Montpellier HSC – FC Sochaux

2:3

koniec po dogrywce (1:1)

23.01.2013, 17:00 • Stade de la Mosson • Piotr

Sochaux awansuje do 1/8 finału Pucharu Francji. "Les Lionceaux" po dogrywce pokonują 3:2 Montpellier. Bramka rozstrzygająca losy spotkania padła dopiero w 118 minucie, kiedy to wszystkim wydawało się, że będą świadkami rzutów karnych. (19:31:48)

120

Rozpoczęła się ostatnia minuta dogrywki. Niemal cała drużyna Montpellier w ataku, czy uda im się uciec spod gilotyny?

118

Herrera trafił w samo okienko! Arbiter jednak przerwał grę, dopatrując się przyjęcia piłki ręką.

118

Oblężenie bramki Sochaux trwa.

117

A teraz korner dla gospodarzy i ponownie górą piłkarze Sochaux.

117

Wyjaśniają zagrożenie defensorzy przyjezdnych.

116

Rzut wolny dla Montpellier. 30-35 metrów do bramki.

114

W polu karnym upadł Utaka, ale nie było mowy o przewinieniu graczy Sochaux.
Czy Montpellier będzie w stanie wyrównać wynik meczu?

113

A teraz piłka wbita w szesnastkę przyjezdnych, jednak żaden z graczy Montpellier nie wywalczył sobie pozycji strzeleckiej.

112

Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Dabo, na boisko wchodzi Coulomb.

111

Poradzili sobie defensorzy Montpellier.

110

Rzut wolny na wysokości pola karnego.

110

Bedimo ukarany za faul.
Niewiele czasu mają teraz gospodarze, by odrobić straty i doprowadzić do serii rzutów karnych.

108

Gol dla Sochaux!

Z 25 metra, w samo "okienko" huknął YASSIN MIKARI!

106

Druga dogrywka rozpoczęta.
Za chwilę druga część dogrywki. 15 minut, by któraś z drużyn przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W przeciwnym wypadku będziemy świadkami serii jedenastek.

Pierwsza połowa dogrywki skończona.

104

Dośrodkowanie Cabelli minęło wszystkich graczy.

104

Rzut wolny wywalczyli gracze Montpellier.

100

Z kontratakiem popędzili przyjezdni, na polu karnym piłkę miał Contout, ale zamiast strzelać, próbował dryblować i pogubił się w tym wszystkim.

99

Od bramki rozpoczną gospodarze.

99

Rzut wolny dla Sochaux.

97

Przejęli futbolówkę rywale, zdołali dośrodkować na pole karne, ale tam dobrze ustawiony Hilton.

97

W pozycyjnym konstruowaniu ataku Montpellier.

95

Zarówno jedni jak i drudzy póki co boją się zaryzykować.

93

W dogodnej sytuacji znalazł się Congre! Piłka, po uderzeniu głową minimalnie mija bramkę!

92

Narożnik pola karnego, będzie stały fragment gry dla zawodników Montpellier.

91

Powstrzymany Cabella.

91

Pierwsza połowa dogrywki rozpoczęta.
Koniec regulaminowego czasu gry.

90+5

Ajj..ładnie, do uderzenia nożycami składał się Utaka, ostatecznie jednak nie trafił w piłkę.

90+5

Jourdren wyłapuje dośrodkowanie.

90+4

Kolejna, krótka przerwa w grze, ucierpiał Daf.
Dużo walki w środku pola, wiele wskazuje na to, że do wyłonienia zwycięzcy konieczna będzie dogrywka, a być może również i rzuty karne.

90+3

Teraz, tym samym zrewanżowali się gracze Sochaux.

90+2

W ofensywie przewinili gospodarze.
4 minuty doliczone przez arbitra.

90+1

Za mocne dośrodkowanie.

90+1

Stały fragment gry dla Montpellier.

90

Upłynął regulaminowy czas gry, za chwilę dowiemy się ile minut doliczy arbiter.

89

Po dośrodkowaniu Diasa, pewnie interweniuje bramkarz.

89

Rzut wolny dla Sochaux, 30 metrów od bramki.

88

Nie sięgnął piłki w polu karnym Mikari.

88

Z ostrego kąta przestrzelił Herrera.

87

Mieliśmy krótką przerwę w grze, bowiem pomocy klubowych lekarzy potrzebował Daf.

85

Korner mieli gracze Sochaux, ale nie stworzyli żadnego zagrożenia pod bramką rywali.

85

Zmiana w drużynie FC Sochaux: z boiska schodzi Poujol, na boisko wchodzi Da Cruz.
Gra zaczyna się od "początku", zostało niecałe 10 minut do końca regulaminowego czasu, jeżeli w nim żadna z drużyn nie strzeli już bramki, wtedy konieczne będzie rozegranie dogrywki.

81

Spore zamieszanie w szesnastce Montpellier, ostatecznie obrońcy wybijają piłkę sprzed pustej bramki!

81

Korner dla Sochaux.

79

GAETAN CHARBONNIER uderza na raty, wpierw jego strzał broni bramkarz, ale dobitka ląduje już w siatce!

78

W środkowej strefie faulowany Contout.

77

Powstrzymany Utaka.
Coraz mniej czasu mają goście na odrobienie strat.

76

Strzelał głową Dabo, ale piłka poleciała nad poprzeczką.

75

74

Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi S. Camara, na boisko wchodzi Utaka.

74

Zmiana w drużynie Montpellier HSC: z boiska schodzi Charbonnier, na boisko wchodzi Herrera.

73

Zmiana w drużynie FC Sochaux: z boiska schodzi Roudet, na boisko wchodzi Bakambu.

73

Futbolówka pada łupem Ovono.

72

Korner dla Montpellier.

72

S.Camara wysunął do Cabelli, ten drugi jednak ucelował wprost w bramkarza!

71

Nie mogą bezpośrednio uderzać gospodarze. Niemal cała drużyna Sochaux broni bramki.

70

Ovono złapał piłkę, podaną od gracza swojego zespołu. Rzut wolny dla Montpellier na 5 metrze od bramki!

68

Za mocne, prostopadłe zagranie do Cabelli.

66

Zmiana w drużynie FC Sochaux: z boiska schodzi Yartey, na boisko wchodzi Mikari.

63

Świetna interwencja Jourdrena, po bezpośrednim uderzeniu na bramkę!

62

Na 20 metrze, na wprost bramki faulowany Roudet. Rzut wolny.

61

Teraz futbolówkę wyłapał bramkarz.

61

Dwoili i troili się atakujący na krótkim słupku, ale najlepiej spisał się Dias i ponownie z narożnika boiska gospodarze.

61

61

Sochaux już w komplecie.

60

Przez chwilę goście będą grali w osłabieniu, w jednym ze starć ucierpiał Contout i jest teraz opatrywany poza boiskiem.
Nieco ponad 30 minut mają gracze Sochaux, by odrobić straty. W przeciwnym wypadku odpadną z Pucharu Francji.

57

Piłka przejęta przez gospodarzy, szybkie zagranie na pole karne, jednak tam "górą" obrońcy.

56

Pozycyjny atak konstruują "Les Lionceaux".

55

Długie zagranie do Charbonniera, ale ten dobrze pilnowany przez obrońców.
Po raz drugi w dzisiejszym spotkaniu gracze Sochaux muszą odrabiać straty.

53

Na przedpolu "wyczyścił" Jourdren.

53

Teraz z kolei rzut rożny dla Sochaux.

51

Gol dla Montpellier!

Na długim słupku akcję zamyka MATHIEU DEPLAGNE i bez kłopotów pakuję piłkę do pustej bramki!

51

Korner dla drużyny gospodarzy.

49

Niewiele zabrakło, by do piłki dopadł Charbonnier, a wtedy stanąłby oko w oko z bramkarzem.

48

Na skraju pola karnego pada Cabella, ale gwizdek arbitra milczy.

46

Płaskie dośrodkowanie, ale Jourdren był tam, gdzie powinien.

46

Rzut wolny dla Sochaux, 30-35 metrów do bramki.
Obie jedenastki bez zmian.

46

Rezerwowi powoli kończą rozgrzewkę, zatem za kilka chwil rozpocznie się druga połowa meczu.
Do przerwy remis. Od 16 minuty, kiedy to po strzale Charbonniera skiksował bramkarz, prowadzili gospodarze. Wyrównanie padło w jednej z ostatnich akcji tej połowy, na skrzydle napędził się Corchia, a w polu karnym w tempo do jego dośrodkowania doskoczył Contout. Zapowiada się więc pasjonująca, druga część spotkania, na którą zapraszamy już za kwadrans!
Arbiter postanowił nie doliczać nawet minuty.

43

Po dograniu Corchy, z najbliższej odległości futbolówkę do bramki wpakował ROY CONTOUT!

42

Wyjaśnia zagrożenie Hilton.

41

Sochaux ma rzut wolny, boczny sektor boiska, będzie dobra okazja by dośrodkować piłkę na pole karne.

41

Deplagne ukarany przez arbitra.

40

Doczekaliśmy się strzału, ale Ovono broni bez trudu.

40

Długo na połowie rywala piłkę rozgrywa Montpellier.

38

Przy linii bocznej przewinił Corchia.

37

A teraz piłkę wyłapał Ovono.

37

Interwencja Dafa i jeszcze raz z narożnika boiska gospodarze.

36

Świetnie broni Ovono! Z 20 metra uderzał Cabella, tylko korner dla Montpellier.

35

Ależ fatalnie zagrał Contout, odzyskali piłkę obrońcy.

35

Będzie groźnie, czterech na czterech pędzą w ofensywie piłkarze Sochaux.

34

Bedimo przerwał atak rywali.
Nieco ponad 10 minut do zakończenia pierwszej odsłony spotkania. Czy gracze Sochaux doprowadzą do wyrównania?

32

Kante interweniuje do spółki z Ovono.

31

W środkowej strefie przewinił Dias.

30

Znów skrzydłem popędził A.R. Camara, ale tym razem jego dośrodkowanie przejęli obrońcy.

29

Szybki atak przyjezdnych, ale dogranie A.R. Camary przechwycił golkiper.

28

Przed bramką najwyżej skaczą defensorzy Sochaux i tym samym zażegnują niebezpieczeństwo.

28

Rzut wolny na wysokości pola karnego dla Montpellier.

27

Wreszcie, trochę dłużej piłką grają gospodarze.

26

Dobra interwencja Hiltona we własnej szesnastce.

24

Od straty gola, to gracze Sochaux są niemal cały czas w posiadaniu futbolówki.

23

Powstrzymany Yartey.

22

Teraz A.R. Camara podjął się indywidualnej akcji, ale podwoili go obrońcy i stracił piłkę.

21

Podrażnieni gracze Sochaux. Tym razem obok bramki huknął A.R. Camara.

17

Szybko próbowali odpowiedzieć goście, w świetnej sytuacji, wprost w bramkarza strzelił Contout, dobijał jeszcze Roudet, ale piłka poleciała nad poprzeczką!

16

Z linii 16 metra uderzył GAETAN CHARBONNIER i fatalnie skiksował bramkarz Sochaux, piłka po jego rękach wpada do bramki!

15

Na prawej stronie przedzierał się Contout, ale dobrze ustawieni defensorzy Montpellier.
Kwadrans gry za nami, póki co na Stade de la Mosson bez bramek.

14

Od rzutu wolnego, z własnej połowy boiska grę wznowi Sochaux.

12

Świetna interwencja Ovono! Ależ z pola karnego, "nożycami" przymierzył Mounier!

11

Brak zagrożenia po tym stałym fragmencie.