2:1

finał (0:1)

27.01.2013, 15:00 • Angelo Massimino

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na więcej na lajfy.com! (16:55:17)
Bardzo dramatyczne spotkanie na Angelo Massimino. Odmienieni w drugiej połowie gospodarze nie tylko zdołali wyrównać, ale i udało im się strzelić o jedną bramkę więcej niż ekipie Fiorentiny. Z pewnością ułatwił im fakt, iż od 78 minuty goście grali w dziesiątkę po faulu Aquilaniego. Trener Fiorentiny Vincenzo Montella będzie musiał mocno przeanalizować dzisiejsze spotkanie jeśli zamierza wrócić do strefy pucharowej.

90+4

Na spalonym Gomez.

90+3

Sprzed pola karnego uderza Cuadrado, lecz pewnie broni Andujar.

90+2

Żółty kartonik zobaczył Castro za niesportowe zachowanie.

90+1

Na bramkę gospodarzy uderzał Jovetic, lecz obok bramki.
Arbiter główny - Domenico Celi doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

89

Strzał Migliacco zablokowany przez defensorów gospodarzy.

88

GOOOOOOOOL DLA CATANII!
Barrientos wrzuca z prawego skrzydła prosto na głowe CASTRO i ten pokonuje Neto! Mamy 2:1 dla gospodarzy!

86

Żółtą kartką ukarany Alvarez za faul na Cuadrado

85

Ostatnia zmiana w drużynie Catanii. Na murawę wchodzi Paglialunga w miejce Biagiantiego.

84

Z szesnastu metrów strzelał Roncaglia, lecz daleko od bramki strzeżonej przez Andujara.

83

Jovetic uderza zza pola karnego, lecz piłka przechodzi tuż obok spojenia bramki.

82

Faulowany Cuarado.

81

Druga zmiana w szeregach gości. W miejsce zmęczonego Pasquala wchodzi Tomovic.

80

Potenza wrzuca z prawego skrzydła, lecz prosto na głowę jednego z obrońców Fiorentiny.

79

Richiuti fauluje rywala.

78

Od 78 minuty goście grają w dziesiątkę! Aquilani zobaczył czerwoną kartkę za faul na rywalu!