Fortuna Puchar Polski

Piast Karnin Gorzów Wlkp. – Raków Częstochowa

0:5

finał (0:2)

19.07.2014, 16:00 • Łagodzińska 26, 66-400 Gorzów Wielkopolski • Info o zminach stanu (Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz))

Raków Częstochowa pewnie wygrywa spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim, aż 5:0, a strzelcami bramek byli: dwukrotnie Robert Brzęczak (31 i 49 minuta spotkania), Kural, Kmieć, Pląskowski. Dziękujemy za śledzenie relacji z tego meczu i zapraszam do podglądania wyników na lajfy.com! (17:52:36)

85

Gol dla Rakowa!
Strzał ARTURA PLĄSKOWSKIEGO po długim roku i mamy już 5:0 dla Rakowa Częstochowa!

81

Wpierw na uderzenie zdecydował się Pawlusiński, którego strzał wybronił golkiper gospodarzy! Na dobitke zdecydował się Świerk, którego strzał ponownie obronił bramkarz Piasta, a na dobitke ŁUKASZA KMIECIA już niestety nie miał nic do powiedzenia!

65

Zmiana w drużynie Piast Karnin Gorzów Wlkp.: z boiska schodzi Płucienniczak, na boisku pojawia się Łuś.

55

Boisko opuszcza strzelec dwóch bramek dla Rakowa Robert Brzęczek, a na płycie boiska pojawia się Mońka.

55

Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Kural, na boisku pojawia się Pląskowski.

53

Zmiana w drużynie Piast Karnin Gorzów Wlkp.: z boiska schodzi Kożuchowski, na boisku pojawia się Piasek.

46

Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Baraniak, na boisku pojawia się Świerk.

49

Druga bramka ROBERTA BRZĘCZAKA w tym spotkaniu. Kolejną asystą w tym spotkaniu popisał Wojciech Reiman!

46

45

Goście dominują w całym spotkaniu i pewnie prowadzą w tym meczu 2:0 po bramkach w 31 minucie Brzęczaka i 44 minucie Kurala.

45

44

Dośrodkowanie Wojciecha Reimana w pole karne pewnie wykorzystuje ADRIAN KURAL i podwyższa prowadzenie Rakowa tuż przed przerwą!

31

Bramkę zdobył ROBERT BRZĘCZAK pewnie wykorzystuje sytuacje sam na sam i wyprowadza swój zespół na prowadzenie. Doskonałym podaniem obsłużył go Buczkowski.

30

Goście nieustannie atakują na bramke gospodarzy, którzy jak do tej pory nie dopuścili przyjezdnych do 100% okazji do zdobycia bramki.

15

Po 15 minutach spotkania nadal mamy bezbramkowy remis, jednak, to Raków Częstochowa był bliższy wyjścia na prowadzenie w tym spotkaniu.

1

0:5

finał (0:2)

Gole: 31. Brzęczak, 44. Kural, 49. Brzęczak, 81. Kmieć, 85. Pląskowski

Piast Karnin Gorzów Wlkp.: Fabiański, Buda, Gilarski, Kaczmarek, Kożuchowski (53.Piasek), Pakuła, Rutkowski, Startek, Świło, Kiwak, Szamotulski
Zmiany: Gawlik, Łuś, Piasek, Płucienniczak, Wawrzyniak

Raków Częstochowa: Wróbel, Góra, Da Silva, Reiman, Kmieć, Pawlusiński, Brzęczek (55.Mońka), Holik, Kural (55.Pląskowski), Buczkowski, Baraniak (46.Świerk)
Zmiany: Kos, Stefanowicz, Mońka, Świerk, Pląskowski, Pełka, Porochnicki

Sędziowie: K. Waskowski, Rychły, Pawlicki – M. Waskowski