FC Augsburg – TSG 1899 Hoffenheim

2:1

finał (1:0)

23.02.2013, 15:30 • SGL Arena • Piotr

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:52:14)
Augsburg pokonuje przed własną publicznością Hoffenheim 2:1 (1:0). Zasłużona wygrana gospodarzy, którzy z przebiegu całego spotkania byli zdecydowanie lepszą drużyną. Przyjezdni obudzili się dopiero w końcówce, zdołali zdobyć kontaktowego gola, ale to wszystko, na co było ich stać dzisiejszego dnia. Dziękujemy za relacje lajfy.com

90+6

Trzymają piłkę Augsburczycy.

90+5

Z kontratakiem zabrali się gospodarze i sfaulowany został Baier.

90+4

Niemal wszyscy gracze "Wieśniaków" w polu karnym rywali, ale zdołali wybić piłkę gospodarze.

90+3

Rzut wolny dla gości. Środek boiska.

90+3

Jeszcze nie koniec emocji! Hoffenheim na pewno rzuci się do ataku.

90+2

Gol dla Hoffenheimu!

IGOR DE CAMARGO wpisuje się na listę strzelców! Świetnie upilnował linię spalonego, po czym z ostrego kąta pokonał bramkarza!

90+1

Na spalonym Ja-Cheol.
Aż 5 minut dolicza Florian Meyer.

90

Limit zmian w obydwu drużynach wykorzystany, a za chwilę przekonamy się ile minut dołoży arbiter.

89

Zmiana w drużynie FC Augsburg: z boiska schodzi Molders, na boisko wchodzi Oehrl.

89

Za mocne dośrodkowanie i piłka minęła wszystkich graczy ustawionych w polu karnym.

88

Rzut wolny dla Augsburga.

88

Przewinienie i kartka dla Schrocka.

88

Brzydki faul na Baierze. Abraham powinien się cieszyć, że skończyło się bez kartki, bowiem zaatakował rywala łokciem.