SSC Napoli – Bologna FC 1909

2:3

finał (0:1)

16.12.2012, 20:45 • San Paolo

Niesamowity mecz. Tylko te słowa po takim widowisku cisną się do głowy. Ozdobą spotkania był przepiękny gol Kone. Aż brak przymiotników w słowniku na bramki takiej urody. Napoli niespodziewanie doznaje porażki na własnym stadionie mimo, iż wygrywali już 2:1. Bardzo dziękujemy za tę pełną emocji relację. Dobrej nocy! (22:42:19)

90+3

To musiał być gol jednak Inler fatalnie pudłuje w dogodnej sytuacji!

90+3

Cavani arogancko, strzelał z linii pola karnego zamiast podawać do partnerów.

90+3

Trzy minuty nadziei Napoli. Ależ to się wszystko zmieniło..
Ależ uśmiechy mają teraz na twarzach zawodnicy Bologny.

89

Strzelał Cavani głową, niecelnie.

89

Niesamowity mecz.

89

Dośrodkowanie niemal z środka boiska, Portanova świetnie urwał się Cannavaro i strzela gola! Bologna na prowadzeniu!

89

Gooooool! Portonova!!! Nieprawdopodobne!

88

Nieprawdopodobna bramka. W natarciu Bologna.

87

Jeden z piękniejszych goli jakie widziałem, strzał nożycami z linii pola karnego wpada w samo okienko bramki Napoli!! Strzelcem gola wprowadzony wcześniej Kone!

87

Gol dla Bologny! CO ZA GOL!!!!

85

Strata piłki Kone mogła się źle skończyć jednak dobrze wyszedł z bramki Agliardi i złapał piłkę.

84

Żółtko dla Garicsa.

83

Strzał Hamsika w sam środek bramki.

83

Ryzykowne wyjście z bramki de Sanctisa ale udało się Włochowi utrzymać piłkę.

81

Piłkarze Napoli szanują teraz piłkę i czekają na dobrą okazję do strzału.

80

Na spalonym Gilardino.

80

Pandev teraz zbyt długo zwlekał z oddaniem strzału.

79

Niewidocznego Krhina zmienia Kone.

78

Przycisnęło teraz Napli.

78

Znowu bardzo dobrze Hamsik ale ładna interwencja Agliardiego zapobiega stracie bramki przez Bologne!

76

Świetna akcja Hamsika, wyłożenie piłki do Cavaniego, ten strzela jednak wysoko nad bramką.

76

Była okazja do Bologny ale dobrze zachował się Cannavaro.

75

Długie podanie do Gilardino nieudane ale Włoch wywalczył jeszcze rzut rożny.

74

Napoli wydaje się teraz kontrolować grę.

72

Zmęczonego Insigne zmienia Dzemaili.

71

Spokojna gra Napoli opłaciła się.

71

Świetne podanie Insigne, w polu karnym Cavani wyprzedził jednego z defensorów Bologny i głową posłał piłkę do siatki!

70

Gooooool dla Napoli! Niezawodny Cavani!!

69

Żółtą kartką ukarany Inler

67

Z boiska schodzi strzelec jedynej bramki dla Neapolitańczyków, Gamberini. Za niego pojawia się Campagnaro.

66

Błąd Cannavaro ale nie wykorzystany przez Gilardino.

65

Rzut wolny dla Bologny, dobrze bita piłka i piąstkował de Sanctis.

64

Piłkarze obecnie skupili się bardziej na faulowaniu niż na grze.

63

Schodzi kontuzjowany Motta. Za niego na boisku melduje się Garics.

62

Cierpi teraz zawodnik Bologny, potrzebna będzie zmiana.

61

Wracamy do meczu. Faulowany był Zuniga.
Ciekawostka prosto z Włoch: 76 letni Berlusconi ogłosił, że zaręczył się dzisiaj z 27 letnią radną z Neapolu.

59

W odpowiedzi Gabbiadini ale piłka przelatuje obok prawego spojenia poprzeczki z słupkiem de Sanctisa.

58

Cavani przegrywa pojedynek 1vs1 z bramkarzem Bologny! Chociaż trzeba przyznać, że był naciskany jeszcze przez obrońcę gości.

58

Gabbiadini wywalczył rzut rożny.

57

Kombinacyjna akcja Hamsika i Insigne ale przesadzili zawodnicy z Neapolu.

54

Ataki Napoli są dobrze rozbijane przez drużynę gości.

52

Ładną sztuczką techniczną chciał popisać się Pandev ale dobrze w odbiorze zachował się Portanova.

51

Świetna druga połowa póki co.

50

Świetna okazja dla Bologny! Strzał głową Gilardino instynktownie obronił de Sanctis!

49

Gooooooooooooooooooool dla Napoli! Gamberini!!! Napoli bardzo naciskało w drugiej połowie i już po czterech minutach strzela gola!

48

Piękne podanie Pandeva do Cavaniego, ale zawodnik był na spalonym. Wątpliwym po raz kolejny..

47

Strzał Insigne może konkurować z karnym Ramosa.

46

Dobre wyjście Agliardiego, który uprzedza Cavaniego.

46

Zmiana w zespole Napoli. Britosa zmienia Pandev. Od tego momentu Napoli będzie grać trzema napastnikami.

46

Piłkarze wychodzą już na murawę.
Sędzia gwiżdże i zaprasza zawodników na przerwę. Niezły mecz na San Paolo w Neapolu. Niespodzianką bez wątpienia jest wynik. Druga połowa zapowiada się bardzo emocjonująco, zapraszamy!

45+3

Dobre podanie Diamantiego do Morleo, ten upada ale symuluje za co dostaje żółtą kartkę.

45+3

Strzał z dystansu Motty, bardzo silne uderzenie, tak samo niecelne.

45+3

Z rzutu rożnego Hamsik, ale piłka minęła w polu karnym wszystkich graczy i wyszła na aut.

45+3

Sędzia dolicza trzy minuty.

43

Szybka kontra Napoli, zagranie Insigne do Cavaniego, ten przewraca się w polu karnym ale arbiter decyduje, że piłkarz symulował.

43

Włoch będzie miał szansę na rehabilitację, ponownie rzut rożny.

41

Diamanti fatalnie dośrodkowuje, najgorsze wykonanie rzutu rożnego jakie można sobie wyobrazić.

41

Diamanti wywalczył rzut rożny.

40

Strzał z dystansu Inlera, małe zamieszanie w polu karnym Bologny ale wszystko wyjaśnia w porę Antonsson.

39

Zmiana w zespole Bologny. Utykającego Guarente zmienia Morleo.

38

Zawodnicy Napoli nie forsują tempa gry.

37

Mocny strzał Insigne ale w sam środek bramki..

36

Dośrodkowywał Maggio, defensorzy Bologny znów bezbłędni.

34

Ajj, Cavani nie doskoczył do dobrego dośrodkowania posłanego przez Inlera.

33

Aktywny Słowak strzelał z dystansu ale został dobrze zablokowany.

32

Dobre dośrodkowanie Zunigi, strzał głową Hamsika ale nad bramką. Piłki dotknął jeszcze defensor Bologny.

30

Mecz się zaostrzył, teraz faulowany Inler.

29

Przewrócił się Gabbiadini w polu karnym Napoli ale faulował wcześniej Gamberiniego.

28

Szwajcar dzisiaj zdecydowanie przesada z agresją! Żółta kartka dla Behramiego.

28

Strzał Behramiego ale dobrze broni Agliardi.

26

Brzydki faul Inlera.

25

Mazzari powinien wstrząsnąć zawodnikami w przerwie meczu.

25

Bardzo niepewni przy dośrodkowaniach są defensorzy Napoli, po raz kolejny w ten sposób Bologna zagroziła bramce de Sanctisa

23

Szansa Cavaniego ale jego strzał z woleja przelatuje ponad poprzeczką

22

Spalonego zdecydowanie nie było, Bologna może mieć pretensje do arbitrów..

22

Piękny gol Gilardino ale nieuznany!! Jak pokazują powtórki, sędzia liniowy popełnił duży błąd..

21

Błąd Portanovy, który się poślizgnął, piłkę przejął Hamsik i w sytuacji sam na sam strzela w bramkarza!