27.05.2024, 17:00 • Dasaki Stadium, Achna (Cypr) • Adam Ka

67. Stanisław GIEROBA - 4:0

67

Gol dla Polski!
Gola strzelił KRZYSZTOF GIEROBA!

Fatalna postawa słowackego kapitana Simona Vlna, który w środku pola traci piłką na rzecz Mateusza Szczepaniaka, a ten natychmiastowym podaniem prostopadłym uruchamia KRZYSZTOFA GIEROBĘ, a ten urywa się obrońcy i pędzi na bramkę rywali wykańczając ten atak płaskim, ale za to pewnym strzałem po ziemi do bramki. Kapitalne wejście zalicza ten piłkarz i Polacy prowadzą już 4:0!

44

44. Michael IZUNWANNE - 3:0

44

Gola strzelił MICHAEL IZUNWANNE!

Drugie trafienie w tym meczu polskiego napastnika. Po dalekim wrzucie piłki z autu z prawej strony boiska w zamieszaniu futbolówka trafia pod nogi Dominika Sarapaty, który podaje przed siebie do ustawionego bardzo dobrze MICHAELA IZUNWANNE, a ten natychmiast odwraca się z piłką i uderza bardzo precyzyjnie po ziemi w lewy dolny róg bramki myląc całkowicie w bramce Słowaków Sebastiana Zajaca!

30

30. Oskar PIETUSZEWSKI - 2:0

30

Gola strzelił OSKAR PIETUSZEWSKI!

Doskonale w środkowej strefie boiska na połowie przeciwnika zachował się Michael Izunwanne, który kapitalnym podaniem na prawe skrzydło obsługuje Mateusza Szczepaniaka, ten się urywa i w pełnym biegu centruje futbolówkę na bliższy słupek w kierunku OSKARA PIETUSZEWSKIEGO, a ten z bliskiej odległości sprytnie piętką oddaje strzał i trafia celnie do bramki Słowaków, co powoduje, że Polacy prowadzą po 30. minutach gry na Cyprze już 2:0!

11

11. Michael IZUNWANNE - 1:0

11

Świetnie przy górnej piłce granej na połowę rywali powalczył w tej sytuacji Oskar Pietuszewski, który tym samym wypracował pozycję MICHAELOWI IZUNWANNE, który po podaniu od swojego kolegi z drużyny urwał się obrońcy i w sytuacji sam na sam świetnie wykończył akcję płaskim strzałem po ziemi. Piłka wpada do bramki i biało-czerwoni prowadzą 1:0!