54

Kolejna kara dla polskiego reprezentanta. Dolny dwie minuty za zahaczanie.

8:26

Krawczyk otrzymał karę mniejszą za opóźnianie gry. Gospodarze ponownie w przewadze.

5:14

Szansa przed polską reprezentacją na otwarcie wyniku spotkania. Karę mniejszą za uderzanie otrzymał Ižácký.

1:21

Horzelski otrzymał karę mniejsza za atak łokciem. Gospodarze w przewadze.

3:2

Składy i statystyki: 11. Mráz (Lenďák), 30. Krisl (Haas), 49. Rimmel (Kurovský, Šlahař) – 22. Krzemień (Malicki), 23. Sawicki

AZ Hawierzów: Matoušek (Daneček) – Krisl, Chroboček, Jaroch, Lenďák, Jonáš, Turoň, Graca – Diviš, Haas, Matějek – Mráz, Fejko, Bednář – Jiránek, Pechanec, Ilacký – Kurovský, Šlahař, Rimmel

Polska U20: Łuba (Kapica) – Fraszko, Wronka, Nahunko, Gazda, Dolny, Malicki, Sawicki, Wanat, Nowotarski, Jaśkiewicz, Kisielewski, Krezemień, Wasiński, Horzelski, Musioł, Jaworski, Skrodziuk, Gościński, Kafel, Krawczyk, Koczy, Sikora, Gębczyk, Olearczyk.