Turcja – Węgry

1:1

finał (0:0)

26.03.2013, 19:30 • Şükrü Saracoğlu Stadyumu - İstanbul • Piotr

Spotkanie pomiędzy reprezentacjami Turcji i Węgier kończy się remisem 1:1. Obydwie bramki padły w drugiej części gry. Najpierw, w 63 minucie wynik meczu otworzył Yilmaz, a osiem minut później wyrównał Bode. Byliśmy świadkami ciekawego widowiska, w którym, szczerze przyznając, lepsi byli gospodarze. (21:23:34)

90+4

Kiepskie dośrodkowanie Dzsudzsaka.

90+4

Rzut wolny dla Węgier. Około 35 metrów do bramki.

90+3

Kartka dla Kiralyego, zdaje się, że za "grę na czas".

90+1

A jednak...aż 4 minuty dolicza Pan Mazic.

90+1

Spokojnie we własnej szesnastce, po nieporozumieniu Turków, interweniuje Kiraly.

90

Rozpoczęła się ostatnia minuta. Było kilka przerw w grze, zatem możemy spodziewać się 2-3 minut doliczonych przez arbitra.

89

Zmiana w drużynie Turcja: z boiska schodzi Sahin, na boisko wchodzi Kerim.

88

Gramy dalej. Węgrzy przez moment bez Kadara.

87

Brzydki faul Yilmaza i jak najbardziej, zasłużony żółty kartonik. Mamy też przerwę w grze, gdyż ucierpiał jeden z Węgrów.

87

Wypiąstkował piłkę Kivrak.

87

Korner dla "Madziarzy".

86

Altintop uderzył z 25 metra wprost w golkipera.

84

Turan ubiegł Vanczaka i zgrał głową do Yilmaza, którego uprzedził Kiraly.

84

Na spalonym złapany został Erding.

84

Ależ dominacja gospodarzy w posiadaniu piłki (68%).

83

Węgrzy radzą sobie przy krótkim słupku.

83

Korner dla Turcji.

82

Świetnie, do ofensywnej akcji podłączył się Gonul. Obrońca gospodarzy wystawił piłkę przed bramkę, gdzie w ostatniej chwili uprzedzony został Yilmaz.