Manchester City – Reading F.C.

1:0

finał (0:0)

22.12.2012, 16:00 • Etihad Stadium Etihad Stadium Etihad Stadium Manchester

To było chyba najnudniejsze spotkanie 18 kolejki bez względu na inne wyniki. Można by powiedzieć, że to najgorszy mecz w tej rundzie albo sezonie ale widowisko uratował w ostatnich minutach Barry, który wyszarpał zwycięstwo i dał wiceliderowi trzy punkty. Niestety Reading ponownie przegrywa i wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premiership. Jedynym pocieszeniem dla beniaminka jest chyba to, że dziś QPR również przegrało. (17:57:49)

90+5

Sędzie nie przerywa gry ale przy piłce bezpiecznie gospodarze

90+4

Rzut rożny dla gości, to chyba ostatnia szansa na remis i podział punktów

90+3

Gol dla City!
Barry daje prowadzenie Manchesterowi w samej końcówce meczu! Strzał głową i mamy 1:0

90+2

To był 16 strzał gospodarzy

90+2

Indywidualna akcja Aguero ale piłka trafia jedynie w boczną siatkę

90+1

Sędzia dolicza 4 minuty ale chyba wszyscy woleliby, żeby ten mecz jak najszybciej się skończył