Armenia – Czechy

0:3

finał (0:0)

26.03.2013, 17:00 • Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht (Yerevan)

Dzisiejszy mecz był rozgrywany w bardzo szybkim tempie a zawodnicy Armenii mimo wielu starań nie zdołali zatrzymać Czechów, którzy strzelili gospodarzą aż trzy bramki. Goście obecnie zajmują trzecie miejsce w grupie z dorobkiem 8 punktów. Armenia nadal pozostaje na miejscu piątym z 3 oczkami. Po tym spotkaniu wydawać się może, że nasi sąsiedzi z południa nie składają broni i zamierzają walczyć o awans do MŚ w Brazylii. Mamy nadzieję, że nasi zawodnicy również pokażą dziś wolę walki i wysoko wygrają z San Marino. Na relacje z tego spotkania zapraszamy od godziny 20:45 na www.lajfy.com (18:54:38)

90+4

Gol dla Czechów!
KOLAR w sytuacji sam na sam pokonuje Berezovskiego i jest 3:0!!! Świetna druga połowa Czechów!

85

Zmiana w drużynie Czechy: z boiska schodzi Darida, na boisko wchodzi Jiráček.

82

Piękna bramka VYDRY. To już drugi gol w tym meczu tego zawodnika, który sam przejął piłkę i pokonał Berezovskiego!!! Obecny wynik to 2:0 dla Czechów!

81

Atak pozycyjny Armenii

80

Od bramki rozpocznie Cech

79

78

Zmiana w drużynie Armenia: z boiska schodzi Muradyan, na boisko wchodzi Manoyan.

77

Rzut wolny dla Republiki Czeskiej

76

Od bramki Berezovskiy

75

74

Zmiana w drużynie Czechy: z boiska schodzi Lafata, na boisko wchodzi Kolář.

71

Zamieszanie w polu karnym, kibice domagają się jedenastki dla Armenii ale sędzia nakazuje grać dalej

70

69

Genialna sytuacja dla Armenii ale nie ma gola!

65

Przez chwilę niebezpiecznie było pod bramką gości ale niebezpieczeństwo zostało szybko oddalone

60

Zmiana w drużynie Armenia: z boiska schodzi Ghazaryan, na boisko wchodzi Sarkisov.

57

Genialne podanie do Vydry ale Berezovskiy wychodzi z bramki i przechwytuje piłkę

50

Zmiana w drużynie Armenia: z boiska schodzi Manucharyan, na boisko wchodzi Özbiliz.

49

Armenia już wznowiła grę od środka i od razu ruszyła do ataku

48

Od 48 minuty Czesi prowadzą z Armenią po wspaniałej bramce VYDRY!!!

47

Groźna akcja Armenii

46

Od środka rozpoczęli Czesi

46

Po pierwszej połowie na Vazgen Sargsyan anvan Hanrapetakan Marzadasht (Yerevan) Armenia remisuje z Czechami 0:0. Pierwsza połowa była rozgrywana w szybkim tempie ale żadnej z drużyn nie udało zdobyć się gola. Czesi, dla których jest to mecz o życie póki co nie pokazali pazura ani chęci zwycięstwa. Wydawać by się mogło, że to gospodarzą bardziej zależy na zwycięstwie. Zapraszamy na drugą połowę.

43

Zmiana w drużynie Czechy: z boiska schodzi Sivok, na boisko wchodzi Suchy.

14

Kolejny kontratak Armenii ale niedokładne podanie i od bramki rozpocznie bramkarz Chelsea

9

Świetny kontratak gospodarzy i broni Czech! To mogła być bramka!

1

Przed nami kolejny mecz Eliminacji Mistrzostw Świata. W grupie B Armenia (5 miejsce) podejmować będzie reprezentacje Czech (4 miejsce). Ten mecz powinien być przełomowy. O ile Armenia straciła szansę na awans jeszcze przed eliminacjami tak Czesi byli jednym z faworytów grupy. Okazało się, jednak, że to Włochy, Bułgaria i Dania zamierzają walczyć o dwa pierwsze miejsca.

Przed naszymi sąsiadami ostatni dzwonek. Chyba czas zacząć zwyciężać, jeśli marzy się o wyjeździe do Brazylii. Co ciekawe sytuacja Czechów jest identyczna jak naszej reprezentacji. Po czterech meczach (zwycięstwo, dwa remisy, porażka) zajmują 4 miejsce w grupie. Jeśli zamierzają awansować muszą wygrywać kolejne mecze a początkiem i pierwszą ofiarą do fali zwycięstw powinna być przedostatnia Armenia.

Jeśli chodzi o gospodarzy nikt chyba nie wierzył, że mogą być niespodzianką grupy. Z bilansem 2 porażek i jednego zwycięstwa nie powinni myśleć o doścignięciu czołówki, tym bardziej, że gra tego zespołu zespołu wygląda niemal fatalnie. Mamy jednak nadzieję, że Armenia postara się i wyjdzie zmotywowana na boisko a my będziemy oglądać ciekawe widowisko.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.