SD Eibar – Malaga CF

1:1

finał (0:0)

18.12.2012, 20:00 • Ipurua

Eibar było bardzo blisko sprawienia sensacji, ale w ostatniej minucie padło wyrównanie i jest to sprawiedliwy wynik w przekroju całego meczu. Rewanż zapowiada się naprawdę bardzo ciekawie. (21:53:45)

90+3

Gol dla Malagi!
Błąd bramkarza który wyszedł za daleko i wykorzystał to strzałem głową Onyewu po dośrodkowaniu ze środka pola

90+2

Malaga atakuje już całym zespołem, ale świetnie gra defensywa Eibar, żółta kartka dla Jimeneza

87

Dobra akcja rezerwowych graczy gospodarzy ale zabrakło dokładności i przy piłce znowu gracze Malagi

85

Strzał lobem z 20 metra minimalnie nad bramką Altamiry, było to bardzo zaskakujące rozwiązanie akcji

84

Substytucja w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Duda, na boisko wchodzi Olinga.

84

Substytucja w drużynie SD Eibar: z boiska schodzi Del Olmo, na boisko wchodzi Berchiche Izeta.

83

Piłka cały czas na połowie gospodarzy, órzy dobrze sie bronią i czekają na kontry

79

Gracz gospodarzy Mainz ukarany żółtą kartką za przedłużanie gry

78

Goście wyraźnie zaczeli się spieszyć i szukają bramki wyrównującej

75

Substytucja w drużynie Malaga CF: z boiska schodzi Recio, na boisko wchodzi Iturra.

73

Świetne dośrodkowanie Erdozia z rzutu wolnego i strzał ANIBARRO z najbliżej odległości i mamy 1:0