Malaga CF – SD Eibar

4:1

finał (0:1)

08.01.2013, 19:30 • La Rosaleda • Piotr

Malaga w spotkaniu ćwierćfinałowym spotka się ze zwycięzca pary FC Barcelona - Cordoba. Katalończycy w pierwszym meczu pokonali niżej notowanego rywala 2:0. (21:18:51)

90+3

Ucierpiał przy tym uderzeniu gracz Malagi i opuścił boisko, zdaje się, że dziś już nie zagra.

90+1

Gol dla Malagi!

DIEGO BUONANOTTE przymierzył z 20 metra i nie dał szans Xabierowi!
Arbiter doliczył 3 minuty.

90

Kameni pewnie interweniuje przed własną bramką.
Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

89

Fernandez uderzył wprost w golkipera.

88

Groźnie zagrywał Juanmi i jak struna, na przedpolu wyciągnął się Xabier.

87

Zmiana w Malaga. Saviolę zastąpi Juanmi.

86

Roldan ukarany bezpośrednią czerwoną kartką, za agresywne wejście na nogi Buonanotte.

86

Najwyżej w polu karnym, zażegnując niebezpieczeństwo, wyskoczył Demichelis.

86

Korner dla przyjezdnych.

84

Sanchez ukarany za starcie z Aketxe.
Teraz dwóch bramek, by awansować dalej potrzebują piłkarze SD Eibar.

83

Zmiana w Eibar. Jimenez za Errastiego.
Już chyba wszystko rozstrzygnięte.

82

Dośrodkowanie Monreala na bramkę zamienia FRANCISCO PORTILLO!
Zaledwie trzech minut potrzebowali gospodarze, by odrobić straty i wyjść na prowadzenie w tym dwumeczu!

78

Zmiana w Eibar. Aketxe w miejsce Mainza.

77

Buonanotte dograł na pole karne, piłki nie sięgnął Xabier i z najbliższej odległości formalności dopełnił SEBASTIAN FERNANDEZ.

76

Górą obrońcy Malagi.

76

75

Zmiana w Eibar. Roldan za Capę.

74

Rozklepali obronę rywala gracze Malagi i w konsekwencji do bramki trafia DIEGO BUONANOTTE!

73

Arruabarrena przegrywa pojedynek sam na sam z Kamenim! Ależ kontratak Eibar.

73

Głową niecelnie uderzył Boveda.

72

Duda sfaulował Carillo i obejrzał "żółtko"
Trzecioligowiec coraz bliżej ćwierćfinału Pucharu Króla..

70

Zaskakujący strzał z dystansu Arruabarreny, zabrakło metra graczowi Eibar.

68

Zablokowane dośrodkowanie Arroyo.

68

Wreszcie futbolówka znalazła się na polu karnym Malagi, ale niewiele pożytku z tej sytuacji dla gości.

66

W trybuny piłkę wstrzelił Duda.
Coraz mniej czasu na wyrównanie dla gospodarzy. Tworzą oni sobie świetne sytuacje podbramkowe, ale są rażąco nieskuteczni.

65

Po dośrodkowaniu Dudy, z woleja uderzał niepilnowany Saviola! Zabrakło naprawdę niewiele!

65

A teraz rzut wolny, na wysokości pola karnego dla Malagi.

64

Carrillo faulował Dude i został napomniany indywidualnie.

62

Arruabarrena ukarany przez Jesusa Gila Manzano.

61

Zmiana w Malaga. Portillo w miejsce Iturry.

61

Zmiana w Malaga. Demichelis za Toulalana.

59

Świetna interwencja Bovedy, który w ostatniej chwili uprzedził Monreala.

59

Drużyna Eibar zamknięta na własnej połowie, ale wykorzystać nie potrafią tego gospodarze.
Przyjezdni zaczynają popełniać błędy w szeregach defensywnych, w ciągu ostatnich kilku minut mogło się to dwukrotnie zemścić.

55

Poprzeczka ratuje przyjezdnych! Strzelał Saviola.

54

W odpowiedzi goście i powstrzymany Arruabarrena.

53

Niefrasobliwie zagrali zawodnicy Eibar i niewiele brakowało, by wykorzystał to Fernandez, jednak w sytuacji sam na sam przestrzelił.

52

Na pole karne dogrywał Duda, ale piłka minęła wszystkich graczy.

51

Faulowany Saviola przez Errastiego.

49

Buonanotte ukarany za niepotrzebne dyskusje z arbitrem.

49

A teraz pierwsza akcja gości w tej części spotkania. Arroyo powstrzymany przez Gameza.

48

Buonanotte zagrywał na pole karne do Dudy, jednak ten stracił futbolówkę.

47

Przerwane podanie do Monreala.

47

Od początku drugiej części, zamknięci na własnej połowie goście.

46

Do przerwy w Maladze niespodzianka, gospodarze przegrywają z trzecioligowcem 0-1 i w obecnej chwili są poza Pucharem Króla.

Minuta doliczona.
Spokojna końcówka pierwszej połowy, pozycyjny atak Malagi, a przyjezdni nastawieni na grę z kontrataku.

43

Faulowany Buonanotte.

41

Na spalonym Mainz.

39

A teraz w polu karnym powstrzymany Saviola.

39

Duda wstrzelił piłkę w mur.

37

Buonanotte faulowany na 20 metrze przed bramką, rzut wolny.

37

Xabier wyłapał dośrodkowanie.

36

Saviola miał teraz piłkę na wyrównanie! Zmarnował doskonałą szansę i tylko korner dla Malagi.

35

Przedzierał się na polu karnym Saviola, ostatecznie powstrzymany przez bramkarza do spółki z Navasem.
Nieco ponad 10 minut do zakończenia pierwszej części gry. Gospodarze zmuszeni do ataków, ale nie bardzo wiedzą jak zagrozić bramce Eibar.

33

Niecelny strzał Fernandeza.

32

Xabier wyłapał wrzutkę Iturry.

31

Kontratak rywali i piłka w rękawicach Kameniego.

31

Poprawiał jeszcze Duda, ale został zablokowany.

31

Na krótkim słupku poradzili sobie obrońcy.

31

Korner dla Malagi.

30

Xabier poradził sobie z dośrodkowaniem rywali.

23

Zgranie Savioli nie trafiło do żadnego z partnerów.

23

Będzie rzut wolny sprzed pola karnego dla Malagi. Saviola faulowany przez Bovedę.
W ostatnich minutach przyjezdni zamknięci na własnej połowie.

21

Monreal wystawił piłkę na 12 metr do Fernandeza. Uderzenie tego drugiego zablokowane przez obrońcę.

21

Wypchnięty z pola karnego Saviola.

20

Interweniował Boveda i jeszcze raz z narożnika boiska piłkarze gospodarzy.

20

Pograli teraz Buonanotte z Monrealem i wywalczyli korner.

18

Ponownie przymierzył Toulalan, tym razem obok bramki.

18

Zablokowane uderzenie Toulalana.

17

Dobrze ustawieni w obronie piłkarze Eibar, nie pozwalają Maladze na zbyt wiele.

15

Monreal sfaulował Bovedę.
Kwadans gry za nami, póki co na La Rosaleda mamy niespodziankę.

12

Gol dla Eibar!

Niepewnie po uderzeniu Arruabarreny interweniował Kameni, co wykorzystał RUBEN ARROYO.

10

Na skrzydle walczył Fernandez, ale został podwojony i stracił piłkę.

7

A teraz pierwsza próba przyjezdnych. Strzelił Arruabarrena, jednak piłkę ze spokojem wyłapał Kameni.

5

Z dystansu uderzał Duda, ale zrobił to bardzo niecelnie.

5

Spokojne pierwsze 5 minut gry.

3

Zablokowane dośrodkowanie Monreala.

1

Pierwszy atak Malagi i piłka przechwycona przez Errastiego.

1

Piłkarze wychodzą już na boisko, zatem za kilka chwil początek emocji. Przypomnijmy, pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami zakończyło się remisem 1:1.
Spotkanie poprowadzi Jesus Gil Manzano.
Skład startowy:

Malaga CF: Kameni - Gamez, Monreal, Sanchez, Onyewu - Toulalan, Iturra, Duda - Saviola, Fernandez, Buonanotte.

SD Eibar: Xabier - Boveda, Bingen, Astondoa, Navas - Errasti, Arroyo, Carillo, Capa - Mainz, Arruabarrena.

Sędziowie: Jesus Gil Manzano.
W pierwszym spotkaniu tych drużyn, piłkarze Eibar postawili przed faworyzowaną Malagą niezwykle trudne warunki - mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów. (1:1). Drużyna z Primera Division wyrównujące trafienie zdobyła dopiero w 90 minucie.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:30.

4:1

finał (0:1)

Gole: 74. Buonanotte, 77. Fernandez, 82. Portillo, 90+1. Buonanotte - 12. Arroyo

Kartki:   28. Iturra (MLG), 49. Buonanotte (MLG), 72. Duda (MLG), 84. Sanchez (MLG) - 62. Arruabarrena (EIB), 64. Carrillo (EIB)   86. Roldan (EIB)

Malaga CF: Kameni - Gamez, Monreal, Sanchez, Onyewu - Toulalan (61' Demichelis), Iturra (61' Portillo), Duda - Saviola (87' Juanmi), Fernandez, Buonanotte.

SD Eibar: Xabier - Boveda, Bingen, Astondoa, Navas - Errasti (83; Jimenez), Arroyo, Carillo, Capa (75' Roldan) - Mainz (78' Aketxe), Arruabarrena.

Sędziowie: Jesus Gil Manzano

1. mecz: Eibar - Malaga 1:1