Stade Rennes – FC Sochaux

2:2

finał (1:1)

23.02.2013, 17:00 • Tomek

Po bardzo ciekawym meczu Rennes zremisowało na własnym stadionie 2:2 z Sochaux. Wydaje się, że taki wynik jest sprawiedliwym rozstrzygnięciem. Zapraszamy Państwa na inne dzisiejsze relacje z Ligue 1! (18:52:52)

90+4

Trwa już czwarta minuta dodatkowego czasu gry, a sędzia dalej nie kończy spotkania.

90+3

Dośrodkowanie Mavinga, piłką łapie Pouplin.

90+2

Po dośrodkowaniu z prawej strony główkował Erding, ale obok słupka bramki Pouplina.

90+1

Sauget zmienia Bakambu.

90

Sędzia doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89

Gol dla Rennais!
Mamy wyrównanie! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego było spore zamieszanie w polu karnym gości, do piłki dopadł MAKOUN i pokonał Pouplina.

88

Korner dla Rennes.

86

Piłka w kierunku Erdinga, jednak zbyt wysoka, aby mógł ją opanować.

85

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i główce piłkarza Rennes piłkę łapie Pouplin.

84

Diallo faulowany na połowie Sochaux.

82

Corchia nie poradził sobie w ofensywie z Diallo.

81

Uderzenie zza pola karnego Danze obok bramki Pouplina.

79

Diallo zmienia Pitroipę.

79

Privat wchodzi za Sio.

78

Piłkarze Rennes są bardzo zmotywowani do zdobycia wyrównującego gola, ale nie mogą sobie stworzyć dobrej okazji.

77

Uderzenie zza pole karnego po ziemi Danze, ale zbyt lekkie, aby mogło zaskoczyć Pouplina.

76

C.Diarra został zmieniony przez Sane.

76

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego główkował Boye, ale niecelnie.

75

Boudebouz ukarany żółtą kartką po faulu na Theophile Catherine.

74

Zagranie w pole karne do Pitroipy, który reklamował zbyt wysoko podniesioną nogę przez zawodnika Sochaux, ale arbiter nie zdecydował się sięgnąć po gwizdek.

71

To była 100% okazja dla gości! Wpierw sam na sam z Costilem był Bakumbu, bramkarz Rennes odbił piłkę, dobijał jeszcze Sio, ale nad poprzeczką. Sio zmarnował znakomitą okazję do podwyższenia wyniku.

71

Piłkarze Rennes oddalają zagrożenie od bramki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

70

Świetne uderzenie po długim rogu Bakumbu. Costil czubkami palców odbija piłką na róg. Korner dla gości.

70

Niezłe uderzenie z dystansu Boudebouza, Costil łapie piłkę na raty.

69

Faul w środku pola na zawodniku Sochaux.

68

A.Diarra zostaje zmieniony przez Danze.

67

Sio faulował zawodnika Rennes w walce o piłkę.

66

Groźny rzut wolny dla Sochaux, 34. metr.

66

Na pozycji spalonej C.Diarra.

65

Dośrodkowanie Sio, ale piłką wychodzi poza plac gry. Od bramki Costil.

64

Coraz częściej Erding cofa się po piłkę, aby pomóc partnerom w rozgrywaniu.

63

Rennes w ataku pozycyjnym.

62

Makun faulował w walce o piłkę w polu karnym Sochaux.

61

Dobra akcja Erdinga, który wywalczył korner dla gospodarzy.

60

Sędzia na chwilę przerwał grę, ponieważ zawodnik Sochaux dostał piłką w przyrodzenie.

59

Erding dobrze zagrał do C.Diarry, który chciał podać w pole karne, ale został zablokowany.

59

Corchia świetnie interweniuje w obronie.

57

Dośrodkowanie w pole karne Rennes, Kanna-Biyik wybija piłkę głową na aut.

56

Gol dla Sochaux!
CORCHIA dostał piłkę przed polem karnym Rennes, świetnie ograł dwóch obrońców i fantastycznym strzałem w lewy, górny róg bramki pokonał Costila.

55

Korner dla Sochaux.

53

Theophile Catherine dośrodkował w pole karne, ale obrońcy Sochaux dobrze interweniują.

52

51

Podcinka Sio w pole karne Rennes, ale żaden z piłkarzy gości nie doszedł do piłki. Od bramki Costil.

50

Dobre zagranie do Erdinga, który jednak nie przyjął skutecznie piłki.

47

Piłka po uderzeniu C.Diarry przeleciała minimalnie nad poprzeczką bramki Pouplina.

46

Drugą połowę zaczynają gracze Sochaux.

46

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie".
Po pierwszej, bardzo ciekawej połowie mamy remis 1:1. Chwila oddechu i za kwadrans zapraszamy Państwa na drugą część gry.

44

Piłkę po dośrodkowaniu Fereta z rzutu wolnego dobrze łapie Pouplin.

44

Theophile Catherine faulowany przez Roudeta. Rzut wolny dla gospodarzy.

43

Corchia uderzał z rzutu wolnego, ale Costil dobrze odbija piłkę.

42

Rzut wolny dla Sochaux z 23. metra.

42

Kana-Biyik ukarany żółtą kartką za faul na Sio.

41

Boye dobrze zatrzymał w obronie Bakambu.

39

Dośrodkowanie piłkarza Sochaux z rzutu wolnego, z którym dobrze radzi sobie Costil.

39

Uderzenie Diarry zza pola karnego pewnie broni Pouplin.

38

Ładna akcja Erdinga i Pitroipy, ale ostatecznie strzał tego drugiego został zablokowany.

37

Żółtą kartką ukarany Roudet.

34

Dośrodkowanie Fereta z rzutu wolnego w pole karne gości, a BOYE kieruje piłkę głową do siatki. Bardzo ładna bramka!

33

Piłkarze Rennes znów faulowany. Rzut wolny dla gospodarzy z 27. metra.

33

Makoun był faulowany przez Boudebouza.

31

Erding łapie próbował obrócić się z piłką, ale Kante faulował go. Rzut wolny dla gospodarzy.

30

Od bramki zaczyna Costil.

30

Mavinga dobrze przecina podanie do Boudebouza.

29

Piłkę po dośrodkowaniu Theophile Catherine pewnie łapie Pouplin.

28

Dośrodkowanie z prawej strony Boudebouza, uderzał Sio, ale został zablokowany.

26

Przez kilkanaście sekund było groźnie pod bramką Sochaux, ale gospodarze nie zdołali oddać strzału na bramkę Pouplina.

25

Uderzenie z dalszej odległości Erdinga, ale zbyt słabe, żeby mogło zaskoczyć Pouplina.

25

Po dośrodkowaniu Boudebouza główkował Kante, ale nad bramką Costila.

24

Zagranie Corchia z prawej strony blokowane. Korner dla Sochaux.

23

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego główkował Erding, ale obok bramki.

22

21

Przewaga gości została udokumentowana golem! Zagranie z prawej strony Bakambu na piąty metr, a akcję skutecznie wykończył SIO!

21

Uderzenie Erdinga z trudem i na raty broni Pouplin.

19

Bramka dla Rennes! Diarra był jednak na pozycji spalonej!

19

Dośrodkowanie Boudebouza z rzutu wolnego w pole karne, ale obrońcy dobrze wybijają piłkę.

18

Boye faulowal Sio. Groźny rzut wolny dla Sochaux.

16

Wydaje się, że piłkarze Rennes utrzymują się dłużej przy piłce, ale lepsze okazje bramkowe mieli zawodnicy Sochaux.

15

Świetna okazja dla Sochaux! Zagranie z lewej strony Roudeta do Boudebouza, który dostał futbolówkę na około 7. metrze, przyjął ją sobie na klatkę piersiową, ale oddał fatalny strzał obok bramki.

15

Pitroipa po raz kolejny skutecznie powstrzymany przez obrońców.

14

Bardzo dobre podanie do Roudeta, który naciskany przez obrońców oddał strzał na bramkę, z którym poradził sobie Costil.

13

Bardzo dobra akcja Rennes, ale ostatecznie obrońcy zdołali powstrzymać Theophile Catherina.

12

Dobra akcja Rennes, ale ostatecznie Pitroipa nie poradził sobie z Boudebouzem.

11

Długa piłka w kierunku napastników Sochaux, ale dobrze wyszedł Costil.

11

Faul na Nogueirze w środku pola.

10

Sio był na pozycji spalonej.

9

Po uderzeniu Bakambu w długi róg bramki Costila piłka przeleciła minimalnie obok słupka. Pierwsza bardzo dobra okazja do zdobycia gola Sochaux.

8

Brzydki faul Diarry na Traore.

7

Świetna sztuczka techniczna Pitroipy, ale zawodnik Rennes ostatecznie stracił piłkę.

6

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Fereta piłkę łapie Pouplin.

5

Pitroipa faulowany przez Nogueira. Rzut wolny dla Rennes.

4

Pitroipa upadł w polu karnym gości po starciu z Poujolem, ale arbiter nie zdecydował się odgwizdać rzutu karnego.

4

Bakambu faulował Costila. Rzut wolny dla Rennes.

3

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkarze Rennes wybijają piłkę.

3

Dośrodkowanie z prawej strony Boudebouza, Theophile Catherine wybija piłkę na róg.

1

Theophile Catherine dobrze blokuje piłkę przed Roudetem. Od bramki Costil.

1

Zaczynają piłkarze Rennes.

1

Rennes zagra w czerwono-czarnych strojach, a Sochaux białych.
Skład startowy:

Stade Rennais FC: Costil, Théophile Catherine, Boye, Mavinga, Kana-Biyik, Diarra, Makoun, Féret, Pitroipa, Erdinç, Diarra.

FC Sochaux: Pouplin, Kanté, Corchia, Roussillon, Roudet, Boudebouz, Nogueira, Traore, Poujol, Sio, Bakambu.

Sędziowie: Wilfried Bien.
6 października 2012 lepsza okazała się drużyna Rennais, pokonując Sochaux 1-0, a niezwykle cenną bramkę zdobył Erdinc.
W zespole przyjezdnych, dorobek ten jest znacznie mniejszy i opiewa na liczbę 25, do której to głównie przyczynili się: Privat (5), Bakambu (5) oraz Roudet (4).
Drużyna Rennais w obecnym sezonie zdobyła 37 bramek. Ciężar ich zdobywania leży głównie na barkach takich graczy jak: Alessandrini (10 trafień), Erdinc (9), Feret (8), Pitroipa (6).
Sochaux sprawił olbrzymią niespodziankę, w 25 kolejce spotkań pokonał przed własną publicznością PSG 3-2. Wcześniej jednak nie było tak kolorowo, bowiem w trzech spotkaniach "Les Lionceaux" zgromadzili zaledwie punkt. Zremisowali z Troyes, przegrali z Saint-Etienne oraz Montpellier.
Rennais ostatnio musieli uznać wyższość Lille (0-2). Wcześniej, podopieczni Antonettiego pokonali Touluse, a także dwukrotnie podzielili się punktami - z Lorient oraz Marsylią.
W sobotę, w Ligue 1 zmierzą się drużyny Rennais i Sochaux. Gospodarze tego meczu w ligowej tabeli plasują się na 6 lokacie i zaciekle walczą o udział w europejskich pucharach. Sochaux ma nieco inne zadanie. Piłkarze tego klubu zajmując 14 miejsce w Ligue 1 ciągle nie są pewni utrzymania.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.