Montpellier HSC – FC Sochaux

2:3

koniec po dogrywce (1:1)

23.01.2013, 17:00 • Stade de la Mosson • Piotr

Sochaux awansuje do 1/8 finału Pucharu Francji. "Les Lionceaux" po dogrywce pokonują 3:2 Montpellier. Bramka rozstrzygająca losy spotkania padła dopiero w 118 minucie, kiedy to wszystkim wydawało się, że będą świadkami rzutów karnych. (19:31:48)

120

Rozpoczęła się ostatnia minuta dogrywki. Niemal cała drużyna Montpellier w ataku, czy uda im się uciec spod gilotyny?

118

Herrera trafił w samo okienko! Arbiter jednak przerwał grę, dopatrując się przyjęcia piłki ręką.

118

Oblężenie bramki Sochaux trwa.

117

A teraz korner dla gospodarzy i ponownie górą piłkarze Sochaux.

117

Wyjaśniają zagrożenie defensorzy przyjezdnych.

116

Rzut wolny dla Montpellier. 30-35 metrów do bramki.

114

W polu karnym upadł Utaka, ale nie było mowy o przewinieniu graczy Sochaux.
Czy Montpellier będzie w stanie wyrównać wynik meczu?

113

A teraz piłka wbita w szesnastkę przyjezdnych, jednak żaden z graczy Montpellier nie wywalczył sobie pozycji strzeleckiej.

112

Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Dabo, na boisko wchodzi Coulomb.

111

Poradzili sobie defensorzy Montpellier.

110

Rzut wolny na wysokości pola karnego.

110

Bedimo ukarany za faul.
Niewiele czasu mają teraz gospodarze, by odrobić straty i doprowadzić do serii rzutów karnych.