Bayern Monachium – Werder Brema

6:1

finał (2:0)

23.02.2013, 15:30 • Allianz Arena • Tomek Kałka (@Tomek_Lajfy)

Śledź stronę www.lajfy.com, gdzie możesz sprawdzić przebieg najważniejszych spotkań w ligach europejskich, a także z innych sportów, w relacji "minuta po minucie". (17:52:21)
Sędzia oszczędził graczy Werderu i kończy ten mecz nie doliczając ani minuty do drugiej połowy! Dziękuje za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne.

89

Gol dla Bayernu!
Dobre podanie Robbena do GOMEZA, a ten idealnie przymierzył w lewy róg bramki Mielitza! Pogrom!

88

Jeszcze jedna wspaniała sytuacja Riberiego, próbował lobować, lecz Mielitz dobrze broni!

86

Wspaniałe podanie Lahma do RIBERIEGO, a ten fantastycznym strzałem pokonuje Mielitza! Piękna asysta Niemca!

86

Rzut rożny dla Bawarczyków.

86

Nie ma karnego na Gomezie! Kontrowersyjna decyzja sędziego.

85

Dobrze przerwał Dante akcję Petersena.

83

Robben uderza prosto w Mielitza, ale wcześniej sędzia odgwizduje spalonego.

82

Rzut wolny dla Werderu.

81

Ribery próbował podawać do Contento, ale nie doszedł do piłki.

79

Niecelne uderzenie w sytuacji sam na sam z Neuerem de Bruyna!

78

Złe podanie Riberiego w pole karne gości. Piłkę przejmuje Ignjovski.

77

Od autu rozpocznie grę Werder.

75

Zły strzał z dobrej pozycji Arnautovicia! Gdyby lepiej przymierzył, mógłby być gol na 4-2!

74

Strzał Robbena z rzutu wolnego mija nieznacznie bramkę Mielitza!

73

Rzut wolny dla Bawarczyków!

72

Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Shaqiri, na boisko wchodzi Pizarro.

70

Dobre podanie Tymoshchuka do Gomeza, jednak został złapany na spalonym.

69

Dobra interwencja Gustavo.

68

Cała drużyna Werderu na własnej połowie.

67

Żółtą kartkę za ten faul otrzymuje Pavlovic.

67

Strzał Ingjovskiego zablokowany! Kontra Bayernu i Robben faulowany!

65

Pavlovic wybija piłkę na rzut rożny.

64

Robben po ziemi podawał do Tymoshchuka, a ten dobrze strzela! Jednak pewnie w bramce zachował się Mielitz!

64

Rzut wolny dla Bayernu, faulowany Robben.

62

Za mocne dośrodkowanie Contento i piłka wychodzi po za boisko. Od bramki rozpocznie Mielitz.

62

Rzut rożny dla Bayernu wywalczony przez Contento.

61

Atak pozycyjny Bayernu.

58

Gol dla Werderu!
Próba wybicia piłki przez Dante, piłka trafia do Junuzovicia, który podaje do DE BRUYNA a ten ze spokojem pokonuje strzałem w prawy róg bramki Neuera!

56

Na spalonym Ribery.

56

Nieudany strzał Arnautovica!

55

Bayernowi wciąż mało! Jednak akcja Lahma i Riberiego zakończona niedokładnym podaniem tego drugiego.

54

Robben strzela ale obok bramki strzeżonej przez Mielitza.

54

Rzut rożny dla Bayernu.

52

Zmiana w drużynie Bayern München: z boiska schodzi Martinez, na boisko wchodzi Tymoshchuk.

52

Dobra akcja Riberiego, który dośrodkował do GOMEZA, który do pustej bramki strzela gola!

51

50

Dobre wejście prawą flanką Gomeza i bramkę samobójczą strzela GEBRE SELASSIE.

48

Graczom Werderu będzie bardzo trudno wywieźć z Allianz Arena chociaż punkt.

46

Zmiana w drużynie Werder Bremen: z boiska schodzi Hunt, na boisko wchodzi Pavlovic.

46

Piłkarze już na boisku!
Zapraszamy za 15 minuty na drugą połowę!

45

Uderzenie Shaqiriego ląduje nad bramką Mielitza!

45

Rzut wolny dla Bayernu.

44

Czerwoną kartkę otrzymuje Prodl za faul na Gomezie, który wychodził sam na sam z bramkarzem!

42

Dobrze Prodl blokuje strzał Robbena!

40

Spokojnie swój atak konstruują gracze Bayernu, lecz na spalonym Robben.

39

Ribery próbował podawać do Gomeza, lecz trafia ona do Lukimyi

38

Na spalonym Lahm.

37

Faulowany Gustavo. Rzut wolny dla Bayernu, jednak bardzo daleko do bramki Werderu.

36

Bardzo niecelnie główkował Gebre Selassie. Od bramki Neuer.

31

Lukimya próbował strzelać na bramkę Neuera, lecz fatalnie skiksował.

31

Rzut rożny dla Werderu.

29

Znakomite dośrodkowanie Robbena! Do piłki doszedł MARTINEZ i ze spokojem wpakował piłkę do siatki!

28

Żółtą kartką ukarany Junuzović. Faulował on Robbena, który już wychodził z kontrą.

26

Shaqiri był już w polu karnym, lecz dobra interwencja obrońcy uchroniła Werder przed strzałem!

25

Dobra akcja Lahma, doszedł do linii końcowej boiska, gdzie dobrze do piłki doszedł ROBBEN i pewnie pokonał Mielitza!

23

Bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

23

Dobra akcja Bayernu! Podawał do Gomeza Robben, lecz strzał został zablokowany i mamy rzut rożny.

22

21

Neuer pewnie łapie piłkę po strzale Ignjovskiego.

21

Rzut rożny dla gości.

20

Ribery do Robbena, ten chciał zejść w środkową część boiska gdzie uderzył na bramkę Mielitza, lecz bramkarz Werderu pewnie łapie piłkę.

18

17

Rzut wolny dla Bayernu, po tym jak został sfaulowany Gustavo.

16

Dobra interwencja Ignjovkiego i od bramki rozpocznie Mielitz.

12

Shaqiri do Dante, lecz wcześniej Petersen wybija piłkę na rzut rożny.

12

Rzut wolny dla Bayernu. Faulowany Contento.

11

Rzut wolny dla Werderu na jej własnej połowie.

10

Niedokładne podanie Shaqiriego do Riberiego i od autu rozpocznie Werder.

9

Dobre podanie do Gomeza, jednak Mielitz wyłapuje piłkę.

8

Szybka strata de Bruyna.

6

Kontra Werderu, ale Petersen nie zdołał oddać strzału. Przy piłce Dante.

6

Powolne ataki Bayernu.

5

Shaqiri próbował przedzierać się w pole karne, ale szybko stracił piłkę.

3

Jak na razie spokojnie na własnej połowie rozgrywają między sobą gracze Bayernu.

3

Od autu Werder.

1

Pierwsza akcja Bayernu, lecz szybko gracze Werderu wybijają piłkę z pola karnego.

1

Jupp Heynckes ma swój mały jubileusz. Jest to jego 1000 mecz jako zawodnik i jako trener. Otrzymuje on duży bukiet kwiatów.
Bayern w swoich tradycyjnych czerwonych koszulkach, Werder na czarno z zielonymi elementami
Piłkarze wychodzą na boisko!
Ławka rezerwowych Werderu: Strebinger, Pavlovic, Trybull, Yildirim, Ekici, Elia, Akpala
Ławka rezerwowych Bayernu: Starke, Alaba, Kroos, Tymoshchuk, Muller, Pizarro, Mandżukić
Skład startowy:

Bayern München: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Contento - Martínez, Gustavo - Robben, Shaqiri, Ribéry - Gomez.

Werder Bremen: Mielitz - Gebre Selassie, Lukimya, Prödl, Schmitz - Ignjovski, Junuzović - Arnautović, Hunt, de Bruyne - Petersen.

Sędziowie: Marco Fritz - Walz, Kunsleben.
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marco Fritz. Zapraszam serdecznie na śledzenie relacji od 15:20.
Werder w ostatniej kolejce pechowo przegrał z Freiburgiem 2-3 na stadionie w Bremie.
Zespół gości, Werder zajmuje w Bundeslidze 11 miejsce z dorobkiem 28 punktów i traci 4 punkty do miejsca, które gwarantuje udział w eliminacjach Ligi Europy.
Bayern, z dorobkiem 57 punktów ma nad drugim zespołem - Borussią Dortmund aż 15 punktów przewagi. W ostatniej kolejce Bayern wygrał na wyjeździe z Wolfsburgiem 2-0. Strzelcami goli w tym meczu byli Mandzukic oraz Robben.
Faworytem tego meczu jest zdecydowanie Bayern, który we wtorek rywalizował w Lidze Mistrzów z Arsenalem Londym, gdzie wygrał 3-1.
Witam państwa i serdecznie zapraszam na jutrzejszą potyczkę Bayernu z Werderem w ramach 23 kolejki Bundesligi!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

6:1

finał (2:0)

Gole: 25. Robben, 29. Martinez, 50. Selassie (wł.), 52. Gomez, 86. Ribery, 89. Gomez - 58. de Bruyne

Kartki:   28. Junuzović (WER), 67. Pavlovic (WER)   44. Prodl (WER)

Bayern Monachium: Neuer - Lahm, Boateng, Dante, Contento - Martínez (52' Tymoshchuk), Gustavo - Robben, Shaqiri (72' Pizarro), Ribéry - Gomez.

Werder Brema: Mielitz - Gebre Selassie, Lukimya, Prödl, Schmitz - Ignjovski, Junuzović - Arnautović, Hunt (46' Pavlovic), de Bruyne - Petersen.

Sędziowie: Marco Fritz - Walz, Kunsleben