Zagłębie II Lubin – Chrobry Głogów

1:3

finał (0:1)

19.07.2014, 19:00 • Stadion Zagłębia Lubin • Info o zminach stanu (Sebastian)

Chrobry Głogów nie miał dużych problemów z pokonaniem rezerw Zagłębia Lubin. Wynik 3:1 oznacza, że kibice beniaminka I ligi mogą świętować awans, a piłkarze zagrają w następnej rundzie z Motorem Lublin. (20:54:01)

86

Łukasz Bogusławski trafił do notesu sędziego Szymona Lizaka.

86

Mateusz Szałek z żółtą kartką.

85

Gol dla Chrobrego!
Bramkę zdobył KAROL DANIELAK. Dochodzi z łatwością do sytuacji strzeleckich i gdyby lepiej nastawił celownik – miałby na koncie jeszcze więcej goli. Na razie skompletował dublet i Chrobry o krok od awansu.

83

Piłkarski obieżyświat – Krystian Pieczara za strzelca drugiego gola dla Chrobrego Głogów – Łukasza Szczepaniaka.

75

Podwójna zmiana w zespole z Lubina. Andrzejczak za Maliszewskiego, a Galas za Kubickiego.

75

Dominik Kościelniak pojawił się za Damiana Piotrowskiego.

74

Gol dla Zagłębia!
Bramkę zdobył KRZYSZTOF PIĄTEK. Rezerwy Zagłębia Lubin łapią kontakt i jeszcze będzie ciekawie. Piątek dopadł do wycofanej ze skrzydła piłki i umieścił ją w siatce.

67

Drugi z braci Szałek – Mateusz zmienił Ulatowskiego.

65

Chrobry Głogów może spokojnie pilnować dwubramkowego prowadzenia.

48

Bramkę zdobył ŁUKASZ SZCZEPANIAK, który strzelił ponad bramkarzem z półdystansu. Chrobry Głogów bliski rundy wstępnej Pucharu Polski!

46

Zwycięzca trwającego spotkania przeniesie się na rundę wstępną Pucharu Polski z Lubina do... Lublina. Motor efektownie pokonał 5:0 Jarotę Jarocin.

45+2

Pierwsza połowa skończona. Faworyt z Głogowa prowadzi 1:0 po golu Danielaka. W końcówce pierwszej części Chrobry miał jeszcze dwie sytuacje podbramkowe, ale Piotrowski ostemplował poprzeczkę, a Danielak minął się z piłką. Na razie I-ligowiec sprawia lepsze wrażenie, ale minimalny rozmiar prowadzenia sprawia, że w tym meczu może się jeszcze wszystko wydarzyć.

35

Zmiana już w 35. minucie. Mateusz Jagiełło pojawił się na placu za Malarowskiego.

30

W 25. minucie sędzia zarządził przerwę na uzupełnienie płynów. Pucharowa rywalizacja zaczyna wyrównywać się i piłkarze z Lubina dochodzą do głosu.

20

Chrobry kontroluje wydarzenia na boisku w Lubinie. Piłkarze rezerw Zagłębia rzadko dochodzą do głosu i dwukrotnie musieli być wybawiani z opresji przez Dominika Hładuna.

1:3

finał (0:1)

Gole: 74. Piątek – 8. Danielak, 48. Szczepaniak, 85. Danielak

Kartki:   86. Szałek (CHR), 86. Bogusławski (CHR)

Zagłębie II Lubin: Hładun – Malarowski (35' M. Jagiełło), Jaroszek, Wojciechowski, Dziedzina, Karmelita, Kubicki (75' Galas), Sabiłło, F. Jagiełło, Andrzejczak (75' Maliszewski), Piątek.
Zmiany: Ptak – Maternik, Jastrzębski.

Chrobry Głogów: Janicki – Bogusławski, Ilków-Gołąb, Szałek, Ziemniak, Danielak, Hałambiec, Ulatowski (67' Mat. Szałek), Piotrowski (75' Kościelniak), Szczepaniak (83' Pieczara), Sędziak.
Zmiany: Rzepecki – Figiel, Kiełb, Rybak.

Sędziowie: Szymon Lizak (Poznań).