0:1

finał (0:1)

16.12.2012, 12:00 • La Romareda, Zaragoza • Artur

Dziękujemy za śledzenie relacji i zapraszamy na kolejne mecze! (13:55:18)
Gospodarze dzielnie walczyli w drugiej połowie, ale nie udało im się odwrócić losów tego spotkania
Sędzia pozwolił graczom na grę prawie przez 6 minut, ale nie zmieniło to rezultatu. Levante minimalnie pokonuje na wyjeździe Real Zaragozę 1-0

90+3

Lell ukarany drugą żółtą i czerwoną kartką za grę na czas!

90+3

Faul na graczu Levante, nie spieszą się goście z wykonaniem rzutu wolnego

90+3

Strzał Postigi zablokowany przez obrońcę Levante, to mogła być najlepsza okazja w doliczonym czasie gry

90+2

Zepsute dośrodkowanie, bronią się gracze Levante, którzy są już blisko wygranej w tym meczu