Manchester City – Reading F.C.

1:0

finał (0:0)

22.12.2012, 16:00 • Etihad Stadium Etihad Stadium Etihad Stadium Manchester

To było chyba najnudniejsze spotkanie 18 kolejki bez względu na inne wyniki. Można by powiedzieć, że to najgorszy mecz w tej rundzie albo sezonie ale widowisko uratował w ostatnich minutach Barry, który wyszarpał zwycięstwo i dał wiceliderowi trzy punkty. Niestety Reading ponownie przegrywa i wciąż zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Premiership. Jedynym pocieszeniem dla beniaminka jest chyba to, że dziś QPR również przegrało. (17:57:49)

90+5

Sędzie nie przerywa gry ale przy piłce bezpiecznie gospodarze

90+4

Rzut rożny dla gości, to chyba ostatnia szansa na remis i podział punktów

90+3

Gol dla City!
Barry daje prowadzenie Manchesterowi w samej końcówce meczu! Strzał głową i mamy 1:0

90+2

To był 16 strzał gospodarzy

90+2

Indywidualna akcja Aguero ale piłka trafia jedynie w boczną siatkę

90+1

Sędzia dolicza 4 minuty ale chyba wszyscy woleliby, żeby ten mecz jak najszybciej się skończył

85

Ostatniej zmiany dokonuje Roberto Mancini. Boisko opuścił Karim Rekik a na plac gry wszedł James Milner

72

Kolejny faul Leigertwood, ten zawodnik ma już żółtą kartkę na swoim koncie i otrzymuje jedynie reprymendę od sędziego

71

Brian McDermott dokonuje zmiany w swoim zespole. Z boiska schodzi Jem Karacan. Na boisko wchodzi Danny Guthrie (Reading).

70

Yaya Toure otrzymał żółtą kartkę za brzydki faul i rzut przed polem karnym gospodarzy

64

Kibice gwiżdżą na swoich zawodników, którzy bardzo powoli wyprowadzają kolejny atak

63

Dośrodkowanie Yaya Toure ale wprost w ręce bramkarza

62

To powinien być gol! Silva przerzucił bramkarza ale ani Dżeko ani Aguero nie skierowali piłki do pustej bramki. To była najlepsza okazja w meczu!

61

Cały czas gospodarze w ataku pozycyjnym

59

Roberto Mancini wpuszcza kolejnego napastnika. Wydaje się, że ten wyniki szkoleniowiec z Włoch traktuje jako porażkę. Plac gry opuścił Garcia a na boisko wszedł Dżeko

45+1

Po pięknym rajdzie Aguero z prawej strony piłka ląduje na rzut rożny. To chyba ostatnia szansa w pierwszej połowie na zdobycie bramki

45

Kolejne genialne podanie Silvy ale żaden z napastników nie zdążył do niej dobiec

43

The Citizens cały czas szukają dojścia do bramki gości ale defensywa Reading gra dziś zaskakująco dobrze

35

Barry po dobrym podaniu Teveza strzela ale świetnie broni Federici. To mógł być gol

24

Aguero był faulowany przed polem karnym ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia

9

Aguero otrzymał prostopadłe podanie i prawie znalazł się w sytuacji sam na sam z Federici

8

Dobra, składna akcja Reading ale niecelny strzał i przy piłce znów zawodnicy Manchesteru City