Real Madryt – RCD Espanyol Barcelona

2:2

finał (1:1)

16.12.2012, 19:00 • Santiago Bernabéu • Piotr

Niespodzianka na Santiago Bernabeu! Real remisuje z przedostatnim w tabeli Espanyolem Barcelona. Wynik, z przebiegu gry nie jest sprawiedliwy..lepsi byli dzisiaj Królewscy, ale nie liczą się statystyki, czy gra..tylko liczba strzelonych bramek, a tutaj dziś 2:2. (20:53:18)

90+4

Casilla dobrze interweniuje na przedpolu, dośrodkowywał Khedira.

90+2

Krótko rozegrali teraz rzut rożny gracze Espanyolu, chcieli utrzymać się dłużej przy piłce, ale zamiar ten popsuł im Pepe.
4 minuty doliczone, będą jeszcze emocje na Bernabeu!

90+1

Casilla wyłapuje piłkę zagraną przez Ozila.

90

Przestrzelił zza szesnastki Ozil, ale piłka odbiła się jeszcze od obrońcy i będzie korner.

89

Albin za zdjęcie koszulki obejrzał kartkę.

88

Gol dla Espanyolu!

Spore zamieszanie w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, do piłki dopada JUAN ALBIN i pakuję ją z najbliższej odległości do bramki!

88

Wybili piłkę obrońcy Realu, ta wróciła na pole karne i strzelać próbował Simao, zablokowany przez Arbeolę i jest korner.

87

Rzut wolny dla Espanyolu, będzie dośrodkowywał Simao.

87

Uderzał Ronaldo, ale nie miał problemu z wyłapaniem tej piłki Casilla.

86

Przez ostatnie 5 minut na boisku nie dzieje się nic szczególnego, dużo zaciętej walki w środkowej strefie, dobrze zagęszczona formacja defensywna gospodarzy na niewiele pozwala Espanyolowi.

86

Kontrolują ten mecz Królewscy.

83

Na 35 metrze od bramki Espanyolu rzut wolny będą bili gracze Realu.
Dziesięć minut do końca meczu, Espanyol próbuje, ale nie bardzo potrafi zaatakować.

80

A teraz brzydki faul Ronaldo i Portugalczyk również upomniany przez sędziego.

78

Víctor Sánchez ukarany kartką za to zagranie.

78

Faulowany Serio Ramos.

76

Powinien być rzut karny dla Królewskich! Po strzale głową Ramosa, piłkę ewidentnie ręką odbił któryś z graczy Espanyolu...gwizdek arbitra milczy..

75

Końcówkami palców broni teraz Casilla! Głową uderzał Morata, tylko korner dla Realu. Kapitalnie zachował się bramkarz gości!!

74

Morata za Callejona.

73

Ozil strzelił z ostrego kąta, ale piłka zamiast do bramki, przeleciała wzdłuż pola bramkowego.

71

Uderzenie Callejona broni bramkarz.

70

Albin zmienia Verdu.

70

Alonso przerywa kontratak Espanyolu i zostaje ukarany kartką.

69

Za mocne dośrodkowanie Ronaldo minęło wszystkich zawodników.

67

Odważne wejście Christiana i Coentrao zmuszony wybić piłkę poza linię końcową.

66

Javi Lopez przewinił na Khedirze.

66

Jęk zawodu na Santiago Bernabeu, bowiem Ronaldo wychodził sam na sam z bramkarzem, a akcję przerwał arbiter, dopatrując się pozycji spalonej.

64

I po raz kolejny dośrodkowanie Ozila wybite przez któregoś z obrońców.

64

A teraz oskrzydlająca akcja Cristiano Ronaldo, Portugalczyk wywalczył rzut rożny.

63

Moreno zbija dośrodkowanie Ozila.

62

Di Maria rzucił piłkę wbiegającemu w pole karne Ozilowi, a strzał Niemca na rzut rożny wybił Casilla.

61

Niezbyt udanie dośrodkował Xabi Alonso.

61

Christian ukarany indywidualnie. Real będzie miał stały fragment gry.
Godzina gry za nami, zarysowała się przewaga Królewskich. Gdyby podopieczni Mourinho byli skuteczniejsi, mogło być już po meczu.

59

Christian uderzył z pierwszej piłki, ale w bezpiecznej odległości od bramki Casillasa.

59

Capdevila w miejsce Víctora Alvareza.

58

Niecelnie strzelił Ronaldo.

54

Po raz kolejny Di Maria! Huknął zza pola karnego, a piłka trafiła w poprzeczkę, odbiła się od linii bramkowej i wyszła w pole!

53

Świetną sytuację miał Di Maria! Ależ szczęśliwa interwencja nogami bramkarza Espanyolu!

53

Nieudane dośrodkowanie i z szybką kontrą wychodzą Królewscy.

52

A teraz piłka wbita w pole bramkowe Realu, wolał nie ryzykować Coentrao i wyegzekwował ją na rzut rożny.

51

Na linii pola karnego pada Ozil, zdaniem arbitra nie było mowy o faulu.

51

Zbyt długo ze strzałem zwlekał Callejon i w efekcie wybronił Casilla.
Jeżeli liczyć rzeczywisty czas gry to 3 minut potrzebowali Królewscy by odrobić straty i wyjść na prowadzenie.

48

Gol dla Realu!

Świetne prostopadłe zagranie Ronaldo, w pole karne do będącego w pełnym biegu FABIO COENTRAO, a ten pokonuje bezradnego bramkarza.

48

Dobre dośrodkowanie Ozila, ale pojedynek główkowy przegrał Sergio Ramos.

47

Callejon wywalczył rzut rożny.

47

Ważna interwencja Khediry we własnym polu karnym.

46

Na drugą część gry pojawia się Angel Di Maria, zastępując Modricia.

46

Do przerwy, na Santiago Bernabeu niespodzianka. Real remisuje z Espanyolem 1:1, chociaż równie dobrze mógł przegrywać, bowiem wyrównujące trafienie padło już w doliczonym czasie gry.

45+1

Dośrodkowanie Khediry na 5 metrze wykańcza CRISTIANO RONALDO.

45+1

Z kontratakiem wyszli przyjezdni, ale źle piłkę przyjmował Verdu i w efekcie odebrał mu ją Arbeola
Minuta doliczona przez arbitra.

44

Atakują gracze Realu, dwa razy piłka była na polu karnym Espanyolu, ale gracze Królewskich nie doszli do pozycji strzeleckiej.

43

Kiepskie dośrodkowanie, za słabe i w dodatku niedokładne.

43

Rzut wolny, z wysokości pola karnego dla gości.

41

A teraz Ronaldo był sam na sam z Casillą i mógł wyrównać! Fantastyczna interwencja bramkarza Espanyolu!

40

Wybijają piłkę obrońcy, ta trafia przed pole karne do Verdu, który zdecydował się na strzał, ale piłka poszybowała nad poprzeczką.

39

Korner dla Espanyolu wywalczył Christian.

39

Próba prostopadłego zagrania do Ronaldo, ale czujni obrońcy.

38

Dobry powrót Ozila, do spółki z Alonso przerwali kontratak rywali.
Real rzucił się do odrabiania strat, bezbłędnie jednak w obronie Katalończycy.

36

W polu karnym uprzedzony przez Moreno został Callejon.

34

Dośrodkowanie Ozila wyłapane przez bramkarza.

34

Rzut rożny dla Królewskich.
Real atakował coraz groźniej, ale bramkę, niespodziewanie zdobyli goście.

31

SERGIO GARCIA uciekł obrońcom i skierował piłkę obok Casillasa.

30

Obrońcy Espanyolu wygrywają pojedynek biegowy z Callejonem.

28

Christian w miejsce Wakaso.

27

Huknął z dystansu Modrić ! Bramkarza Espanyolu ratuje słupek!!

27

Mocno na piąty metr piłkę wbił Modrić, ale żaden z zawodników Realu nie doskoczył do tego zagrania.

26

Zablokowany strzał Ronaldo.

25

Na prawej stronie boiska powstrzymana szarża Arbeoli.

23

Javi Lopez zgarnia dośrodkowanie zawodnika Królewskich.

23

Coentrao wywalczył rzut rożny, którego wykonawcą będzie Xabi Alonso.

22

Zablokowany strzał Ozila.

22

Miękko na pole karne wrzucał Khedira, ale odczytali to zagranie obrońcy.

21

Gracze Espanyolu nie stworzyli zagrożenia, po tym stałym fragmencie gry.

20

Teraz świetne podanie otrzymał Sergio i w ostatniej chwili piłkę, na rzut rożny wybił Ramos.

19

Przedzierał się Ozil, ale skutecznie interweniował Forlin.

18

Słowną reprymendą upomniany Coentrao. Zdaje się, że piłkarz Realu głośno komentował decyzję arbitra.

18

Ronaldo nie opanował piłki w polu karnym.

16

Dobre, prostopadłe podanie otrzymał Simao, ale w dogodnej sytuacji nie trafił w bramkę!
Kwadrans gry za nami, na Bernabeu bez bramek.

13

Wakaso za przewinienie na Khedirze ukarany kartką.

12

Z rzutu rożnego dośrodkował Ozil, ale nie sięgnął tej piłki Ramos.

10

Ramos przerywa akcję Espanyolu.

8

Bezpośrednio na bramkę uderzał Ronaldo, dobrze wypiąstkował piłkę Casilla.

7

Wakaso fauluje na wysokości pola karnego Coentrao.

6

Czujnie, przed własnym polem karnym interweniował Iker Casillas.

5

Callejon na spalonym.

4

Niewiele teraz, strzałem z pola karnego pomylił się Modrić! Kapitalne uderzenie Chorwata!

2

Pierwsze uderzenie Ronaldo, piłka przeleciała obok prawego słupka bramki Espanyolu.

1

Rozpoczęli "Królewscy".

1

77 tysięcy widzów na trybunach w Madrycie.
Piłkarze wychodzą z szatni, za kilka minut początek spotkania na Santiago Bernabeu.
Skład startowy:

Real Madryt: Casillas - Arbeloa, Ramos, Pepe, Coentrão - Alonso, Khedira - Modrić, Özil, Callejon, Cristiano Ronaldo

RCD Espanyol de Barcelona: Casilla, Víctor Sánchez, Forlín, Sergio, Verdú, Moreno, Javi López, Colotto, Simao, Wakaso, Víctor Álvarez.

Sędziowie: Antonio Miguel Mateu Lahoz.
Real Madryt zmierzy się z przedostatnią drużyną Primiera Division, Espanyolem Barcelona. Przyjezdni w ostatnich pięciu meczach ponieśli trzy porażki i dwukrotnie zdobyli punkt. W poprzednim sezonie Real pokonał u siebie Espanyol aż 5:0.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 19:00.