2:1
Piast – Korona • koniec (90+4) 18:00 4:0
Zagłębie S. – Wisła P. • koniec (90+6) 18:00 1:3
Śląsk – Górnik Z. • koniec (90+6) 18:00 0:1
Arka – Miedź • koniec (90+5) 18:00 1:1
Cracovia – Lechia • koniec (90+5) 18:00 4:2
Zagłębie L. – Wisła K. • koniec (90+6) 18:00 3:1
Lech P. – Jagiellonia • koniec (90+5) 18:00 0:2
Legia – Pogoń • koniec (90+3) 18:00 3:1
Wigry – Bytovia • koniec 16:00 4:2
Od. Opole – Stomil • koniec 17:00 2:2
Chojniczanka – Gar. Kraków • koniec (90+2) 17:00 5:1
GKS T. – ŁKS • koniec (90+3) 17:45 0:2
Chrobry – Termalica • koniec 18:00 0:1
Sandecja – Podbeskidzie • koniec 19:10 2:0
Toruń – Siarka T. • koniec (90+4) 13:00 4:2
Rozwój – Ol. Elbląg • koniec (90+6) 15:00 0:1
Resovia – Radomiak • koniec (90+5) 16:00 1:0
ROW Rybnik – Skra Częstochowa • koniec (90+5) 16:00 0:0
Stal St.Wola – GKS Bełchatów • koniec (90+4) 16:00 1:0
Górnik Ł. – Błękitni • koniec (90+3) 17:00 1:1
Tottenham – Huddersfield Town • koniec (90+4) 13:30 4:0
Brighton – Bournemouth • koniec (90+4) 16:00 0:5
Burnley – Cardiff • koniec (90+5) 16:00 2:0
Fulham – Everton • koniec (90+9) 16:00 2:0
Southampton – Wolves • koniec (90+4) 16:00 3:1
Man. United – West Ham • koniec (90+6) 18:30 2:1
Werder – Freiburg • koniec (90+3) 15:30 2:1
Hannover – Mönchengladbach • koniec (90+3) 15:30 0:1
RB Lipsk – Wolfsburg • koniec (90+4) 15:30 2:0
Stuttgart – Leverkusen • koniec (90+5) 15:30 0:1
Dortmund – Mainz • koniec (90+5) 18:30 2:1
RCD Espanyol – Alavés • koniec (90+7) 13:00 2:1
Huesca – FC Barcelona • koniec (90+3) 16:15 0:0
Atl. Madryt – Celta Vigo • koniec (90+3) 18:30 2:0
Sevilla – Real Betis • koniec (90+5) 20:45 3:2
Spal – Juventus • koniec (90+4) 15:00 2:1
AS Roma – Udinese • koniec (90+3) 18:05 1:0
AC Milan – Lazio • koniec (90+6) 20:30 1:0
Marseille – Nîmes • koniec (90+5) 17:00 2:1
Caen – Angers • koniec (90+5) 20:00 0:1
Monaco – Reims • koniec (90+5) 20:00 0:0
Strasbourg – Guingamp • koniec (90+3) 20:00 3:3
Rizespor – Göztepe • koniec (90+5) 15:00 1:0
Konyaspor – Sivasspor • koniec (90+5) 15:00 1:1
Beşiktaş – Istanbul Basaksehir • koniec (90+5) 18:00 2:1
Sheffield Utd – Millwall • koniec (90+5) 16:00 1:1
Sandhausen – Drezno • koniec (90+3) 13:00 3:1
Magdeburg – Darmstadt • koniec (90+5) 13:00 0:1
Paderborn – Duisburg • koniec (90') 13:00 4:0
Slovácko – Příbram • koniec (90+3) 15:30 2:0
FC Opava – Ołomuniec • koniec (90+4) 15:30 2:1
Karvina – Zlín • koniec (90+2) 15:30 2:0
Vik. Pilzno – Baník Ostrava • koniec (90+5) 18:00 2:1
Sereď – Dunajska Streda • koniec (90+1) 15:00 0:5
Ružomberok – Michalovce • koniec (90+4) 15:30 1:0
AS Trencin – Z. Moravce - Vráble • koniec (90+3) 17:00 1:0
Senica – Nitra • koniec (90+3) 17:00 4:1
Podbrezová – Spartak Trnawa • koniec (90+2) 17:00 0:0