finał (0:1)

03.02.2013, 17:00 • Stade de la Mosson • Mariusz Dygant (@LajfyInfo)

70

Gol dla Montpellier!
3:1 dla gospodarzy! Piłka po interwencji Placide trafiła do BELHANDY, a ten strzałem z woleja zdobył bramkę dla swojej drużyny!

66

ESTRADA oddał mocny strzał z rzutu wolnego, Placide miał piłkę na ręku, ale strzał był zbyt silny i po rykoszecie piłka znalazła się w bramce!

48

Ogromne zamieszanie w polu karnym Reims. Próbowało dwóch zawodników, ale byli blokowani, aż w końcu CAMARA dopadł do piłki i umieścił ją w bramce! Wyrównanie po zaledwie 3 minutach gry w drugiej połowie!

33

Gol dla Reims!
COURTET zdobywa bramkę! Dostał świetne dośrodkowanie z głębi pola, wyskoczył wyżej od obrońcy i umieścił piłkę w siatce!