Mecze towarzyskie

AZ Hawierzów – Polska U20

3:2

finał (1:0, 1:2, 1:0)

01.08.2014, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov, Czechy • Dawid Szewczyk (@szewczykdawid)

Dziękuje za uwagę i zapraszam ponownie na lajfy.com! Kolejne hokejowe relacje już w przyszłym tygodniu! (19:14:22)
Koniec spotkania! Reprezentacja Polski do lat 20 po dosyć przeciętnym spotkaniu przegrywa z AZ Havířov 3:2. Bramki dla Biało-Czerwonych zdobywali Krzemień oraz Sawicki.

60:00

59:24

Timout dla polskiej reprezentacji.

59:00

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

58:10

Cudem teraz obronił Łuba uderzenie Diviša. Mogło być 4:2.

57:35

Polacy na lodzie już w pełnym zestawieniu.

56:44

Matějek popisał się ładnym strzałem, ale Łuba zdołał zatrzymać gumę parkanami.

56:25

Jak na razie niezbyt dobrze układa się gra gospodarzy w przewadze.

54:35

Gospodarze już w pełnym zestawieniu. AZ gra teraz przez trzy minuty w przewadze.

53:23

Świetne uderzenie Fejko na bramkę Łuby! Bardzo dobrą interwencją popisał się polski golkiper.

52:35

Iskrzy na lodzie. Jiránek otrzymał dwie minuty kary za uderzenie. Jaśkiewicz zaś otrzymał karę 5 + 20 minut za rzucenie na bandę od tyłu.

51:58

Niewykorzystany okres gry w przewadze przez Polskę. Gramy 5 na 5.

50:37

Guma ucieka spod kija Sawickiego i ucieka na uwolnienie.

49:58

Mráz dwie minuty kary za spowodowanie upadku przeciwnika. Polska w przewadze.

49:12

Polacy ruszają do ofensywy. Na wyrównanie stanu spotkania mają nieco ponad dziesięć minut.

48:09

Gol dla AZ Havířov!
Bramkę zdobył PATRIK RIMMEL.

GOL! Havířov ponownie obejmuje prowadzenie w spotkaniu. Tym razem gospodarze zdołali już wykorzystać grę w przewadze. Dobrze rozegrany zamek celnym uderzeniem zakończył PATRIK RIMMEL.

46:32

Skrodziuk otrzymał karę mniejszą za uderzanie. AZ zagra w przewadze.

45:27

Gospodarze wybijają gumę na uwolnienie. Wznowienie gry pod bramką Matouška.

3:2

Składy i statystyki: 11. Mráz (Lenďák), 30. Krisl (Haas), 49. Rimmel (Kurovský, Šlahař) – 22. Krzemień (Malicki), 23. Sawicki

AZ Hawierzów: Matoušek (Daneček) – Krisl, Chroboček, Jaroch, Lenďák, Jonáš, Turoň, Graca – Diviš, Haas, Matějek – Mráz, Fejko, Bednář – Jiránek, Pechanec, Ilacký – Kurovský, Šlahař, Rimmel

Polska U20: Łuba (Kapica) – Fraszko, Wronka, Nahunko, Gazda, Dolny, Malicki, Sawicki, Wanat, Nowotarski, Jaśkiewicz, Kisielewski, Krezemień, Wasiński, Horzelski, Musioł, Jaworski, Skrodziuk, Gościński, Kafel, Krawczyk, Koczy, Sikora, Gębczyk, Olearczyk.